Spoty Katowice i okolice

keżor

:decayed:

Szukam dwoch osób chętnych na wyjazd na mecz Mistrzostw Europy !! Niemcy - Dania 17.06.12 w Lwowie. Łączny koszt bilet + paliwo około 400zł !! !! Dawac znaka na telefon !! !!

w ten dzień idę na ręczną do spodka :kwasny:

• Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• stanley

• Kędzior

• Miszka82

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

po spocie

Pajda B6 takie se za 25k się zastanowię :decayed:

Akjam towar dostarczony do Turzola

Podjechałem do Tesco po takie tam piergółki no to zdrówko delikatnie pod Zator :wink:

no to pyrsk :D

:decayed:

Dzięx za tele... :wink4:
:hi:

po spocie

Pajda B6 takie se za 25k się zastanowię :decayed:

Akjam towar dostarczony do Turzola

:good: Oby mu się przydał ten kawałek schowka. :decayed:

dlaczego piwo jest takie dobre.... :eusathink::decayed::decayed: psyt.... :kox:

sama chciałabym to wiedzieć :D

co oznacza twój nick ? to jakieś norweskie imię ? :decayed:

Witam, czy mimo nie sprzyjającej pogody wybiera się ktoś w najbliższym czasie na 3 stawy/kat lub do forum/gliw. Potrzebuję podpiąć swoje audi [A4 1.9 TDI-130km/2004, 160km/366NM - Aligator/2012] pod Vag-a, bo mi się zaświeciła kontrolka ABS. Kiedyś już się świeciła, ale wypiąłem i wpiąłem kostki pod przednim siedzeniem i był spokój, a teraz to nie pomaga. Oczywiście miło mi będzie poznać i skorzystać z pomocy kolegów. Oczywiście ciekawi mnie, czym się przywieźliście na minizlocik. Będę wdzięczny. Pozdr Tomek

zapytam wprost i liczę na szczerą odpowiedź, zalogowałeś się tutaj żeby spędzić wolny czas, poznać ludzi, itp czy żeby za darmo sprawdzić samochód ? :naughty:

co oznacza twój nick ? to jakieś norweskie imię ? :decayed:

dokładnie tak.to norweskie imię kobiety takiej jak ja :)

wiedzialem :decayed:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

ha ha ha :facepalm: :facepalm:

Cenię sobie szczerość. Od 1,5 roku jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 i od tego czasu również pasjonatem marki. Nie ukrywam, że jeśli można zrobić coś za free to czemu z tego nie skorzystać, ale bardziej mnie interesują ludzie, którzy lubią pogrzebać przy swoim audi, trochę go zmodyfikować, co i mi się udzieliło. Chętnie poznam Wasze rozwiązani i pomysły na tanią (jeżeli to możliwe), ale efektowną modyfikację lub poprostu luźno pogadać o autach, ale i nie tylko :)

co oznacza twój nick ? to jakieś norweskie imię ? :decayed:

dokładnie tak.to norweskie imię kobiety takiej jak ja :)

wiedzialem :decayed:

a skąd widziałeś? przyznaj się.. ;)

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

jasne, czaruś wszystko wie... ale po fakcie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

no to zapraszamy na spoty, całe info w pierwszym poście :wink:

:polew:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

nie żebym był anty ale daję sobie rękę odciąć że gość się zVag'uje czy co tam jeszcze chce i ślad zaginie

:polew:

coś bym napisał, ale lepiej nie :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

Miszka, Ty ściulu :polew:

ale nie musicie tego brać na poważnie w końcu jestem już po gorzole :decayed: