Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko :hi:

Dobrze że te fotele robi Recaro dla Renault. To będzie jedyna rzecz która będzie działać po kilku latach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Dobrze że te fotele robi Recaro dla Renault. To będzie jedyna rzecz która będzie działać po kilku latach :polew: :polew: :polew:

nie do końca - Renault składając zamówienie w Recaro zażyczyło sobie aby fotele były dopasowane jakością do reszty.

Tak więc po 4 latach pewnie będą się przecierały :polew:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Dobrze że te fotele robi Recaro dla Renault. To będzie jedyna rzecz która będzie działać po kilku latach :polew: :polew: :polew:

nie do końca - Renault składając zamówienie w Recaro zażyczyło sobie aby fotele były dopasowane jakością do reszty.

Tak więc po 4 latach pewnie będą się przecierały :polew:

:polew: :polew: :polew: chyba wtedy nie podpisaliby się pod tym, reputacja za bardzo by ucierpiała :wink4:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Dobrze że te fotele robi Recaro dla Renault. To będzie jedyna rzecz która będzie działać po kilku latach :polew: :polew: :polew:

nie do końca - Renault składając zamówienie w Recaro zażyczyło sobie aby fotele były dopasowane jakością do reszty.

Tak więc po 4 latach pewnie będą się przecierały :polew:

ale zawsze można zainwestować w koraliki :decayed: :decayed:

1210.jpg

Opublikowano

Siemanko :hi:

Dobrze że te fotele robi Recaro dla Renault. To będzie jedyna rzecz która będzie działać po kilku latach :polew: :polew: :polew:

nie do końca - Renault składając zamówienie w Recaro zażyczyło sobie aby fotele były dopasowane jakością do reszty.

Tak więc po 4 latach pewnie będą się przecierały :polew:

ale zawsze można zainwestować w koraliki :decayed: :decayed:

1210.jpg

:shocked: za***iste, muszę sobie kupić, nie wiedziałem że istnieje taki tjuning :slina:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: kolejny dzień szakala

PS. Diman - podaj ten nr katalogowy :gwizdanie:

hmmm wczoraj wysłałem :mysli:

ale wysłałem jeszcze raz jak coś PW[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 14:59_________________________________________________

Siemanko :hi:

Dobrze że te fotele robi Recaro dla Renault. To będzie jedyna rzecz która będzie działać po kilku latach :polew: :polew: :polew:

nie do końca - Renault składając zamówienie w Recaro zażyczyło sobie aby fotele były dopasowane jakością do reszty.

Tak więc po 4 latach pewnie będą się przecierały :polew:

ale zawsze można zainwestować w koraliki :decayed: :decayed:

1210.jpg

:shocked: za***iste, muszę sobie kupić, nie wiedziałem że istnieje taki tjuning :slina:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tomek a do ciebie by pasowały idealnie do koloru :kox:

Opublikowano

siemka :cool1:

Opublikowano

:hi: kolejny dzień szakala

PS. Diman - podaj ten nr katalogowy :gwizdanie:

hmmm wczoraj wysłałem :mysli:

ale wysłałem jeszcze raz jak coś PW[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 14:59_________________________________________________

Siemanko :hi:

Dobrze że te fotele robi Recaro dla Renault. To będzie jedyna rzecz która będzie działać po kilku latach :polew: :polew: :polew:

nie do końca - Renault składając zamówienie w Recaro zażyczyło sobie aby fotele były dopasowane jakością do reszty.

Tak więc po 4 latach pewnie będą się przecierały :polew:

ale zawsze można zainwestować w koraliki :decayed: :decayed:

1210.jpg

:shocked: za***iste, muszę sobie kupić, nie wiedziałem że istnieje taki tjuning :slina:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tomek a do ciebie by pasowały idealnie do koloru :kox:

skoro tak mówisz to może się skuszę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi: kolejny dzień szakala

PS. Diman - podaj ten nr katalogowy :gwizdanie:

hmmm wczoraj wysłałem :mysli:

ale wysłałem jeszcze raz jak coś PW[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 14:59_________________________________________________

Siemanko :hi:

Dobrze że te fotele robi Recaro dla Renault. To będzie jedyna rzecz która będzie działać po kilku latach :polew: :polew: :polew:

nie do końca - Renault składając zamówienie w Recaro zażyczyło sobie aby fotele były dopasowane jakością do reszty.

Tak więc po 4 latach pewnie będą się przecierały :polew:

ale zawsze można zainwestować w koraliki :decayed: :decayed:

1210.jpg

:shocked: za***iste, muszę sobie kupić, nie wiedziałem że istnieje taki tjuning :slina:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tomek a do ciebie by pasowały idealnie do koloru :kox:

skoro tak mówisz to może się skuszę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bierz bo naprawdę ładne :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: kolejny dzień szakala

PS. Diman - podaj ten nr katalogowy :gwizdanie:

hmmm wczoraj wysłałem :mysli:

ale wysłałem jeszcze raz jak coś PW[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 14:59_________________________________________________

Siemanko :hi:

Dobrze że te fotele robi Recaro dla Renault. To będzie jedyna rzecz która będzie działać po kilku latach :polew: :polew: :polew:

nie do końca - Renault składając zamówienie w Recaro zażyczyło sobie aby fotele były dopasowane jakością do reszty.

Tak więc po 4 latach pewnie będą się przecierały :polew:

ale zawsze można zainwestować w koraliki :decayed: :decayed:

1210.jpg

:shocked: za***iste, muszę sobie kupić, nie wiedziałem że istnieje taki tjuning :slina:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tomek a do ciebie by pasowały idealnie do koloru :kox:

skoro tak mówisz to może się skuszę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bierz bo naprawdę ładne :kox: :kox:

wiem wiem, mogę polegać na Twoim guście :kox:

Opublikowano

:hi: kolejny dzień szakala

PS. Diman - podaj ten nr katalogowy :gwizdanie:

hmmm wczoraj wysłałem :mysli:

ale wysłałem jeszcze raz jak coś PW[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 14:59_________________________________________________

Siemanko :hi:

Dobrze że te fotele robi Recaro dla Renault. To będzie jedyna rzecz która będzie działać po kilku latach :polew: :polew: :polew:

nie do końca - Renault składając zamówienie w Recaro zażyczyło sobie aby fotele były dopasowane jakością do reszty.

Tak więc po 4 latach pewnie będą się przecierały :polew:

ale zawsze można zainwestować w koraliki :decayed: :decayed:

1210.jpg

:shocked: za***iste, muszę sobie kupić, nie wiedziałem że istnieje taki tjuning :slina:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tomek a do ciebie by pasowały idealnie do koloru :kox:

skoro tak mówisz to może się skuszę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bierz bo naprawdę ładne :kox: :kox:

wiem wiem, mogę polegać na Twoim guście :kox:

I tak fajnie sie tyłeczek slizga po tych kuleczkach ... ojjjj Tomku na samą myśl mi gorąco ....:naughty: :naughty: :naughty:

ą

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pozostawię to bez komentarza :gwizdanie:

Opublikowano

pozostawię to bez komentarza :gwizdanie:

Oj tam tak troszeczkę sie rozmarzyłem ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pozostawię to bez komentarza :gwizdanie:

Oj tam tak troszeczkę sie rozmarzyłem ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Chciałem napisać do Mirka aby Ci przetrzepał tyłek za to co piszesz ale może sprawi Ci to przyjemność więc już sam nie wiem co mam zrobić :polew:

Opublikowano

pozostawię to bez komentarza :gwizdanie:

Oj tam tak troszeczkę sie rozmarzyłem ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Chciałem napisać do Mirka aby Ci przetrzepał tyłek za to co piszesz ale może sprawi Ci to przyjemność więc już sam nie wiem co mam zrobić :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

witam po pracy :blink:

tak dłużej być nie może...nie za te piniondze :sick3:

Opublikowano

witam po pracy :blink:

tak dłużej być nie może...nie za te piniondze :sick3:

szukaj innej :good:

Opublikowano

witam po pracy :blink:

tak dłużej być nie może...nie za te piniondze :sick3:

powiedz mi ile zarabiasz a powiem ci czy warto :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.