Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Biały curva kruk :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemano :decayed:

Opublikowano
Biały curva kruk :polew:

:polew: recaro fajne :decayed:, reszta szit :facepalm:

Opublikowano

finka już się mrozi :naughty:

bc3dddcc000d8bf24a55c554

PS. Jakby ktoś chciał, to w Realu jest litrowa po 49zł :whistling:

Opublikowano
finka już się mrozi :naughty:

PS. Jakby ktoś chciał, to w Realu jest litrowa po 49zł :whistling:

w drugi dzień świąt ojebaliśmy 1,75 finki i rano jak młody bóg :decayed:

no ja myślę co na sylwka będę doił chyba pójdę w łyszkę w Realu 1l Dżony Łojker 57zł :naughty:

Opublikowano
finka już się mrozi :naughty:

PS. Jakby ktoś chciał, to w Realu jest litrowa po 49zł :whistling:

w drugi dzień świąt ojebaliśmy 1,75 finki i rano jak młody bóg :decayed:

no ja myślę co na sylwka będę doił chyba pójdę w łyszkę w Realu 1l Dżony Łojker 57zł :naughty:

z fantą :decayed:

Opublikowano
finka już się mrozi :naughty:

http://i.pinger.pl/pgr343/bc3dddcc000d8bf24a55c554

PS. Jakby ktoś chciał, to w Realu jest litrowa po 49zł :whistling:

oby byla lepsza niz z biedronki :slina::decayed:

Opublikowano
finka już się mrozi :naughty:

http://i.pinger.pl/pgr343/bc3dddcc000d8bf24a55c554

PS. Jakby ktoś chciał, to w Realu jest litrowa po 49zł :whistling:

ale mi tu smaki robisz :decayed:

Opublikowano
finka już się mrozi :naughty:

PS. Jakby ktoś chciał, to w Realu jest litrowa po 49zł :whistling:

w drugi dzień świąt ojebaliśmy 1,75 finki i rano jak młody bóg :decayed:

no ja myślę co na sylwka będę doił chyba pójdę w łyszkę w Realu 1l Dżony Łojker 57zł :naughty:

z fantą :decayed:

chyba cytrynową nawet :grin:

Opublikowano
finka już się mrozi :naughty:

http://i.pinger.pl/pgr343/bc3dddcc000d8bf24a55c554

PS. Jakby ktoś chciał, to w Realu jest litrowa po 49zł :whistling:

oby byla lepsza niz z biedronki :slina::decayed:

nie przekonamy się, póki nie spróbujemy :naughty:

Opublikowano

a co w ogóle robicie na sylwka Pany :whistling:?

Opublikowano
finka już się mrozi :naughty:

http://i.pinger.pl/pgr343/bc3dddcc000d8bf24a55c554

PS. Jakby ktoś chciał, to w Realu jest litrowa po 49zł :whistling:

oby byla lepsza niz z biedronki :slina::decayed:

nie przekonamy się, póki nie spróbujemy :naughty:

dlatego napijemy sie ale tylko dlatego ze jestesmy ciekawi a nie ze chcemy sie uchlac :decayed:

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

a co w ogóle robicie na sylwka Pany :whistling:?

ja jeszcze niewiem mam 2 opcje do wyboru

albo wroclaw albo warszawa :grin:

Opublikowano

albo wroclaw albo warszawa :grin:

chce Ci się taki kawał za***rdalać żeby stać na rynku czy placu Piłsudskiego :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.