Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Darmowy fryzjer :polew:

Basik zacny :slina::slina:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Darmowy fryzjer :polew:

Basik zacny :slina::slina:

juz sie niemoge doczekac az zamontuje nowego suba hehe :kox:
Opublikowano

Ja mam serie jeszcze z Chorusem :facepalm: ale jakoś daję radę mi tam styka ale jak by było BOSE :slina:

Opublikowano

nom u Bulczasa Bose robi niezla robote :kox:

Opublikowano

ja tam wolę klekot mojej rzędowej czwórki :polew:

Opublikowano
ja tam wolę klekot mojej rzędowej czwórki :polew:

hehe no ja tez, wcale mi nie brakuje dzwieku v6 :facepalm::grin:

Opublikowano
Opublikowano

panowie nieznacie jakiegos ogarnietego i taniego elektronika samochodowego?

Opublikowano
panowie nieznacie jakiegos ogarnietego i taniego elektronika samochodowego?

nie ma takich :decayed: jedno przeczy drugiemu :naughty:

Opublikowano
panowie nieznacie jakiegos ogarnietego i taniego elektronika samochodowego?

nie ma takich :decayed: jedno przeczy drugiemu :naughty:

stanley pewnie by polecił ASO hehe

Opublikowano
panowie nieznacie jakiegos ogarnietego i taniego elektronika samochodowego?

nie ma takich :decayed: jedno przeczy drugiemu :naughty:

stanley pewnie by polecił ASO hehe

u nas robi się wszytsko metodą prób i błędów :decayed:

Opublikowano
:oklasky: CELTIC !!!! :banan::brawo:
Opublikowano
Potrzebuje Panowie kupić akumulator. Gdzieś coś kiedyś widziałem jak ktoś coś wrzucał. :decayed:
jak stary to mam na zbyciu, jak nowy to w myslowicach maja dobre ceny, na allegro sa :wink:

tutaj przykladowa aukcja (w tamtym roku mieli najnizsze ceny) AKUMULATOR CENTRA FUTURA 60 Ah 60Ah 3 lata Gwaran. (2740473589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Potrzebuje Panowie kupić akumulator. Gdzieś coś kiedyś widziałem jak ktoś coś wrzucał. :decayed:

Nowocar. Części samochodowe, Mysłowice, Katowicka 8c sprawdź tutaj mają dobre ceny

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

Potrzebuje Panowie kupić akumulator. Gdzieś coś kiedyś widziałem jak ktoś coś wrzucał. :decayed:
jak stary to mam na zbyciu, jak nowy to w myslowicach maja dobre ceny, na allegro sa :wink:

tutaj przykladowa aukcja (w tamtym roku mieli najnizsze ceny) AKUMULATOR CENTRA FUTURA 60 Ah 60Ah 3 lata Gwaran. (2740473589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

he he widzę ze nie pierwszy to polecam -

Marecki tam kupował w zeszłym roku

Ja chyba też bede musiał kupić nowy aku :kwasny:

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

AKUMULATOR BOSCH SILVER S5 74 AH 750A ŚLĄSK (2703259739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jak bym kupował to taki lepszy amperasz oraz prąd rozruchu

Chcę kupić nowy. :cool: Dzięki za linki! :good: Chyba się w takim razie wybiorę jutro do Mysłowic. :wink4: U mnie wszystkie nalepki z aku pozdzierane i nie wiem co tam było wcześniej bo nie idzie się doczytać. :kwasny:
:oklasky: CELTIC !!!! :banan::brawo:
No dobry mecz! I wynik... :whistling:
Opublikowano

wpisz sobie katalog centry lub bosch i sobie znajdziesz co i jak :wink:

Opublikowano

siema z FR :kox:

Opublikowano

Jak podjadę tam to też pewnie ogarną a ten link co Pajda wrzucił jest chyba odpowiedni. :mysli::wink4:

Opublikowano
siema z FR :kox:

ty zabojadzie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.