Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sami widzicie.. Piotruś Pan Wam też zaczyna się tu panoszyć.. jeszcze miesiać i każdy kto nie ma "czypa" w aucie nie będzie mógł tu przebywać .. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakoś mi tam nie straszny :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

To Kędzior, Arturoo, Adam.S i inni.... :gwizdanie: papa :polew:

Opublikowano
:cygaro::polew:
Opublikowano

miesiąc temu też tak myślałem .. dzisiaj dotarły do mnie pogróżki o spaleniu auta :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

miesiąc temu też tak myślałem .. dzisiaj dotarły do mnie pogróżki o spaleniu auta :confused4: :confused4: :confused4:

pewnie za twój podpis :decayed:

A na poważnie: przecież takie groźby mogą być karalne :gwizdanie:

Opublikowano

To Kędzior, Arturoo, Adam.S i inni.... :gwizdanie: papa :polew:

przecież pisałem ,że nie będę do nich wchodził :decayed:

Opublikowano

miesiąc temu też tak myślałem .. dzisiaj dotarły do mnie pogróżki o spaleniu auta :confused4: :confused4: :confused4:

przestan ich wkrecac :polew: :polew: jeden agent wystarczy :decayed:
Opublikowano

miesiąc temu też tak myślałem .. dzisiaj dotarły do mnie pogróżki o spaleniu auta :confused4: :confused4: :confused4:

pewnie za twój podpis :decayed:

A na poważnie: przecież takie groźby mogą być karalne :gwizdanie:

są karalne

Opublikowano

miesiąc temu też tak myślałem .. dzisiaj dotarły do mnie pogróżki o spaleniu auta :confused4: :confused4: :confused4:

przestan ich wkrecac :polew: :polew: jeden agent wystarczy :decayed:

nie wiem, co Wy tam w Czewie bierzecie :decayed:

Opublikowano

miesiąc temu też tak myślałem .. dzisiaj dotarły do mnie pogróżki o spaleniu auta :confused4: :confused4: :confused4:

przestan ich wkrecac :polew: :polew: jeden agent wystarczy :decayed:

nie wiem, co Wy tam w Czewie bierzecie :decayed:

nic, mamy pana kroczka :polew: :polew:
Opublikowano

miesiąc temu też tak myślałem .. dzisiaj dotarły do mnie pogróżki o spaleniu auta :confused4: :confused4: :confused4:

przestan ich wkrecac :polew: :polew: jeden agent wystarczy :decayed:

to o szo chodżi :cool1::rolleyes::mysli:

Opublikowano

hehe mamy dobrego Dealera... chcesz działkę tego stuffu? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

10min rozmowy z nim i czujesz kielbie we lbie nie gorzej niz dragi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

miesiąc temu też tak myślałem .. dzisiaj dotarły do mnie pogróżki o spaleniu auta :confused4: :confused4: :confused4:

przestan ich wkrecac :polew: :polew: jeden agent wystarczy :decayed:

nie wiem, co Wy tam w Czewie bierzecie :decayed:

na Jasnej Górze zamiast opłatka muszą dostawać jakiegoś gratisa :pali: jak afn'y ,czy awx'y :decayed:

Opublikowano

hehe mamy dobrego Dealera... chcesz działkę tego stuffu? :polew: :polew: :polew:

ja już szaleję po Polopirynie-S, więc dzięki :decayed:

Opublikowano

hehe mamy dobrego Dealera... chcesz działkę tego stuffu? :polew: :polew: :polew:

ja już szaleję po Polopirynie-S, więc dzięki :decayed:

Ty kiedyś pójdziesz za to na odwyk :decayed:

Opublikowano

MrTea, ale zmień podpis bo mnie obraża :wink4::polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 00:05_________________________________________________

hehe mamy dobrego Dealera... chcesz działkę tego stuffu? :polew: :polew: :polew:

ja już szaleję po Polopirynie-S, więc dzięki :decayed:

Ty kiedyś pójdziesz za to na odwyk :decayed:

łatwo nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano

To Kędzior, Arturoo, Adam.S i inni.... :gwizdanie: papa :polew:

:nose:
Opublikowano

hehe mamy dobrego Dealera... chcesz działkę tego stuffu? :polew: :polew: :polew:

ja już szaleję po Polopirynie-S, więc dzięki :decayed:

Ty kiedyś pójdziesz za to na odwyk :decayed:

łatwo nie będzie :gwizdanie:

ja mam taką słabość do calcium smak owoców leśnych :kox:

[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 00:09_________________________________________________

MrTea, ale zmień podpis bo mnie obraża :wink4::polew:

MrTea sam widzisz ,że przyszedłeś po wsparcie ,a sam sobie szkodzisz :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.