Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siemacie

jak masa miSzCzu

nigdy lepiej niebylo hehe a u ciebie? nabrales wkoncu brzucha? hehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: z ranca ,spadam na jednoslad poki nie dupi zabami:decayed:
Opublikowano
siemacie

jak masa miSzCzu

nigdy lepiej niebylo hehe a u ciebie? nabrales wkoncu brzucha? hehe

ja heba Ty :decayed: ja mam pauzę :wink:

Opublikowano

20 dzień A6W za mną... :banan::kox::dance2::cheesy::notworthy::radocha::sesese::silacz::tonguemad:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
20 dzień A6W za mną... :banan::kox::dance2::cheesy::notworthy::radocha::sesese::silacz::tonguemad:

to żeś się zaparł :kox:

i co są rezultaty ???

Opublikowano

Nie spodziewałem się, że będą aż takie! Schudłem 7kg ale oczywiście inaczej się trochę odżywiam do tego. :wink4: Przed tym jak zacząłem A6W napier... przez 3 tygodnie po 600 brzuchów dziennie! :kox: Poza tym, że schudłem to FAT z brzucha się gdzieś zgubił i powoli zaczyna się coś tam pokazywać... Może 6cio pak będzie... :cheesy:

Opublikowano
Nie spodziewałem się, że będą aż takie! Schudłem 7kg ale oczywiście inaczej się trochę odżywiam do tego. :wink4: Przed tym jak zacząłem A6W napier... przez 3 tygodnie po 600 brzuchów dziennie! :kox:

kędzior zaraz napisze żebyś mu foty wkleił :grin:

gratki wytrwałości :kox:

Opublikowano

Jeszcze qr** 22 dni! Fciuullll..... :kox: Fotki - pokazywałem ostatnio na spocie rezultaty. :decayed:

Opublikowano
Jeszcze qr** 22 dni! Fciuullll..... :kox: Fotki - pokazywałem ostatnio na spocie rezultaty. :decayed:

a planowałeś zrzucić jakaś wagę ? ,czy tyle ile zejdzie przy A6W

Opublikowano
Nie spodziewałem się, że będą aż takie! Schudłem 7kg ale oczywiście inaczej się trochę odżywiam do tego. :wink4: Przed tym jak zacząłem A6W napier... przez 3 tygodnie po 600 brzuchów dziennie! :kox: Poza tym, że schudłem to FAT z brzucha się gdzieś zgubił i powoli zaczyna się coś tam pokazywać... Może 6cio pak będzie... :cheesy:

pokaz fotki :polew::polew::polew:

ja od maja lece z koksem hehehe a przynajmniej taki mam zamiar bo od listopada sie tak zabieram ale teraz to juz pewniak :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Jeszcze qr** 22 dni! Fciuullll..... :kox: Fotki - pokazywałem ostatnio na spocie rezultaty. :decayed:

a planowałeś zrzucić jakaś wagę ? ,czy tyle ile zejdzie przy A6W

Jeszcze 2-3 kg... Do piłki nożnej dwa razy w tygodniu teraz doszedł jeszcze basen i rowerek więc efekty są i będą jeszcze większe! Planuje jeszcze ok. 2-3kg zrzucić i później utrzymać to wszystko... Delikatna siłka wchodzi w grę ale bez żadnych dopalaczy. :cool:

Nie spodziewałem się, że będą aż takie! Schudłem 7kg ale oczywiście inaczej się trochę odżywiam do tego. :wink4: Przed tym jak zacząłem A6W napier... przez 3 tygodnie po 600 brzuchów dziennie! :kox: Poza tym, że schudłem to FAT z brzucha się gdzieś zgubił i powoli zaczyna się coś tam pokazywać... Może 6cio pak będzie... :cheesy:

pokaz fotki :polew::polew::polew:

ja od maja lece z koksem hehehe a przynajmniej taki mam zamiar bo od listopada sie tak zabieram ale teraz to juz pewniak :decayed:

:whistling: Ja też się zabierałem aż wreszcie dałem radę. :good:

P.S. Fotki poszły na PW. :polew: :polew:

:hi:

:siema:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Akjam nom foty spoko :wink::decayed:

Mario przestan mnie prosic i pisac na PW, nieprzesle ci fotek Akjama

Opublikowano
:decayed: Co tam słychować wogóle? Ja dziś do robo na noc. :disgust:
Opublikowano

ja odpoczynek i jutro pogon za garniakiem bo za tydzien na wesele, a moj garnitur jest na mnie zaaaaaaaa za maly musialem shudnac ostatnimi czasy

Opublikowano

Ja też na wesele za tydzień... :kox: Dawno nie byłem na takiej biesiadzie! :wink4:

Opublikowano
Ja też na wesele za tydzień... :kox: Dawno nie byłem na takiej biesiadzie! :wink4:

to moze na to samo jedziemy :kox:

Opublikowano

Ja nawet nie wiem gdzie idę! :naughty: Gdzieś w stronę Częstochowy. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.