Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew::polew::polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ponoć siedzi na chacie i wali do ryja, kupił 1l tej Finki co pisałeś, czeka do północy wciska enter w dziale moja a4 b6 i idzie spać :polew:

kaj do Tychów jedziesz - ja do Miko lecę

chyba gdzieś na osiedle D, więc nawet niedaleko od CIebie :decayed:

tu u nas na wsi to wszędzie blysko :decayed:

Opublikowano
Ponoć siedzi na chacie i wali do ryja, kupił 1l tej Finki co pisałeś, czeka do północy wciska enter w dziale moja a4 b6 i idzie spać :polew:

kaj do Tychów jedziesz - ja do Miko lecę

chyba gdzieś na osiedle D, więc nawet niedaleko od CIebie :decayed:

tu u nas na wsi to wszędzie blysko :decayed:

dowiedziałem się, ul. Dąbrowskiego, więc kawałek drogi jest :whistling:

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Łowcy B 14 Mazurska Noc Kabaretowa Mrągowo 2012 - YouTube

:kox:

Opublikowano
Ponoć siedzi na chacie i wali do ryja, kupił 1l tej Finki co pisałeś, czeka do północy wciska enter w dziale moja a4 b6 i idzie spać :polew:

kaj do Tychów jedziesz - ja do Miko lecę

chyba gdzieś na osiedle D, więc nawet niedaleko od CIebie :decayed:

tu u nas na wsi to wszędzie blysko :decayed:

dowiedziałem się, ul. Dąbrowskiego, więc kawałek drogi jest :whistling:

z buta jakieś 15 min max :naughty:

Opublikowano
Ponoć siedzi na chacie i wali do ryja, kupił 1l tej Finki co pisałeś, czeka do północy wciska enter w dziale moja a4 b6 i idzie spać :polew:

kaj do Tychów jedziesz - ja do Miko lecę

chyba gdzieś na osiedle D, więc nawet niedaleko od CIebie :decayed:

tu u nas na wsi to wszędzie blysko :decayed:

dowiedziałem się, ul. Dąbrowskiego, więc kawałek drogi jest :whistling:

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Łowcy B 14 Mazurska Noc Kabaretowa Mrągowo 2012 - YouTube

:kox:

niewielki kawałek

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

miszka przesadzasz

w tym czasie to jeszcze browca wypije

Opublikowano

miszkałem kiedyś w Tychać, na ul. Dębowej :whistling:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
Ponoć siedzi na chacie i wali do ryja, kupił 1l tej Finki co pisałeś, czeka do północy wciska enter w dziale moja a4 b6 i idzie spać :polew:

kaj do Tychów jedziesz - ja do Miko lecę

chyba gdzieś na osiedle D, więc nawet niedaleko od CIebie :decayed:

tu u nas na wsi to wszędzie blysko :decayed:

dowiedziałem się, ul. Dąbrowskiego, więc kawałek drogi jest :whistling:

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Łowcy B 14 Mazurska Noc Kabaretowa Mrągowo 2012 - YouTube

:kox:

Zayebiste....u szfagra na grilu podobnie pion trzymałem

Opublikowano

Ucho napisałech max 15min kolejny który czyta bez zrozumienia :grin:

Opublikowano
:wink::decayed:
Opublikowano

Jest jakiś film w TV teraz?

Opublikowano
Jest jakiś film w TV teraz?

nic ciekawego nie ma :thumbdown:

Opublikowano

ja wczoraj oglądałem Prawnika z Lincolna - dobry

Opublikowano
Jest jakiś film w TV teraz?
za to na necie duzo ciekawych hehehehe :decayed:
Opublikowano
:grin: na red.....
Opublikowano
ja wczoraj oglądałem Prawnika z Lincolna - dobry

dobry film, ogladałem :decayed:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Ponoć siedzi na chacie i wali do ryja, kupił 1l tej Finki co pisałeś, czeka do północy wciska enter w dziale moja a4 b6 i idzie spać :polew:

kaj do Tychów jedziesz - ja do Miko lecę

kurde przejrzałeś mnie ....:facepalm:

Opublikowano

:decayed:

ps wino nawet dobre

Opublikowano

1272866119_lambrusco__rose_.jpg

to jest za***iste wino

Opublikowano

różowe lajtowe chyba

Opublikowano
:grin: na red.....

nie tylko hehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.