Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
aż mam smaka się napić... :kox:

...a w lodówce 500ml zmrożonej substancji z Finlandii :decayed:

wal do ryja pod tą sprzedaż :grin:

dobra kaj mom podjechać?

na Tychy :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oki :decayed:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

podaj adres?

Opublikowano
oki :decayed:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

podaj adres?

PW poszło :naughty:

Opublikowano

i jest już za co pić w wekend jak dobrze podzielisz to mnoże na 2 wekendy starczy:decayed:

Opublikowano
i jest już za co pić w wekend jak dobrze podzielisz to mnoże na 2 wekendy starczy:decayed:

ale to jeszcze dwa kolejne bo po imprezie urodzinowej zostało mi jeszcze 10 flaszek :naughty:

Opublikowano

psyt tychy

Opublikowano

myk kielon Mysłowice :decayed:

Opublikowano

:hi:siemanko

Opublikowano

no to psyt

Opublikowano

Alkony! :decayed::decayed:

zastanawiam się nad pewnym modem:decayed:
:whistling:
Opublikowano
Alkony! :decayed::decayed:
zastanawiam się nad pewnym modem:decayed:
:whistling:

twarzy nie zmienisz :decayed:

Opublikowano

Natury nie oszukasz... :naughty:

Opublikowano
i jest już za co pić w wekend jak dobrze podzielisz to mnoże na 2 wekendy starczy:decayed:

ale to jeszcze dwa kolejne bo po imprezie urodzinowej zostało mi jeszcze 10 flaszek :naughty:

no tak bo zamiast wody ognistej to pewnie kole rozlewałeś:decayed:

Opublikowano
i jest już za co pić w wekend jak dobrze podzielisz to mnoże na 2 wekendy starczy:decayed:

ale to jeszcze dwa kolejne bo po imprezie urodzinowej zostało mi jeszcze 10 flaszek :naughty:

no tak bo zamiast wody ognistej to pewnie kole rozlewałeś:decayed:

nie kupiłem 15 flaszek , 11 poszło i 6 dostałem w prezencie

Opublikowano

Spoko prezenty! :grin: Ja teraz tzn. za tydzień idę na wesele gdzie młodzi poprosili zamiast kwiatów właśnie jakiś alkohol... :kox:

Opublikowano

to i tak na miesiąc picia masz, później święta i znowu coś wpadnie:decayed:

Opublikowano

te flaszki to były dodatki ale nikogo o nie nie prosiłem - po prostu dobrze mnie ludzie znają że na drugie mam Gorzoła :decayed:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

to i tak na miesiąc picia masz, później święta i znowu coś wpadnie:decayed:

może braknąć :wink:

Opublikowano
te flaszki to były dodatki ale nikogo o nie nie prosiłem - po prostu dobrze mnie ludzie znają że na drugie mam Gorzoła :decayed:

:decayed:

Opublikowano

a teraz pytanie z innej beczki kto ściągał deske w b7?

Opublikowano
i jest już za co pić w wekend jak dobrze podzielisz to mnoże na 2 wekendy starczy:decayed:

ale to jeszcze dwa kolejne bo po imprezie urodzinowej zostało mi jeszcze 10 flaszek :naughty:

no tak bo zamiast wody ognistej to pewnie kole rozlewałeś:decayed:

nie kupiłem 15 flaszek , 11 poszło i 6 dostałem w prezencie

no powiem Ci .......................................,że w trójkę toście tego trochę zrobili :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.