Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro tak twierdzisz, to Twoja opinia. Zawsze jest jakiś powód, żeby się zalogować. Ja go nie ukrywam, jak i tego, że jak mi towarzystwo spasi, a ja im to czemu nie zawrzeć jakichś nowych znajomości :) Moje audi nie służy mi jedynie do jeżdżenia, ale również jest w pewnym sensie mojąpasją i zajmuje mi jakiś czas z mojego wolnego czasu :) Nie szastaj tak swoimi rękami, bo może Ci ich w pewnym momencie zabraknąć :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak się nazywa mąż który zabił żonę ?

Żonkil :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

Skoro tak twierdzisz, to Twoja opinia. Zawsze jest jakiś powód, żeby się zalogować. Ja go nie ukrywam, jak i tego, że jak mi towarzystwo spasi, a ja im to czemu nie zawrzeć jakichś nowych znajomości :) Moje audi nie służy mi jedynie do jeżdżenia, ale również jest w pewnym sensie mojąpasją i zajmuje mi jakiś czas z mojego wolnego czasu :) Nie szastaj tak swoimi rękami, bo może Ci ich w pewnym momencie zabraknąć :)

piszę z doświadczenia ale mogę się mylić - oby

ja pamiętam jak się zalogowałem tutaj to też czegoś potrzebowałem ale było mi głupio napisać hej koledzy czy.........

wbiłem na spoty i tak zostałem do dziś, a rzecz po którą się zalogowałem na forum zrobiłem po pół roku...

ale to długa historia...z litra trzeba by było wypić :wink:

Opublikowano

my nigdy nie bierzemy Cię na poważnie :decayed: bo Ty zawsze jesteś po używkach :wink:

a jak myślisz skąd jego ciągły rogal na twarzy? ;)

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Silje - ten rogal to od zawsze od przedszkola, od podstawówki zawsze mi to wszyscy gadali :decayed:

Opublikowano
Silje - ten rogal to od zawsze od przedszkola, od podstawówki zawsze mi to wszyscy gadali :decayed:

tyś musiał mieć szczęśliwe dzieciństwo :decayed:

Opublikowano
Silje - ten rogal to od zawsze od przedszkola, od podstawówki zawsze mi to wszyscy gadali :decayed:

to tak jak ja.i tak trzymać :) czirs!

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

piwo się skończyło :facepalm:

Opublikowano

cena fajna ale tyle elementów do malowania

osobiście ta mi się rzuciła w OKO :decayed:

AUDI A4 1,9TDI 130KM S-LINE FULL WYPAS (2391255179) - motoAllegro

w środku RNS'S kiera z b7 choć ta może być - i jest ok

zewnątrz jebnąć body z S i pasi

czyli + 7k i jest fajnie

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:59 ----------

Silje - ten rogal to od zawsze od przedszkola, od podstawówki zawsze mi to wszyscy gadali :decayed:

tyś musiał mieć szczęśliwe dzieciństwo :decayed:

jak cholera... zobacz jakie mam teraz zaburzenia osobowości :grin:

Opublikowano
Silje - ten rogal to od zawsze od przedszkola, od podstawówki zawsze mi to wszyscy gadali :decayed:

a swoją droga mnie nie uzależniło niuchanie kleju w przedszkolu i szkole podstawowej.. ;) Ten rogal to wynik przestawienia się na coś mocniejszego :P

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Silje - ten rogal to od zawsze od przedszkola, od podstawówki zawsze mi to wszyscy gadali :decayed:

a swoją droga mnie nie uzależniło niuchanie kleju w przedszkolu i szkole podstawowej.. ;) Ten rogal to wynik przestawienia się na coś mocniejszego :P

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

cokolwiek to est weź do Zatoru :wink:

Opublikowano

W takim razie do zobaczenia w sobotę z tymi którzy będą, a teraz spadam, bo rano mój syn robi mi pobudkę, a nie ma jak to się nie wyspać, jak się ma wolne/l-4 :) Pozdr

Opublikowano
Silje - ten rogal to od zawsze od przedszkola, od podstawówki zawsze mi to wszyscy gadali :decayed:

a swoją droga mnie nie uzależniło niuchanie kleju w przedszkolu i szkole podstawowej.. ;) Ten rogal to wynik przestawienia się na coś mocniejszego :P

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

cokolwiek to est weź do Zatoru :wink:

:kox:

mam nadzieję, że to jest coś "głębszego" :decayed:

Opublikowano

cokolwiek to est weź do Zatoru :wink:

tyle że ja pisałam o Tobie.. i to miałam Ci pisać: podziel się :) mi dużo nie trzeba,bo ja lekko zryta jestem, Soprano potwierdzi :D

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

cena fajna ale tyle elementów do malowania

osobiście ta mi się rzuciła w OKO :decayed:

AUDI A4 1,9TDI 130KM S-LINE FULL WYPAS (2391255179) - motoAllegro

w środku RNS'S kiera z b7 choć ta może być - i jest ok

zewnątrz jebnąć body z S i pasi

czyli + 7k i jest fajnie

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:59 ----------

Silje - ten rogal to od zawsze od przedszkola, od podstawówki zawsze mi to wszyscy gadali :decayed:

tyś musiał mieć szczęśliwe dzieciństwo :decayed:

jak cholera... zobacz jakie mam teraz zaburzenia osobowości :grin:

opis samochodu, oczywiście pokrywa się z tym co jest naprawdę :wink::grin:

Opublikowano
W takim razie do zobaczenia w sobotę z tymi którzy będą, a teraz spadam, bo rano mój syn robi mi pobudkę, a nie ma jak to się nie wyspać, jak się ma wolne/l-4 :) Pozdr

ale gdzie niby w sobotę ? spoty są we wtorki o 19

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

cena fajna ale tyle elementów do malowania

osobiście ta mi się rzuciła w OKO :decayed:

AUDI A4 1,9TDI 130KM S-LINE FULL WYPAS (2391255179) - motoAllegro

w środku RNS'S kiera z b7 choć ta może być - i jest ok

zewnątrz jebnąć body z S i pasi

czyli + 7k i jest fajnie

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:59 ----------

Silje - ten rogal to od zawsze od przedszkola, od podstawówki zawsze mi to wszyscy gadali :decayed:

tyś musiał mieć szczęśliwe dzieciństwo :decayed:

jak cholera... zobacz jakie mam teraz zaburzenia osobowości :grin:

opis samochodu, oczywiście pokrywa się z tym co jest naprawdę :wink::grin:

a jak full wypas, skóra klima jest :decayed:

nie no lipy nie ma

Opublikowano

ja się zbieram, bez piwka to nie to samo :whistling::hi:

Opublikowano

ja również zawijam :hi:

Opublikowano

no tak,koniec piwka to trzeba się do wyra zbierać ;) dobrej nocki

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
dzięki za spota, no to psyt :decayed:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

ale lipa bez piwka :doh:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

:siema:

:hi:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

Pany, kto mi pomoże ogarnąć lusterko fotochrom ? :embarrassed::embarrassed:

a chcesz ogarniać wszystko czy tylko ściemnianie :eusathink: bo jak tylko ściemnianie to mogę pomóc nawet w zatorze możemy to ogarnąć

no muszę założyć i podłączyć :wstydliwy:

no to weź do Zatoru opanujemy to luzik :hi:

Opublikowano

:hi:

tyś musiał mieć szczęśliwe dzieciństwo :decayed:

jak cholera... zobacz jakie mam teraz zaburzenia osobowości :grin:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.