Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czysta, zimna wódka rządzi ludźmi :decayed:

Choć dziś kończyliśmy żołądkową BISON GRASS...:slina::grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dalej remis :whistling:

Opublikowano
spać nie możecie ? :decayed:
Chyba Ty! :decayed:
cunerva...bede szczery, gdzie nie poszedlem to auto opic, tam mieli dupny problem.....

pyrsk :kox:

:mysli::naughty:

nie myśl tyle synek :whistling:

Że niby co synek? :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:shock3: ale tu tłok dzisiaj :decayed:
Opublikowano
cunerva...bede szczery, gdzie nie poszedlem to auto opic, tam mieli dupny problem.....

pyrsk :kox:

:mysli::naughty:

nie myśl tyle synek :whistling:

też nie potrafiłem skumać o szo Czi chodżiło w tym tekszcie :decayed:

spać nie możecie ? :decayed:

no :whistling:

5 szkalneczka :decayed: ....., a bym zapomniał ......miałem Cię nie wkurzać bo Ty masz postanowienie noworoczne :wink:

Opublikowano
dalej remis :whistling:
Remis ze wskazaniem na Polaków.:grin:
Opublikowano

Mam wrazenie ze patrzysz po najtanszych :wink:?

A dopiero co gadka byla na spocie ze warto dac za przeszczepa 45tysia :decayed:

Nie patrzę po najtańszych ale tak wpadła w oko, ogólnie to ta:

PIĘKNA A4 W PAKIECIE S-LINE, PEŁNY SERWIS (2918533737) - motoAllegro

albo ta ale to będzie znowu prośba do Stasia :decayed:

AUDI 1,9 TDI 131 PS,SKÓRY,TEMPOMAT,SZYBERDACH (2922488133) - motoAllegro

Opublikowano

Ty widziałeś co tam za motorownia siedzi ???? :facepalm:

i automat ten zestaw mnie przeraża ale co ja mogę się wypowiedzieć jak nie jeździłem :decayed:

Opublikowano

Mam wrazenie ze patrzysz po najtanszych :wink:?

A dopiero co gadka byla na spocie ze warto dac za przeszczepa 45tysia :decayed:

z tym motorem tyle chodzą ....nie jest to żadna tajemnica

Opublikowano

Mam wrazenie ze patrzysz po najtanszych :wink:?

A dopiero co gadka byla na spocie ze warto dac za przeszczepa 45tysia :decayed:

Nie patrzę po najtańszych ale tak wpadła w oko, ogólnie to ta:

PIĘKNA A4 W PAKIECIE S-LINE, PEŁNY SERWIS (2918533737) - motoAllegro

albo ta ale to będzie znowu prośba do Stasia :decayed:

AUDI 1,9 TDI 131 PS,SKÓRY,TEMPOMAT,SZYBERDACH (2922488133) - motoAllegro

Fajne te sztuki na fotach :slina:

Te, Tobie sie w glowce poprzewracalo? Od kiedy dla Ciebie TDI to silnik godny posiadania :grin::grin:

Opublikowano

Mam wrazenie ze patrzysz po najtanszych :wink:?

A dopiero co gadka byla na spocie ze warto dac za przeszczepa 45tysia :decayed:

z tym motorem tyle chodzą ....nie jest to żadna tajemnica

No właśnie dlatego tańsza ale za to fajnie wypasiona :naughty:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

Ty widziałeś co tam za motorownia siedzi ???? :facepalm:

i automat ten zestaw mnie przeraża ale co ja mogę się wypowiedzieć jak nie jeździłem :decayed:

dłubanie przy tipie jest tanie jak barszcz w porównaniu do dłubania przy tej v'ce :doh:

---------- Post dopisany at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ----------

Mam wrazenie ze patrzysz po najtanszych :wink:?

A dopiero co gadka byla na spocie ze warto dac za przeszczepa 45tysia :decayed:

z tym motorem tyle chodzą ....nie jest to żadna tajemnica

No właśnie dlatego tańsza ale za to fajnie wypasiona :naughty:

a mi coraz bardziej chodzi po głowie benzyna 2.7 w c5 w q w avancie :eusathink::whistling:

Opublikowano

Mam wrazenie ze patrzysz po najtanszych :wink:?

A dopiero co gadka byla na spocie ze warto dac za przeszczepa 45tysia :decayed:

Nie patrzę po najtańszych ale tak wpadła w oko, ogólnie to ta:

PIĘKNA A4 W PAKIECIE S-LINE, PEŁNY SERWIS (2918533737) - motoAllegro

albo ta ale to będzie znowu prośba do Stasia :decayed:

AUDI 1,9 TDI 131 PS,SKÓRY,TEMPOMAT,SZYBERDACH (2922488133) - motoAllegro

Fajne te sztuki na fotach :slina:

Te, Tobie sie w glowce poprzewracalo? Od kiedy dla Ciebie TDI to silnik godny posiadania :grin::grin:

he he tak w tajemnicy to nie dla mnie, chyba jednak nie odważyłbym się na klekota :wink: chociaż kto wie, jak się trafi dobra sztuka to :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.