Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto to ?

Opublikowano
dzieki Krzysiek za szybki powrot :wink:

masz tam jakis programik wrzucony czy seria?

podobno coś namieszane ale nie wiem dokładnie ty za to ładnie szłeś

ja obstawiam ze mam cos w granicach 150 ale niewiem dokladnie. pewnie teraz bedziesz musial caly przod umyc z dymu hehe

bardzo sie musiales hamowac jak jechales za mna? czy cisles caly czas? bo w lusterku wydawalo mi sie ze cie przytrzymuje

Opublikowano
kto to ?

clopaczek 18lat raper tworzyl rap o jednosladach

Opublikowano
kto to ?

clopaczek 18lat raper tworzyl rap o jednosladach

Szkoda chłopa.
Opublikowano
dzieki Krzysiek za szybki powrot :wink:

masz tam jakis programik wrzucony czy seria?

podobno coś namieszane ale nie wiem dokładnie ty za to ładnie szłeś

ja obstawiam ze mam cos w granicach 150 ale niewiem dokladnie. pewnie teraz bedziesz musial caly przod umyc z dymu hehe

bardzo sie musiales hamowac jak jechales za mna? czy cisles caly czas? bo w lusterku wydawalo mi sie ze cie przytrzymuje

nie trzymałeś za bardzo ja też nie cisnąłem bo bym wyleciał z drogi na tym zawieszeniu, ale faktem jest że kopcisz jak hucie katowice:decayed:

Opublikowano
dzieki Krzysiek za szybki powrot :wink:

masz tam jakis programik wrzucony czy seria?

podobno coś namieszane ale nie wiem dokładnie ty za to ładnie szłeś

ja obstawiam ze mam cos w granicach 150 ale niewiem dokladnie. pewnie teraz bedziesz musial caly przod umyc z dymu hehe

bardzo sie musiales hamowac jak jechales za mna? czy cisles caly czas? bo w lusterku wydawalo mi sie ze cie przytrzymuje

nie trzymałeś za bardzo ja też nie cisnąłem bo bym wyleciał z drogi na tym zawieszeniu, ale faktem jest że kopcisz jak hucie katowice:decayed:

zaslona dymna hehe

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

bez sadzy niema zabawy:decayed:

Opublikowano

u mnie jest masakra hehe

Opublikowano

z Q ograniczony wybór:kwasny:

Opublikowano

No niestety. Q fajnie jakby było ale jakąś zadbaną ośką nie pogardzę :whistling:

Opublikowano
No niestety. Q fajnie jakby było ale jakąś zadbaną ośką nie pogardzę :whistling:

znajomy ma fajnego Golfa IV na sprzedaż :polew:

Opublikowano
No niestety. Q fajnie jakby było ale jakąś zadbaną ośką nie pogardzę :whistling:

znajomy ma fajnego Golfa IV na sprzedaż :polew:

Od gejów, narkomanów nie kupuje :decayed:
Opublikowano
No niestety. Q fajnie jakby było ale jakąś zadbaną ośką nie pogardzę :whistling:

znajomy ma fajnego Golfa IV na sprzedaż :polew:

Od gejów, narkomanów nie kupuje :decayed:

On jest tylko zwykłym pedałem i ćpunem :decayed: chyba, że to dwie różne osoby :wink:

Opublikowano
No niestety. Q fajnie jakby było ale jakąś zadbaną ośką nie pogardzę :whistling:

znajomy ma fajnego Golfa IV na sprzedaż :polew:

Od gejów, narkomanów nie kupuje :decayed:

On jest tylko zwykłym pedałem i ćpunem :decayed: chyba, że to dwie różne osoby :wink:

Nie znam człowieka :whistling:
Opublikowano
No niestety. Q fajnie jakby było ale jakąś zadbaną ośką nie pogardzę :whistling:

znajomy ma fajnego Golfa IV na sprzedaż :polew:

Od gejów, narkomanów nie kupuje :decayed:

On jest tylko zwykłym pedałem i ćpunem :decayed: chyba, że to dwie różne osoby :wink:

Nie znam człowieka :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.