Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i po robocie:facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dlaczego piwo jest takie dobre.... :eusathink::decayed::decayed: psyt.... :kox:

Opublikowano
:decayed:

Szukam dwoch osób chętnych na wyjazd na mecz Mistrzostw Europy !! Niemcy - Dania 17.06.12 w Lwowie. Łączny koszt bilet + paliwo około 400zł !! !! Dawac znaka na telefon !! !!

Dzięx za tele... :wink4:
:hi:

po spocie

Pajda B6 takie se za 25k się zastanowię :decayed:

Akjam towar dostarczony do Turzola

Podjechałem do Tesco po takie tam piergółki no to zdrówko delikatnie pod Zator :wink:

:good: Oby mu się przydał ten kawałek schowka. :decayed:
Opublikowano
dlaczego piwo jest takie dobre.... :eusathink::decayed::decayed: psyt.... :kox:

sama chciałabym to wiedzieć :D

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
dlaczego piwo jest takie dobre.... :eusathink::decayed::decayed: psyt.... :kox:

sama chciałabym to wiedzieć :D

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

co oznacza twój nick ? to jakieś norweskie imię ? :decayed:

Opublikowano

Witam, czy mimo nie sprzyjającej pogody wybiera się ktoś w najbliższym czasie na 3 stawy/kat lub do forum/gliw. Potrzebuję podpiąć swoje audi [A4 1.9 TDI-130km/2004, 160km/366NM - Aligator/2012] pod Vag-a, bo mi się zaświeciła kontrolka ABS. Kiedyś już się świeciła, ale wypiąłem i wpiąłem kostki pod przednim siedzeniem i był spokój, a teraz to nie pomaga. Oczywiście miło mi będzie poznać i skorzystać z pomocy kolegów. Oczywiście ciekawi mnie, czym się przywieźliście na minizlocik. Będę wdzięczny. Pozdr Tomek

Opublikowano
Witam, czy mimo nie sprzyjającej pogody wybiera się ktoś w najbliższym czasie na 3 stawy/kat lub do forum/gliw. Potrzebuję podpiąć swoje audi [A4 1.9 TDI-130km/2004, 160km/366NM - Aligator/2012] pod Vag-a, bo mi się zaświeciła kontrolka ABS. Kiedyś już się świeciła, ale wypiąłem i wpiąłem kostki pod przednim siedzeniem i był spokój, a teraz to nie pomaga. Oczywiście miło mi będzie poznać i skorzystać z pomocy kolegów. Oczywiście ciekawi mnie, czym się przywieźliście na minizlocik. Będę wdzięczny. Pozdr Tomek

zapytam wprost i liczę na szczerą odpowiedź, zalogowałeś się tutaj żeby spędzić wolny czas, poznać ludzi, itp czy żeby za darmo sprawdzić samochód ? :naughty:

Opublikowano

co oznacza twój nick ? to jakieś norweskie imię ? :decayed:

dokładnie tak.to norweskie imię kobiety takiej jak ja :)

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
co oznacza twój nick ? to jakieś norweskie imię ? :decayed:

dokładnie tak.to norweskie imię kobiety takiej jak ja :)

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

wiedzialem :decayed:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

Witam, czy mimo nie sprzyjającej pogody wybiera się ktoś w najbliższym czasie na 3 stawy/kat lub do forum/gliw. Potrzebuję podpiąć swoje audi [A4 1.9 TDI-130km/2004, 160km/366NM - Aligator/2012] pod Vag-a, bo mi się zaświeciła kontrolka ABS. Kiedyś już się świeciła, ale wypiąłem i wpiąłem kostki pod przednim siedzeniem i był spokój, a teraz to nie pomaga. Oczywiście miło mi będzie poznać i skorzystać z pomocy kolegów. Oczywiście ciekawi mnie, czym się przywieźliście na minizlocik. Będę wdzięczny. Pozdr Tomek

zapytam wprost i liczę na szczerą odpowiedź, zalogowałeś się tutaj żeby spędzić wolny czas, poznać ludzi, itp czy żeby za darmo sprawdzić samochód ? :naughty:

ha ha ha :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

Cenię sobie szczerość. Od 1,5 roku jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 i od tego czasu również pasjonatem marki. Nie ukrywam, że jeśli można zrobić coś za free to czemu z tego nie skorzystać, ale bardziej mnie interesują ludzie, którzy lubią pogrzebać przy swoim audi, trochę go zmodyfikować, co i mi się udzieliło. Chętnie poznam Wasze rozwiązani i pomysły na tanią (jeżeli to możliwe), ale efektowną modyfikację lub poprostu luźno pogadać o autach, ale i nie tylko :)

Opublikowano
co oznacza twój nick ? to jakieś norweskie imię ? :decayed:

dokładnie tak.to norweskie imię kobiety takiej jak ja :)

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

wiedzialem :decayed:

a skąd widziałeś? przyznaj się.. ;)

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

jasne, czaruś wszystko wie... ale po fakcie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

Cenię sobie szczerość. Od 1,5 roku jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 i od tego czasu również pasjonatem marki. Nie ukrywam, że jeśli można zrobić coś za free to czemu z tego nie skorzystać, ale bardziej mnie interesują ludzie, którzy lubią pogrzebać przy swoim audi, trochę go zmodyfikować, co i mi się udzieliło. Chętnie poznam Wasze rozwiązani i pomysły na tanią (jeżeli to możliwe), ale efektowną modyfikację lub poprostu luźno pogadać o autach, ale i nie tylko :)

no to zapraszamy na spoty, całe info w pierwszym poście :wink:

Opublikowano
Cenię sobie szczerość. Od 1,5 roku jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 i od tego czasu również pasjonatem marki. Nie ukrywam, że jeśli można zrobić coś za free to czemu z tego nie skorzystać, ale bardziej mnie interesują ludzie, którzy lubią pogrzebać przy swoim audi, trochę go zmodyfikować, co i mi się udzieliło. Chętnie poznam Wasze rozwiązani i pomysły na tanią (jeżeli to możliwe), ale efektowną modyfikację lub poprostu luźno pogadać o autach, ale i nie tylko :)

:polew:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

nie żebym był anty ale daję sobie rękę odciąć że gość się zVag'uje czy co tam jeszcze chce i ślad zaginie

Opublikowano
Cenię sobie szczerość. Od 1,5 roku jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 i od tego czasu również pasjonatem marki. Nie ukrywam, że jeśli można zrobić coś za free to czemu z tego nie skorzystać, ale bardziej mnie interesują ludzie, którzy lubią pogrzebać przy swoim audi, trochę go zmodyfikować, co i mi się udzieliło. Chętnie poznam Wasze rozwiązani i pomysły na tanią (jeżeli to możliwe), ale efektowną modyfikację lub poprostu luźno pogadać o autach, ale i nie tylko :)

:polew:

coś bym napisał, ale lepiej nie :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

Miszka, Ty ściulu :polew:

Opublikowano

ale nie musicie tego brać na poważnie w końcu jestem już po gorzole :decayed:

Opublikowano

nigdy nie wątpiłam w Czarusia ;)

zdrówko :D

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
ale nie musicie tego brać na poważnie w końcu jestem już po gorzole :decayed:

my nigdy nie bierzemy Cię na poważnie :decayed: bo Ty zawsze jesteś po używkach :wink:

Opublikowano

TYGRYS wbijaj na spota i tyle za darmo wątpię żeby Ci to ktoś ogarną , za kasę ( lepszą niż w ASO) owszem

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

ale nie musicie tego brać na poważnie w końcu jestem już po gorzole :decayed:

my nigdy nie bierzemy Cię na poważnie :decayed: bo Ty zawsze jesteś po używkach :wink:

chyba pomyliłeś mnie z kolegą który przyjechał dziś na spota jako ostatni :grin:

Opublikowano
:grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.