Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie mam na chleb

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie mam na chleb

tak slabo placa za L4 ? hehehe :decayed:

Opublikowano

sprzeda się to się sprzeda za bezcen nie oddam, w sumie nie będę miał kiedy jeździć od nowego sezonu :kwasny:

Opublikowano

Do roboty wreszcie idziesz czy Cię zamykają? :decayed::naughty:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

miszka przejzales na oczy na moto co??:grin: kasku i ciuchow nie sprzedajesz czasem??

Opublikowano

sprzedaję bo mam do kupienia takiego samego ale litra w dobrych pieniądzach z 2011roku

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

k**wa napiłbym się a mam tylko wino wytrawne :kwasny:

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

Do roboty wreszcie idziesz czy Cię zamykają? :decayed::naughty:

po co mi robota jak min Ty na mnie robisz :grin:

Opublikowano

Ją robię na audi, siebie i rodzinę. :decayed:

Opublikowano
sprzedaję bo mam do kupienia takiego samego ale litra w dobrych pieniądzach z 2011roku

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

k**wa napiłbym się a mam tylko wino wytrawne :kwasny:

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

Do roboty wreszcie idziesz czy Cię zamykają? :decayed::naughty:

po co mi robota jak min Ty na mnie robisz :grin:

wpadaj, mam 4 litry finki w barku :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
sprzedaję bo mam do kupienia takiego samego ale litra w dobrych pieniądzach z 2011roku

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

k**wa napiłbym się a mam tylko wino wytrawne :kwasny:

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

Do roboty wreszcie idziesz czy Cię zamykają? :decayed::naughty:

po co mi robota jak min Ty na mnie robisz :grin:

wpadaj, mam 4 litry finki w barku :decayed:

a w lodowce niema miejsca na zarcie tylko sama wóda ehehehe

Opublikowano

odpowiem jak zawsze - nie piję :grin:

Opublikowano
:grin::whistling:
Opublikowano

no dziś nie piję a jutro ło ho ho :shock3:

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

co jest z Krolem siedzi menda na FB i sie nie pucuje

Opublikowano

Obraził się pewnie. :naughty:

Opublikowano

Tomek Niecik w Uwaga TVN :kox:

Opublikowano
Tomek Niecik w Uwaga TVN :kox:

jest dobry hehehe

wjechalismy z Miszka na psyche Krolowi hehe powiedzial ze przyjedzie za 2 tyg na spota hehe

Opublikowano

baba go leje i każe mu remontować chatę ponoć już 3 razy zrobił remont i zabiera się za kolejny bo znów się nie podoba, Esa Krola rozjebana w Chorzowie Batorym stoi i i cyganie wywożą resztki na złom ogólnie chłopak nie ma lekko

Opublikowano

A wczoraj w Uwadze było o mechanikach samochodowych... no ładnie czasem ciulają ludzi :shock3::wallbash::thumbdown::facepalm:

Opublikowano

przykre ale prawdziwe :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.