Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najprawdpodobniej do19.01:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ostatni

miszka nie mecz się, zdrówko :wink:

Opublikowano

grzaniec ciąg dalszy :decayed:

Opublikowano

to jeszcze raz psyt :decayed:

Opublikowano

Jestem wreszcie. Trochę ciężko idzie mi zmiana biegów lewą reka i to dlatego teraz dopiero dotarłem. :decayed:

Dzięx za Noworocznego spota. :wink4: Jest diman i jak wiele rzeczy się mozna nauczyć. :naughty:

Opublikowano
Jestem wreszcie. Trochę ciężko idzie mi zmiana biegów lewą reka i to dlatego teraz dopiero dotarłem. :decayed:

Dzięx za Noworocznego spota. :wink4: Jest diman i jak wiele rzeczy się mozna nauczyć. :naughty:

polecam się na przyszłośc ale i tak będę szukał tego kolektora i jak znajdę zobaczymy :decayed:

Opublikowano

pajda, jaki masz gryfny podpis :wink:

Opublikowano
:grin::grin: Spójrz jeszcze na wężyk od spływu oleju. :wink:
Opublikowano
:grin::grin: Spójrz jeszcze na wężyk od spływu oleju. :wink:

i kolektor :decayed:

Opublikowano
pajda, jaki masz gryfny podpis :wink:
Obserwacje i podglądanie innyvh wątków nie poszło na marne! :naughty:
:grin::grin: Spójrz jeszcze na wężyk od spływu oleju. :wink:

i kolektor :decayed:

Koniecznie!

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Seksmisja na TVN. :polew:

Opublikowano
pajda, jaki masz gryfny podpis :wink:

:decayed:

Opublikowano

Dzięki za szybkiego spota :wink: i znowu przypomniałem sobie które to ten diman był :decayed:

Opublikowano
pajda, jaki masz gryfny podpis :wink:
Obserwacje i podglądanie innyvh wątków nie poszło na marne! :naughty:

no wyciąłem sam smaczek, kwintesencje najlepszych rezaczy :wink:

Opublikowano
pajda, jaki masz gryfny podpis :wink:

:decayed:

a opis fury....

plastry miodu itp :decayed:

Opublikowano

Hammer wyslij mi to na PW jak znajdziesz czas :wink:

Tymczasem spadam spać :hi:

Opublikowano
Dzięki za szybkiego spota :wink: i znowu przypomniałem sobie które to ten diman był :decayed:
:decayed:
pajda, jaki masz gryfny podpis :wink:
Obserwacje i podglądanie innyvh wątków nie poszło na marne! :naughty:

no wyciąłem sam smaczek, kwintesencje najlepszych rezaczy :wink:

:naughty::whistling:
pajda, jaki masz gryfny podpis :wink:

:decayed:

a opis fury....

plastry miodu itp :decayed:

:good::kox:
Opublikowano
Dzięki za szybkiego spota :wink: i znowu przypomniałem sobie które to ten diman był :decayed:

:naughty::whistling::hi:

Opublikowano
Hammer wyslij mi to na PW jak znajdziesz czas :wink:

Tymczasem spadam spać :hi:

Chlapnąłeś coś? Żebyś dożył rana. :naughty:
Opublikowano
Hammer wyslij mi to na PW jak znajdziesz czas :wink:

Tymczasem spadam spać :hi:

Chlapnąłeś coś? Żebyś dożył rana. :naughty:

chłopak chory, cały czas na L4 - nic, tylko współczuć :whistling:

Ja też spadam w kimono :hi:

Opublikowano

Chory, Biedny jak wygląda... Racja. Tylko współczuć. :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.