Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem właśnie. :mysli: Dzwoniłem do niego ale nie odbiera... :sarcastic:

Zastanawia się jakiej wymówki użyć, za tą kasę mógłby mieć minimum 14 B5 lub z 6 b7 :nabijasie:

Najmniejszy silnik ma 245KM :cool1:

http://www.bmw.pl/pl/pl/general/ecom_uic/vco/vco.html

1\2 quattro robi robote :decayed:

coś w tym jest zimą tylko na ośki można liczyć na spotach :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem właśnie. :mysli: Dzwoniłem do niego ale nie odbiera... :sarcastic:

Zastanawia się jakiej wymówki użyć, za tą kasę mógłby mieć minimum 14 B5 lub z 6 b7 :nabijasie:

Najmniejszy silnik ma 245KM :cool1:

http://www.bmw.pl/pl/pl/general/ecom_uic/vco/vco.html

1\2 quattro robi robote :decayed:

coś w tym jest zimą tylko na ośki można liczyć na spotach :gwizdanie:

:naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 21:55_________________________________________________dzięki za spota :hi:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 21:55_________________________________________________

:hi:

Elo dzięki za spota :hi: za te miłe pogawędki :decayed:

Stan dzięki raz jeszcze :yeah:

luzik, jak będziesz jeszcze potrzebował, to daj znać :gwizdanie:

Opublikowano

luzik, jak będziesz jeszcze potrzebował, to daj znać :gwizdanie:

spoko wiem, że towar masz najlepszy :tongue4:

:polew:

Opublikowano

luzik, jak będziesz jeszcze potrzebował, to daj znać :gwizdanie:

spoko wiem, że towar masz najlepszy :tongue4:

:polew:

jestem tylko pośrednikiem :wink4:

Opublikowano

Ważne, że wszyscy zadowoleni. :naughty:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Pany dziś o 8:48 zostałem ojcem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

imag1529.jpg

Opublikowano

:hi:

:hi:

Pany dziś o 8:48 zostałem ojcem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

imag1529.jpg

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

NIE TEN WĄTEK :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

GRATY

Opublikowano

:hi:

:hi:

Pany dziś o 8:48 zostałem ojcem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

imag1529.jpg

już nigdy nie będzie jak kiedyś :wink4:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 22:21_________________________________________________

:hi:

:hi:

Pany dziś o 8:48 zostałem ojcem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

imag1529.jpg

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

NIE TEN WĄTEK :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

GRATY

:polew::decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Pany dziś o 8:48 zostałem ojcem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

imag1529.jpg

:good: Gratki!!!

:hi:

:hi:

Pany dziś o 8:48 zostałem ojcem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

imag1529.jpg

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

NIE TEN WĄTEK :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

:hi:

:hi:

Pany dziś o 8:48 zostałem ojcem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

imag1529.jpg

już nigdy nie będzie jak kiedyś :wink4:

:gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Pany dziś o 8:48 zostałem ojcem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

imag1529.jpg

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

NIE TEN WĄTEK :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

GRATY

wiem :gwizdanie: ale wrzucił też tu gdybyś tam nie zaglądnął :tongue4::decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Pany dziś o 8:48 zostałem ojcem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

imag1529.jpg

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

NIE TEN WĄTEK :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

GRATY

wiem :gwizdanie: ale wrzucił też tu gdybyś tam nie zaglądnął :tongue4::decayed:

:good:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Pany dziś o 8:48 zostałem ojcem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

imag1529.jpg

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

NIE TEN WĄTEK :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

GRATY

wiem :gwizdanie: ale wrzucił też tu gdybyś tam nie zaglądnął :tongue4::decayed:

tamten to ja założył i go kontroluję :kox:

Opublikowano

gratulacje maly rezacz :ad:

Opublikowano

już nigdy nie będzie jak kiedyś :wink4:

:wink4: damy radę ,nie takie rzeczy mnie nie zabijały :naughty::decayed::wink4:

[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 22:26_________________________________________________

gratulacje maly rezacz :ad:

:decayed:

Opublikowano

gdzie robimy klubwy dzień ojca w tym roku ? :decayed::naughty:

Opublikowano

gdzie robimy klubwy dzień ojca w tym roku ? :decayed::naughty:

:good: Bardzo dobry pomysł! :kox:
Opublikowano

ja spadam narazicho :):hi:

Opublikowano

ja spadam narazicho :):hi:

:hi:

Opublikowano

gdzie robimy klubwy dzień ojca w tym roku ? :decayed::naughty:

w piątek u mnie :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.