Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kojarzy ktos moze jakie sa zarowki w wewnetrznym oswietleniu auta? gdzies byla rozpiska na forum ale niemoge znalezc

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b5-oswietlenie-wnetrza-wymiana-led-info-1-post-50383/ :wink:

dziekuje :wink:

Bulczas b5? tdi? zdradz jakies szczegoly :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pozdro z roboty :hi:

Opublikowano
:hi: panowie mam takie pytanie dysponuje ktoś może czujnikiem lakieru i mógłby go pożyczyć?

na kiedy ci potrzebny moge naruchac ci

Opublikowano

psyt :decayed:

Opublikowano

Zdrowie ... pssyyt ... HBO2

Opublikowano
psyt :decayed:
alkon

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Zdrowie ... pssyyt ... HBO2

kolejny chlor

Opublikowano

ja pod telefonem więc se mogę psytnąć Colą ewentualnie :facepalm::decayed:

Opublikowano
psyt :decayed:
alkon

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Zdrowie ... pssyyt ... HBO2

kolejny chlor

Nie zazdrość tylko pogadaj z swoja może Ci tez pozwoli bronka strzelić ... :decayed:

:wink: No to pyrsk...

Opublikowano

kierwa ale to forum robi się pedalskie :polew:

wóda do ryja a nie o furach, oświetleniu itp........

co za patos :facepalm: od czego macie techniczny

BTW kędzior dziś znów byli i mieli 10k to ich pogoniłem więc wiesz jak wygląda sprzedaż auta

Opublikowano
psyt :decayed:
alkon

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Zdrowie ... pssyyt ... HBO2

kolejny chlor

Nie zazdrość tylko pogadaj z swoja może Ci tez pozwoli bronka strzelić ... :decayed:

:wink: No to pyrsk...

predzej mnei w leba strzeli :decayed: poprostu nie pije bo niemam smaka i mi sie nie chce :decayed:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

BTW kędzior dziś znów byli i mieli 10k to ich pogoniłem więc wiesz jak wygląda sprzedaż auta

znam temat, szkoda gadac:doh:

Opublikowano
psyt :decayed:
alkon

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Zdrowie ... pssyyt ... HBO2

kolejny chlor

Nie zazdrość tylko pogadaj z swoja może Ci tez pozwoli bronka strzelić ... :decayed:

:wink: No to pyrsk...

predzej mnei w leba strzeli :decayed: poprostu nie pije bo niemam smaka i mi sie nie chce :decayed:

wczoraj twoja osoba bardzo mnie zawiodła :thumbdown::facepalm:

Opublikowano

Tak myslałem żeby kiedys zrobić spota wirtualnego ... z alko... telekonferencja czyli głos + kamery i pivko ... :decayed:

W pracy to działa tylko zamiast pifka jest Cola ... :grin:

Opublikowano
Tak myslałem żeby kiedys zrobić spota wirtualnego ... z alko... telekonferencja czyli głos + kamery i pivko ... :decayed:

W pracy to działa tylko zamiast pifka jest Cola ... :grin:

zwal s4 konia :grin:

Opublikowano

Ściul ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew: wole jak Ty mi to robisz ... :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
psyt :decayed:
alkon

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Zdrowie ... pssyyt ... HBO2

kolejny chlor

Nie zazdrość tylko pogadaj z swoja może Ci tez pozwoli bronka strzelić ... :decayed:

:wink: No to pyrsk...

predzej mnei w leba strzeli :decayed: poprostu nie pije bo niemam smaka i mi sie nie chce :decayed:

wczoraj twoja osoba bardzo mnie zawiodła :thumbdown::facepalm:

trzeba sie bylo zorganizowac w piatek, wtedy moge dac ostrzel w palnik w soboty sie musze juz hamowac :decayed:

Opublikowano
psyt :decayed:
alkon

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Zdrowie ... pssyyt ... HBO2

kolejny chlor

Nie zazdrość tylko pogadaj z swoja może Ci tez pozwoli bronka strzelić ... :decayed:

:wink: No to pyrsk...

predzej mnei w leba strzeli :decayed: poprostu nie pije bo niemam smaka i mi sie nie chce :decayed:

wczoraj twoja osoba bardzo mnie zawiodła :thumbdown::facepalm:

trzeba sie bylo zorganizowac w piatek, wtedy moge dac ostrzel w palnik w soboty sie musze juz hamowac :decayed:

:doh:

Opublikowano

Czyli było grubo ... :decayed:

Opublikowano
Czyli było grubo ... :decayed:

bylo spokojnie, wiedzialem kiedy powiedziec stop za co prawie dostalem po ryju od staska hehe

ale za to wypalilismy kilo stafuu

Opublikowano
Ściul ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew: wole jak Ty mi to robisz ... :polew::polew::polew::polew::polew:

Twoja stara :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.