Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka

fajny tytuł :gwizdanie:

kucia piczys, kucia kucia piczys :kox:

Niezła impreza, alkohol powoduje u kobiet k**ew*ski wzrok :banan1: :banan1:

trzeba sie wybrac na jakas dzampreske :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 16:42_________________________________________________Nigdy nie zasypiaj po pijaku! Never sleep when you drunk !

:polew: :polew: :polew:

chyba piesek doszedł :sick3:

to kręcił Miszka? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

fajny tytuł :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

siemka

fajny tytuł :gwizdanie:

kucia piczys, kucia kucia piczys :kox:

Niezła impreza, alkohol powoduje u kobiet k**ew*ski wzrok :banan1: :banan1:

trzeba sie wybrac na jakas dzampreske :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 16:42_________________________________________________Nigdy nie zasypiaj po pijaku! Never sleep when you drunk !

:polew: :polew: :polew:

chyba piesek doszedł :sick3:

to kręcił Miszka? :decayed:

znajac jego filmowe zapedy to pewnie tak hehe
Opublikowano

Miśki mały update ...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=205004.new#new

Zerknijcie na ostatnia strone i napiszcie szczerze jak Wam sie te lampy widzą bo mysle mysle i nie jestem pewny na 100% czy zakładac takie ... ogólnie chce wszystko ciemne żeby te białe 18 wyglądały na duże ... :decayed:

Opublikowano

ale jak mowilem ze biale fele sa :kox: to zes z Puckiem sie ze mnie napierdalal ze niemam racji :gwizdanie:

Opublikowano

ale jak mowilem ze biale fele sa :kox: to zes z Puckiem sie ze mnie napierdalal ze niemam racji :gwizdanie:

Tak masz racje.... az pewnego pieknego dnia pojechałem na zlota do Leonów i podjechała czarna cupra na białych 18... i sie zakochalem... miesiąc później juz miałem te felgi kupione i wio do malowania... i od tego sezonu turlam biale fele ... :decayed:

Opublikowano

ale jak mowilem ze biale fele sa :kox: to zes z Puckiem sie ze mnie napierdalal ze niemam racji :gwizdanie:

Tak masz racje.... az pewnego pieknego dnia pojechałem na zlota do Leonów i podjechała czarna cupra na białych 18... i sie zakochalem... miesiąc później juz miałem te felgi kupione i wio do malowania... i od tego sezonu turlam biale fele ... :decayed:

Ile płacisz za malowanie felg? Proszkiem oczywiście malujesz :wink4:
Opublikowano

ale jak mowilem ze biale fele sa :kox: to zes z Puckiem sie ze mnie napierdalal ze niemam racji :gwizdanie:

Tak masz racje.... az pewnego pieknego dnia pojechałem na zlota do Leonów i podjechała czarna cupra na białych 18... i sie zakochalem... miesiąc później juz miałem te felgi kupione i wio do malowania... i od tego sezonu turlam biale fele ... :decayed:

Ile płacisz za malowanie felg? Proszkiem oczywiście malujesz :wink4:

Tak pełna profeska 4 szt 600zł

Opublikowano

ale jak mowilem ze biale fele sa :kox: to zes z Puckiem sie ze mnie napierdalal ze niemam racji :gwizdanie:

Tak masz racje.... az pewnego pieknego dnia pojechałem na zlota do Leonów i podjechała czarna cupra na białych 18... i sie zakochalem... miesiąc później juz miałem te felgi kupione i wio do malowania... i od tego sezonu turlam biale fele ... :decayed:

Ile płacisz za malowanie felg? Proszkiem oczywiście malujesz :wink4:

Tak pełna profeska 4 szt 600zł

Gotowe malowanie z przygotowaniem czy samo malowanie
Opublikowano

ale jak mowilem ze biale fele sa :kox: to zes z Puckiem sie ze mnie napierdalal ze niemam racji :gwizdanie:

Tak masz racje.... az pewnego pieknego dnia pojechałem na zlota do Leonów i podjechała czarna cupra na białych 18... i sie zakochalem... miesiąc później juz miałem te felgi kupione i wio do malowania... i od tego sezonu turlam biale fele ... :decayed:

Ile płacisz za malowanie felg? Proszkiem oczywiście malujesz :wink4:

Tak pełna profeska 4 szt 600zł

Gotowe malowanie z przygotowaniem czy samo malowanie

Całość oprócz zrzucenia z felg i założenia na felgi

Opublikowano

ale jak mowilem ze biale fele sa :kox: to zes z Puckiem sie ze mnie napierdalal ze niemam racji :gwizdanie:

Tak masz racje.... az pewnego pieknego dnia pojechałem na zlota do Leonów i podjechała czarna cupra na białych 18... i sie zakochalem... miesiąc później juz miałem te felgi kupione i wio do malowania... i od tego sezonu turlam biale fele ... :decayed:

nie pierrdol, na bank zobaczyłeś moje białe 16" i się zakochałeś ze 3 razy :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 20:53_________________________________________________

ale jak mowilem ze biale fele sa :kox: to zes z Puckiem sie ze mnie napierdalal ze niemam racji :gwizdanie:

Tak masz racje.... az pewnego pieknego dnia pojechałem na zlota do Leonów i podjechała czarna cupra na białych 18... i sie zakochalem... miesiąc później juz miałem te felgi kupione i wio do malowania... i od tego sezonu turlam biale fele ... :decayed:

Ile płacisz za malowanie felg? Proszkiem oczywiście malujesz :wink4:

Tak pełna profeska 4 szt 600zł

dobra cena :good: choć ja dałem za 4 szt 200zł :wink4:

Opublikowano

ale jak mowilem ze biale fele sa :kox: to zes z Puckiem sie ze mnie napierdalal ze niemam racji :gwizdanie:

Tak masz racje.... az pewnego pieknego dnia pojechałem na zlota do Leonów i podjechała czarna cupra na białych 18... i sie zakochalem... miesiąc później juz miałem te felgi kupione i wio do malowania... i od tego sezonu turlam biale fele ... :decayed:

nie pierrdol, na bank zobaczyłeś moje białe 16" i się zakochałeś ze 3 razy :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 20:53_________________________________________________

ale jak mowilem ze biale fele sa :kox: to zes z Puckiem sie ze mnie napierdalal ze niemam racji :gwizdanie:

Tak masz racje.... az pewnego pieknego dnia pojechałem na zlota do Leonów i podjechała czarna cupra na białych 18... i sie zakochalem... miesiąc później juz miałem te felgi kupione i wio do malowania... i od tego sezonu turlam biale fele ... :decayed:

Ile płacisz za malowanie felg? Proszkiem oczywiście malujesz :wink4:

Tak pełna profeska 4 szt 600zł

dobra cena :good: choć ja dałem za 4 szt 200zł :wink4:

to tak jak ja ale jeszcze ich nie wiedziałem :gwizdanie:

Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

po dąbrowie podobno takie śmiga? :mysli:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 21:09_________________________________________________Mario fele dales to co miales do malunku czy nowe kupiles? bo ja na tych nazwach nie kojarze ktore to ktore
Opublikowano

nie pierrdol, na bank zobaczyłeś moje białe 16" i się zakochałeś ze 3 razy :naughty:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

od 3:40 komentarz :kox:

ps Hub nie dałem rady dziś :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.