Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty:

Kupiłem już intercooler, turbo już przyszło. Zostało tylko jeszcze orurowanie i złączki. :banan:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemacie :wink:

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

5346.gif?0

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

trzeba opierdolić coś na ciepło :kox:

Opublikowano

:hi:a ja jeszcze u zony w firmie siedze... masa roboty maja :whistling:

Opublikowano

a ja bym gdzies poszedl ... :kox::kox::kox::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
:hi:a ja jeszcze u zony w firmie siedze... masa roboty maja :whistling:

:decayed:

Opublikowano

a ja bym gdzies poszedl ... :kox::kox::kox::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Tam na bank byś coś znalazł dla siebie. :naughty:
:hi:a ja jeszcze u zony w firmie siedze... masa roboty maja :whistling:
No musisz pomagać. :decayed:
Opublikowano

Czy mi sie wydaje czy ten teledysk ma charakter lekko erotyczny ... :grin:

Opublikowano

Lekko...:naughty:

Opublikowano
Co tam nieroby? :naughty:

Kupiłem już intercooler, turbo już przyszło. Zostało tylko jeszcze orurowanie i złączki. :banan:

a jaki ma nr intercooler?

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

no i Gulf poszoł do żyda :decayed:

Opublikowano
Co tam nieroby? :naughty:

Kupiłem już intercooler, turbo już przyszło. Zostało tylko jeszcze orurowanie i złączki. :banan:

a jaki ma nr intercooler?

Ja kupiłem uniwersalny IC o odpowiednich wymiarach. :wink4: A po co potrzebujesz nr?
no i Gulf poszoł do żyda :decayed:
Ileś zarobił? :decayed:
Opublikowano

zastanawiam się nad pewnym modem:decayed:

Opublikowano
Co tam nieroby? :naughty:

Kupiłem już intercooler, turbo już przyszło. Zostało tylko jeszcze orurowanie i złączki. :banan:

a jaki ma nr intercooler?

Ja kupiłem uniwersalny IC o odpowiednich wymiarach. :wink4: A po co potrzebujesz nr?
no i Gulf poszoł do żyda :decayed:
Ileś zarobił? :decayed:

no wymianę pompowtrysków to na bank :decayed: - choć nie wiadomo ile jeszcze pohulają bo u mnie śmigały niby padnięte już pół roku, myślę, że jak przyjdą mrozy nowy właściciel będzie miał inny problem :polew:

k**wa chciałem być szczery ale jak pewnego dnia koleś przyjechał oglądać auto z W-wa i pod koniec dostał tel i mu ktoś powiedział że pompki są nie ten tego to byłem w szoku bo kolo chciał brać auto - oczywiście się nie przyznałem ale jak widać nawet na forum nie wolno być szczerym i c**j :decayed:

to pod tą sprzedaż

Zolty_szalik- Moc jest z nami - YouTube

Opublikowano

aż mam smaka się napić... :kox:

...a w lodówce 500ml zmrożonej substancji z Finlandii :decayed:

Opublikowano
aż mam smaka się napić... :kox:

...a w lodówce 500ml zmrożonej substancji z Finlandii :decayed:

wal do ryja pod tą sprzedaż :grin:

Opublikowano
aż mam smaka się napić... :kox:

...a w lodówce 500ml zmrożonej substancji z Finlandii :decayed:

wal do ryja pod tą sprzedaż :grin:

dobra kaj mom podjechać?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.