Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miałem ją :decayed:

tyś jes farciarz :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:22_________________________________________________

aha :gwizdanie:

:wink4:

Artur trzeba było przyjechać :naughty:

bez auta jestem ,jakby nie to to bym Ci pokazał jak poboczem się lata :wink4::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dawno się tak nie uśmiałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

miałem ją :decayed:

tyś jes farciarz :decayed:

się gra sie ma :naughty:

Opublikowano

aha :gwizdanie:

:wink4:

Artur trzeba było przyjechać :naughty:

bez auta jestem ,jakby nie to to bym Ci pokazał jak poboczem się lata :wink4::decayed:

Co wy jecie z tych B5... czym Was karmią ... same piraty ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a to się tak nie jeździ???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

miałem ją :decayed:

tyś jes farciarz :decayed:

Tak miałeś ???????????? Taki kozak jestes ??????????? To udowodnij i powiedz jaką kupe robi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

aha :gwizdanie:

:wink4:

Artur trzeba było przyjechać :naughty:

bez auta jestem ,jakby nie to to bym Ci pokazał jak poboczem się lata :wink4::decayed:

Co wy jecie z tych B5... czym Was karmią ... same piraty ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kebaby w SG :kox:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:24_________________________________________________

miałem ją :decayed:

tyś jes farciarz :decayed:

Tak miałeś ???????????? Taki kozak jestes ??????????? To udowodnij i powiedz jaką kupe robi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

Ściul :sick3:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:25_________________________________________________

aha :gwizdanie:

:wink4:

Artur trzeba było przyjechać :naughty:

bez auta jestem ,jakby nie to to bym Ci pokazał jak poboczem się lata :wink4::decayed:

Co wy jecie z tych B5... czym Was karmią ... same piraty ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a to się tak nie jeździ???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

on jest młody to się nie dziw :wink4: ,że Mario nie wie

Opublikowano

ano kebaby the best :good:

Opublikowano
:wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:28_________________________________________________czerwony sosik :slina::decayed:
Opublikowano

:wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:28_________________________________________________czerwony sosik :slina::decayed:

ja tam wolę tradycyjny czosnkowy :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:29_________________________________________________

Także panowie z Kato, wpadajcie w piątki do nas do Gliwic na dobrego kebaba :good:

Opublikowano

:wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:28_________________________________________________czerwony sosik :slina::decayed:

ja tam wolę tradycyjny czosnkowy :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:29_________________________________________________

Także panowie z Kato, wpadajcie w piątki do nas do Gliwic na dobrego kebaba :good:

oni nie mają jaj żeby się tak daleko zapuścić :decayed:

Opublikowano

:wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:28_________________________________________________czerwony sosik :slina::decayed:

ja tam wolę tradycyjny czosnkowy :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:29_________________________________________________

Także panowie z Kato, wpadajcie w piątki do nas do Gliwic na dobrego kebaba :good:

oni nie mają jaj żeby się tak daleko zapuścić :decayed:

o 18 w piątek ja zawsze już jestem najebany

Opublikowano

:wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:28_________________________________________________czerwony sosik :slina::decayed:

ja tam wolę tradycyjny czosnkowy :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:29_________________________________________________

Także panowie z Kato, wpadajcie w piątki do nas do Gliwic na dobrego kebaba :good:

oni nie mają jaj żeby się tak daleko zapuścić :decayed:

o 18 w piątek ja zawsze już jestem najebany

Teraz sie to skończy jak już powiedziała magiczne TAK ... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:28_________________________________________________czerwony sosik :slina::decayed:

ja tam wolę tradycyjny czosnkowy :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:29_________________________________________________

Także panowie z Kato, wpadajcie w piątki do nas do Gliwic na dobrego kebaba :good:

oni nie mają jaj żeby się tak daleko zapuścić :decayed:

no raz przyjechali to może się skuszą znowu :naughty:

Opublikowano

musisz imprezkę zorganizować z :drunk: to zobaczysz jak busami podjadą :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:52_________________________________________________na tych z bielska to działa :gwizdanie:

na mnie też :decayed:

Opublikowano

musisz imprezkę zorganizować z :drunk: to zobaczysz jak busami podjadą :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:52_________________________________________________na tych z bielska to działa :gwizdanie:

na mnie też :decayed:

Nie ma problemu :good: Ten mój kumpel ma jeszcze pub to możemy kiedyś zrobić tam np. spot wielkanocny, zalejemy jajka :tongue4:

Opublikowano

musisz imprezkę zorganizować z :drunk: to zobaczysz jak busami podjadą :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:52_________________________________________________na tych z bielska to działa :gwizdanie:

na mnie też :decayed:

Nie ma problemu :good: Ten mój kumpel ma jeszcze pub to możemy kiedyś zrobić tam np. spot wielkanocny, zalejemy jajka :tongue4:

taaaaa po same migdały... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie pisz tak bo Mario tu zaraz znowu wpadnie :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:57_________________________________________________wiedziałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:57_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

musisz imprezkę zorganizować z :drunk: to zobaczysz jak busami podjadą :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:52_________________________________________________na tych z bielska to działa :gwizdanie:

na mnie też :decayed:

Nie ma problemu :good: Ten mój kumpel ma jeszcze pub to możemy kiedyś zrobić tam np. spot wielkanocny, zalejemy jajka :tongue4:

taaaaa po same migdały... :polew: :polew: :polew:

Kurde głodnemu chleb na myśli :gwizdanie: pewnie Ty chciałbyś je zlizywać ale ja się na to nie piszę :decayed:

Opublikowano

......

Opublikowano

nie pisz tak bo Mario tu zaraz znowu wpadnie :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:57_________________________________________________wiedziałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:57_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wykrakałeś, teraz muszę pamiętać aby nie używać słów: jajka, parówka, kiełbaska, śmietanka itp

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.