Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dzisiaj mi nie pasuje :whistling:
za pozno juz sie nastawilem :decayed::grin:

co to za picie dzisaj, bez mnie ? nie ładnie tak

kurna dziś rano aku mi siadło :kwasny: nie pierwszy raz w tym roku :cry:

nie ma żadnego picia, jutro rano muszę być monter :naughty:

ja tez :kwasny: otworz drzwi :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
boli mnie głowa :grin:
skad ja to znam :facepalm::polew::polew::polew::polew:
Twoja Ci tak mówi często? :naughty:

:naughty::naughty:

nom od 4tyg dzien w dzien :polew::polew::polew:

:pociesz::decayed:
dzisiaj mi nie pasuje :whistling:
za pozno juz sie nastawilem :decayed::grin:

co to za picie dzisaj, bez mnie ? nie ładnie tak

kurna dziś rano aku mi siadło :kwasny: nie pierwszy raz w tym roku :cry:

Uuuuu... To poleciłeś mi sklep gdzie mam kupić aku w swojej mieścinie a Tobie pada aku? :whistling:
Opublikowano

Nie nową bo na kasie nie śpię. :naughty: Używaną z gwarancją z uszkodzoną elektroniką, którą mi i Tobie nie jest potrzebna Jak będziesz już szukał. :wink: Dałem 800 pln więc za***ista cena.:banan:

Opublikowano
Nie nową bo na kasie nie śpię. :naughty: Używaną z gwarancją z uszkodzoną elektroniką, którą mi i Tobie nie jest potrzebna Jak będziesz już szukał. :wink: Dałem 800 pln więc za***ista cena.:banan:

No to faktycznie spoko cena, ja już też kupiłem :naughty:

Opublikowano
dzisiaj mi nie pasuje :whistling:
za pozno juz sie nastawilem :decayed::grin:

co to za picie dzisaj, bez mnie ? nie ładnie tak

kurna dziś rano aku mi siadło :kwasny: nie pierwszy raz w tym roku :cry:

Uuuuu... To poleciłeś mi sklep gdzie mam kupić aku w swojej mieścinie a Tobie pada aku? :whistling:

no widzisz jak to jest, czekam na twój stary :decayed:

chyba mnie czeka zakup nowego - może jutro jak bedzie chwila to tam podjade,

Opublikowano
Nie nową bo na kasie nie śpię. :naughty: Używaną z gwarancją z uszkodzoną elektroniką, którą mi i Tobie nie jest potrzebna Jak będziesz już szukał. :wink: Dałem 800 pln więc za***ista cena.:banan:

No to faktycznie spoko cena, ja już też kupiłem :naughty:

No wiedziałem, że nie wytrzymasz długo! :naughty: Ile dałeś?
dzisiaj mi nie pasuje :whistling:
za pozno juz sie nastawilem :decayed::grin:

co to za picie dzisaj, bez mnie ? nie ładnie tak

kurna dziś rano aku mi siadło :kwasny: nie pierwszy raz w tym roku :cry:

Uuuuu... To poleciłeś mi sklep gdzie mam kupić aku w swojej mieścinie a Tobie pada aku? :whistling:

no widzisz jak to jest, czekam na twój stary :decayed:

chyba mnie czeka zakup nowego - może jutro jak bedzie chwila to tam podjade,

Poczekaj do wtorku to wtedy dam Ci mój i sobie podjedziesz. :decayed:
Opublikowano

no to psyt :decayed:

Opublikowano
Nie nową bo na kasie nie śpię. :naughty: Używaną z gwarancją z uszkodzoną elektroniką, którą mi i Tobie nie jest potrzebna Jak będziesz już szukał. :wink: Dałem 800 pln więc za***ista cena.:banan:

No to faktycznie spoko cena, ja już też kupiłem :naughty:

No wiedziałem, że nie wytrzymasz długo! :naughty: Ile dałeś?

1,7K za nówkę :whistling:

Opublikowano
no to psyt :decayed:
:decayed:
Nie nową bo na kasie nie śpię. :naughty: Używaną z gwarancją z uszkodzoną elektroniką, którą mi i Tobie nie jest potrzebna Jak będziesz już szukał. :wink: Dałem 800 pln więc za***ista cena.:banan:

No to faktycznie spoko cena, ja już też kupiłem :naughty:

No wiedziałem, że nie wytrzymasz długo! :naughty: Ile dałeś?

1,7K za nówkę :whistling:

No to też za***ista cena! :cool:
Opublikowano

bogacze :decayed:

Opublikowano
bogacze :decayed:

szlachta się bawi :wink:

Opublikowano

Nawet mi nie mów. Byłem przed tym remontem wozu... :naughty: Dziś jeszcze zawiozłem zrobić klimkę (odgrzybianie, etc.) tam do Będzina co o tym kiedyś gadaliśmy. Następne wydatki! :kwasny:

Opublikowano

a dla nas tylko ochlapy hehe

Opublikowano

psyt :whistling:

Opublikowano

Szybko Ci idzie... :whistling:

Opublikowano
no to psyt :decayed:
:decayed:
Nie nową bo na kasie nie śpię. :naughty: Używaną z gwarancją z uszkodzoną elektroniką, którą mi i Tobie nie jest potrzebna Jak będziesz już szukał. :wink: Dałem 800 pln więc za***ista cena.:banan:

No to faktycznie spoko cena, ja już też kupiłem :naughty:

No wiedziałem, że nie wytrzymasz długo! :naughty: Ile dałeś?

1,7K za nówkę :whistling:

No to też za***ista cena! :cool:

A drugi IC na wiosnę i będziemy latać :wink: na smsa Ci czasem taki jeden nie odpisał :whistling:

Opublikowano
foto_24f6518544d79dbe061c8d22b562c444.jpg
Opublikowano
:good: No nie. Nie wiem czy znowu nie pojechał na DE albo Belgia?
Opublikowano
Nawet mi nie mów. Byłem przed tym remontem wozu... :naughty: Dziś jeszcze zawiozłem zrobić klimkę (odgrzybianie, etc.) tam do Będzina co o tym kiedyś gadaliśmy. Następne wydatki! :kwasny:

ile teraz kasuje?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.