Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
troche paliwa na rozpalke :decayed:

wezmę denaturat :wink: na rozpałkę jak znalazł, Artur świeczki nie skomentuję :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed::wink:
Opublikowano

Tak sie dzis bawiliłem na zlocie leonków....

frekwencja 40 aut... zlot trwał od 14 do 19 ... jest raz w miesiącu a laatem raz na 2 tygodnie... forum mają mega ujowe ale organizacyjnie maja pochytane.... miejsce... zalew rybnicki...

Opublikowano
Tak sie dzis bawiliłem na zlocie leonków....

frekwencja 40 aut... zlot trwał od 14 do 19 ... jest raz w miesiącu a laatem raz na 2 tygodnie... forum mają mega ujowe ale organizacyjnie maja pochytane.... miejsce... zalew rybnicki...

nie marnuj mojego cennego czasu.....:whistling:

Opublikowano
Tak sie dzis bawiliłem na zlocie leonków....

frekwencja 40 aut... zlot trwał od 14 do 19 ... jest raz w miesiącu a laatem raz na 2 tygodnie... forum mają mega ujowe ale organizacyjnie maja pochytane.... miejsce... zalew rybnicki...

nie marnuj mojego cennego czasu.....:whistling:

Troche szacunku.... nie masz pojęcia jakie trzeba mieć umiejetności i ile czasu spędezonego na symulatorze żeby tak latać ciulstwem droższym niż niejedno B5 ....

:wink:

Forum leonów jest kijowe... zgadzam sie... ale umiejetności tego typa są mega ...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: w poniedziałkowy poranek
Opublikowano

:hi:

Mario, koleś dobry :wink:

Opublikowano

:bry:

Mario jeśli chodzi o ten helikopterek to miazga!!! Koleś jest zaebisty! Ja mam nieco mniejszego poptera :wink4: i wiem co to znaczy tym latać. O takim lataniu jak robi ten koleś to mogę póki co tylko pomarzyć! :slina:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:

Mario jeśli chodzi o ten helikopterek to miazga!!! Koleś jest zaebisty! Ja mam nieco mniejszego poptera :wink4: i wiem co to znaczy tym latać. O takim lataniu jak robi ten koleś to mogę póki co tylko pomarzyć! :slina:

Dokładnie tak... a mało tego ale na tym filmiku tak naprawde mało widać... zasięg w góre ma taki że jak poszedł do góry to była tylko kropka widoczna... a power nieziemski to ma ... tylko drogie paliwo do tego ...

Opublikowano

Pany potrzebuję jedną fakturę na gnój najlepiej jak największą...pomożecie ?

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

:hi: siemka wczoraj opindolilem z forum passata jedno autko zobaczcie efekt:decayed:

śląskie Polerka lakieru - Strona 2

Opublikowano
:hi: siemka wczoraj opindolilem z forum passata jedno autko zobaczcie efekt:decayed:

śląskie Polerka lakieru - Strona 2

Trzeba byc zalogowanym ... zapodaj tutaj foty :wink:

Opublikowano
:bry:

Mario jeśli chodzi o ten helikopterek to miazga!!! Koleś jest zaebisty! Ja mam nieco mniejszego poptera :wink4: i wiem co to znaczy tym latać. O takim lataniu jak robi ten koleś to mogę póki co tylko pomarzyć! :slina:

Dokładnie tak... a mało tego ale na tym filmiku tak naprawde mało widać... zasięg w góre ma taki że jak poszedł do góry to była tylko kropka widoczna... a power nieziemski to ma ... tylko drogie paliwo do tego ...

:hi: siemka wczoraj opindolilem z forum passata jedno autko zobaczcie efekt:decayed:

śląskie Polerka lakieru - Strona 2

Trzeba byc zalogowanym ... zapodaj tutaj foty :wink:

No! :good:
Opublikowano

no :decayed::wink:

Opublikowano

I od razu koszty ... jaka cena za polerke np. mojego leona i na ile trzeba odstawic auto ???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.