Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akjam tak jak Ci pisałem na PW muszę zapodać węższe bo inaczej nie zejdę niże na ziemie :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A kiedy mógłbyś je ściągnąć? :naughty:

Opublikowano

kombinujecie może w najbliższym jakiś większy spot Śląski?

Opublikowano
A kiedy mógłbyś je ściągnąć? :naughty:

Jak jesteś zdecydowany to na dniach je ściągnę.

Opublikowano
kombinujecie może w najbliższym jakiś większy spot Śląski?
Co tydzień robimy. :wink4:
A kiedy mógłbyś je ściągnąć? :naughty:

Jak jesteś zdecydowany to na dniach je ściągnę.

No dam Ci znać w tym tygodniu. :good:

Opublikowano
Po spociku. Ja już też dotarłem. Dzięki stanley :decayed: Nowy mod pod maską :naughty:

co tam .....pochwal się :naughty:

E tam, nie ma czym się chwalić. R8 chodzi mi po głowie to se moda zrobiłem :polew:

Opublikowano
kombinujecie może w najbliższym jakiś większy spot Śląski?
Co tydzień robimy. :wink4:
A kiedy mógłbyś je ściągnąć? :naughty:

Jak jesteś zdecydowany to na dniach je ściągnę.

No dam Ci znać w tym tygodniu. :good:

:good:
Opublikowano
Po spociku. Ja już też dotarłem. Dzięki stanley :decayed: Nowy mod pod maską :naughty:

co tam .....pochwal się :naughty:

E tam, nie ma czym się chwalić. R8 chodzi mi po głowie to se moda zrobiłem :polew:

Zawsze bliżej marzeń. :naughty:
Opublikowano

gril :naughty:

Opublikowano
gril :naughty:

Korek wlewu oleju :facepalm::decayed:

Opublikowano
gril :naughty:

Korek wlewu oleju :facepalm::decayed:

ło curva ,a co on ma takowego w sobie :decayed:

Opublikowano

:polew::polew::polew: Już jest prawie jak R8 :polew::polew::polew::polew:

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

2 qnie więcej :polew:

Opublikowano
Stasiu orientujesz się po ile macie płyn do chłodnicy ten g12 czy jakoś tak?

nie pamiętam, a ile go potrzebujesz? może inaczej, ile potrzebujesz w sumie płynu mieć na gotowo ?

Opublikowano

2 qnie więcej :polew:

ło żesz

to jeszcze jaki magnetyzer i dynosoft ma na noc

:decayed:

---------- Post added at 23:14 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

Stasiu orientujesz się po ile macie płyn do chłodnicy ten g12 czy jakoś tak?

nie pamiętam, a ile go potrzebujesz? może inaczej, ile potrzebujesz w sumie płynu mieć na gotowo ?

no jakieś 15 L to na nasze 2 układy powinno styknąć :decayed:

Opublikowano
Stasiu orientujesz się po ile macie płyn do chłodnicy ten g12 czy jakoś tak?

nie pamiętam, a ile go potrzebujesz? może inaczej, ile potrzebujesz w sumie płynu mieć na gotowo ?

Potrzebuje tylko na dolewkę bo mam poniżej minumum więc pewnie gdzieś ok 500ml wejdzie
Opublikowano

i jeszcze by Wam na dolewki zostało :decayed:

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

Stasiu orientujesz się po ile macie płyn do chłodnicy ten g12 czy jakoś tak?

nie pamiętam, a ile go potrzebujesz? może inaczej, ile potrzebujesz w sumie płynu mieć na gotowo ?

Potrzebuje tylko na dolewkę bo mam poniżej minumum więc pewnie gdzieś ok 500ml wejdzie

ok :wink:

Opublikowano
i jeszcze by Wam na dolewki zostało :decayed:

:wink:

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

tak z ciekawości ....ile do układu wchodzi tego płynu .....6-8 L ?

Opublikowano
i jeszcze by Wam na dolewki zostało :decayed:

:wink:

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

tak z ciekawości ....ile do układu wchodzi tego płynu .....6-8 L ?

U mnie do AFN'a weszło jakieś 4l :wink:

Opublikowano
i jeszcze by Wam na dolewki zostało :decayed:

:wink:

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

tak z ciekawości ....ile do układu wchodzi tego płynu .....6-8 L ?

szczerze - nie mam pojecia. Do silników R4 może z 4-5l, do V6 może ciut więcj

Opublikowano

4L tylko tak na fool układ ?nagrzewnica, itd wypełniona?

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

myślałem ,że tego dużo więcej wchodzi :whistling::wstydliwy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.