Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie wyznania... :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam wrazenie ze patrzysz po najtanszych :wink:?

A dopiero co gadka byla na spocie ze warto dac za przeszczepa 45tysia :decayed:

Nie patrzę po najtańszych ale tak wpadła w oko, ogólnie to ta:

PIĘKNA A4 W PAKIECIE S-LINE, PEŁNY SERWIS (2918533737) - motoAllegro

albo ta ale to będzie znowu prośba do Stasia :decayed:

AUDI 1,9 TDI 131 PS,SKÓRY,TEMPOMAT,SZYBERDACH (2922488133) - motoAllegro

Fajne te sztuki na fotach :slina:

Te, Tobie sie w glowce poprzewracalo? Od kiedy dla Ciebie TDI to silnik godny posiadania :grin::grin:

he he tak w tajemnicy to nie dla mnie, chyba jednak nie odważyłbym się na klekota :wink: chociaż kto wie, jak się trafi dobra sztuka to :whistling:

to chcesz diesla czy benzynę bo już sam nie wiem ?

Opublikowano

teraz diesla :wink:

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

a później benzynkę :naughty:

Opublikowano

aha :polew:

Opublikowano

jeżeli nie masz ciśnienia na q - wybór jest spory :wink:

Opublikowano

jak chcesz 2,5 to kup tanio zjebane!!!!!!!!!!!!!!!......tyle Ci doradzę ,bo naprawiał i tak będziesz :decayed:.....to tylko kwestia czasu :wink:

Opublikowano

Artur, a co myślisz o tej czarnej? Pchać się w 2,5? Ewentualnie na co zwrócić uwagę, np. podczas jazdy?

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

No to właśnie jest mega tanio te 24tysie

Opublikowano
Artur, a co myślisz o tej czarnej? Pchać się w 2,5? Ewentualnie na co zwrócić uwagę, np. podczas jazdy?

pchaj się :naughty:

Opublikowano

Ja to jakbym teraz mial zmieniac to na tego typu sztuki:

(nie przygladam sie konkretom, sacze kolejne piwko wiec sie nie nadaje, ale auto mnie urzeka i takie bedzie nastepne:decayed:)

AUDI A6 1.9 TDI 131KM CHROMY SKÓRY ZAREJESTROWANY (2916024226) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Ale Was teraz wzięło na gadki o motoryzacji. :decayed:

Opublikowano
jeżeli nie masz ciśnienia na q - wybór jest spory :wink:

No właśnie że nie tak do końca, bo jak dokładnie się przypatrzysz to już ciężej coś wybrać :kwasny:

Opublikowano
jak chcesz 2,5 to kup tanio zjebane!!!!!!!!!!!!!!!......tyle Ci doradzę ,bo naprawiał i tak będziesz :decayed:.....to tylko kwestia czasu :wink:

To brzmi jak rada kierowcy ciezarowki z 20 letnim stazem :grin:

Artur, a co myślisz o tej czarnej? Pchać się w 2,5? Ewentualnie na co zwrócić uwagę, np. podczas jazdy?

:wink:

Artur, a co myślisz o tej czarnej? Pchać się w 2,5? Ewentualnie na co zwrócić uwagę, np. podczas jazdy?

pchaj się :naughty:

Koledzy k**wa, teraz doradzaja bierz bierz a potem postaw flache, bo na pewno nie rozchodzi sie tu o dobre intencje zeby samochod byl dobry :grin:

Opublikowano
Ja to jakbym teraz mial zmieniac to na tego typu sztuki:

(nie przygladam sie konkretom, sacze kolejne piwko wiec sie nie nadaje, ale auto mnie urzeka i takie bedzie nastepne:decayed:)

AUDI A6 1.9 TDI 131KM CHROMY SKÓRY ZAREJESTROWANY (2916024226) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

1.9TDI w A6 to przecież to moja corsa objedzie :doh:

Opublikowano

Byla ostatnio taka fajna A6 1.8TQ Avant za jakies 28,5 ale widze ze juz nie ma :whistling:

Opublikowano

Daniel, też mi się tak wydaje że mnie ciulają :grin:

Opublikowano

w obecnej sytuacji, ja nic nie doradzam :whistling:

Opublikowano
jak chcesz 2,5 to kup tanio zjebane!!!!!!!!!!!!!!!......tyle Ci doradzę ,bo naprawiał i tak będziesz :decayed:.....to tylko kwestia czasu :wink:
Artur, a co myślisz o tej czarnej? Pchać się w 2,5? Ewentualnie na co zwrócić uwagę, np. podczas jazdy?
Ja to jakbym teraz mial zmieniac to na tego typu sztuki:

(nie przygladam sie konkretom, sacze kolejne piwko wiec sie nie nadaje, ale auto mnie urzeka i takie bedzie nastepne:decayed:)

AUDI A6 1.9 TDI 131KM CHROMY SKÓRY ZAREJESTROWANY (2916024226) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

1.9TDI w A6 to przecież to moja corsa objedzie :doh:

Dobre :grin::grin:

Opublikowano

dasz radę :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.