Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Do jakiego znowu sosnowca...???

Albo .uj trudno ale z dowozem to z 90 lekko bedzie :decayed:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

gon sie :decayed: chocby h*j na huju to dzisiaj jestem

Ej no nie bądź taki.......żal Ci 90 na kebaba ? :grin:

przed wyplata jestem wiec niemam hehe :grin:

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

Do jakiego znowu sosnowca...???

Albo .uj trudno ale z dowozem to z 90 lekko bedzie :decayed:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

gon sie :decayed: chocby h*j na huju to dzisiaj jestem

Ej no nie bądź taki.......żal Ci 90 na kebaba ? :grin:

to było do mnie :grin:

zgadza sie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to gdzie dzisiaj watacha się zbiera?

Opublikowano

SCC :decayed:

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ----------

albo SSS

Silesia Siti Senter

Opublikowano

Ja się może dziś ogarnę choć nie wiem jak to będzie bo na noc do robo idę.:kwasny:

Opublikowano

tylko że scc jest duże w którym miejscu

Opublikowano

Post u góry... :whistling:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

Miszka tu jest coś na sprzedaż...

www.a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-avant-1-9-tdi-awx-super-stan-zadbany-zrobiony-rozrzad-cena-26500-zl-214909/

Opublikowano

dzis planowałem wkoncu sie pokazac po czym zorientowałem sie, ze oddaje o 19 auto do lakiernika :kwasny:

Opublikowano
tylko że scc jest duże w którym miejscu

środkowy parking podziemny, jak zjeżdżasz to pierwsza w lewo i na bank zobaczysz :wink:

Opublikowano

Info z pierwszego postu... :cool:

Wtorek 06.11.2012_ _godzina 19ta_ _Zielony parking z królikiem pod SCC :naughty:

Opublikowano
Post u góry... :whistling:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

Miszka tu jest coś na sprzedaż...

www.a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-avant-1-9-tdi-awx-super-stan-zadbany-zrobiony-rozrzad-cena-26500-zl-214909/

widziałem to auto , jeszcze trzeba by tam troszkę dołożyć do mojego ideału dlatego na razie nie porywam się na B6, nie mówię o tym egzemplarzu konkretnie ale jak mam dać 25k za b6 i 10k włożyć, żeby wyglądało tak jak chcę to chyba lepiej już dać te min 32k-35k i mieć "fulla" w serii :decayed:

jak ostatnio patrzyłem to tylko eSki widziałem na full wypasie choć wszystkie mają tą mniejszą navi a nie RNS-E reszta jest ok :naughty: ino, że S4 B6 to koszt no powiedzmy ok 40k jak nie więcej później dochodzi koszt eksploatacji...i cały ten wypas ginie daleko daleko jak podjeżdżasz na CPN :decayed: chyba, że gaz ale to zaś na wstępie trzeba z 6k dać i pętla się zamyka :polew:

także PKP, MZK itp :polew:

Opublikowano

Wyczerpująca informacja... :naughty::naughty:

P.S. :polew::polew::polew:

Opublikowano
Wyczerpująca informacja... :naughty::naughty:

P.S. :polew::polew::polew:

wczułem się w rolę :polew:

tymczasem czekam na info od Ucha czy jedzie na spota bo bym się wybrał ale nie mam auta :polew:

Opublikowano

:grin::grin:

Ja też jeszcze nie wiem czy dam radę dziś dojechać. :angry:

Opublikowano
Audi A4 quattro s-line navi 118tys km. (2745159590) - motoAllegro

nie dosyć, że przebieg mały, to ku**s musiał cofnąć jeszcze te kilka tysięcy, bo te 118 to miała rok temu :facepalm:

Stasiu to auto już tyle stoi na allegro więc możliwe, że wcale nie jeżdżone

Opublikowano
Audi A4 quattro s-line navi 118tys km. (2745159590) - motoAllegro

nie dosyć, że przebieg mały, to ku**s musiał cofnąć jeszcze te kilka tysięcy, bo te 118 to miała rok temu :facepalm:

Na bank nie jeździ przez cały rok tylko stoi i serwisuje. :decayed:
Opublikowano

fajna cena :grin:

Opublikowano
Audi A4 quattro s-line navi 118tys km. (2745159590) - motoAllegro

nie dosyć, że przebieg mały, to ku**s musiał cofnąć jeszcze te kilka tysięcy, bo te 118 to miała rok temu :facepalm:

Na bank nie jeździ przez cały rok tylko stoi i serwisuje. :decayed:

to są handlorze, kupili i stoi cena chyba tam była wcześniej 44k czy jakoś tak, zmienili foty i wio

Opublikowano
fajna cena :grin:
No cena fajna. :grin: Na forum jest trudno sprzedać zadbane autko w nieco większej niż na allegro przez forumowiczów a co dopiero przez handlarzy...
Audi A4 quattro s-line navi 118tys km. (2745159590) - motoAllegro

nie dosyć, że przebieg mały, to ku**s musiał cofnąć jeszcze te kilka tysięcy, bo te 118 to miała rok temu :facepalm:

Na bank nie jeździ przez cały rok tylko stoi i serwisuje. :decayed:

to są handlorze, kupili i stoi cena chyba tam była wcześniej 44k czy jakoś tak, zmienili foty i wio

I czekają już około roku na kupca.:naughty:
Opublikowano
fajna cena :grin:
No cena fajna. :grin: Na forum jest trudno sprzedać zadbane autko w nieco większej niż na allegro przez forumowiczów a co dopiero przez handlarzy...
Audi A4 quattro s-line navi 118tys km. (2745159590) - motoAllegro

nie dosyć, że przebieg mały, to ku**s musiał cofnąć jeszcze te kilka tysięcy, bo te 118 to miała rok temu :facepalm:

Na bank nie jeździ przez cały rok tylko stoi i serwisuje. :decayed:

to są handlorze, kupili i stoi cena chyba tam była wcześniej 44k czy jakoś tak, zmienili foty i wio

I czekają już około roku na kupca.:naughty:

żydki muszą zarobić :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.