Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co tu nikt spać nie może czy co ??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Na mnie przyjdzie jeszcze czas, na dzień dzisiejszy to lapka kupiłem 2x droższego od auta :doh::polew:
:grin::grin:
test..... trzymajta się :wink:
Nie wierzę. :decayed:
ja też......coś pisał ostatnio ,że Kędzior formę opuścił ,a tu widzę ,że nie tylko Kędzior :decayed:
Opublikowano
a co tu nikt spać nie może czy co ??

Luzik, w dzień wszyscy spali :decayed:

---------- Post dopisany at 01:33 ---------- Poprzedni post napisany at 01:32 ----------

a co tu nikt spać nie może czy co ??

Niema z kim :decayed:

Guru nie ma tego problemu, wyciąga z szafy kiedy chce

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
w obecnej sytuacji, ja nic nie doradzam :whistling:

:doh: kuźwa, wszyscy na tym forum mają problemy z alkoholem czy jak?

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

Artur, a co myślisz o tej czarnej? Pchać się w 2,5? Ewentualnie na co zwrócić uwagę, np. podczas jazdy?

po .uj Ci problemy ??????????

dziś bym tego nie szukał.....dłubanie przy silniku jest kosztowne ....grube tysie lecą jak km w drodze na spota z sjz do sg :decayed:

a takie cuś ??

Oferta - Audi A6 - Witam mam do sprzedania AUDI A6 AVANT z 2002r z silnikiem 2.7 BI-TURBO o mocy 250KM Auto świeżo sprowadzone ze Szwajcarii od pierwsze

Odpada, ,ma być klekot, spytam się czy może być A6 :decayed:

klekot jest tani w jeździe....przy dłubaniu już nie do końca :wink:

Chyba mówisz tu tylko o 2,5...

raczej tak :decayed:

Opublikowano
Ale Was teraz wzięło na gadki o motoryzacji. :decayed:

Ileż można gadać o Recaro ,kiedys trzeba zmienić temat :decayed:

Dlatego pytam kolejny raz czego się tu napić? :cool:

kielony zapijaj browarem :kox:

I takiej odpowiedzi oczekiwałem. :naughty:

już wiem jakie będziesz miał postanowienie Ty w przyszłym roku :naughty::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Bankowo nie wiesz bo sam tego nie wiem. :cool:

zgapisz od Miszki :wink:

Wszystko tylko nie to. :naughty:
a co tu nikt spać nie może czy co ??
:whistling:
Na mnie przyjdzie jeszcze czas, na dzień dzisiejszy to lapka kupiłem 2x droższego od auta :doh::polew:
:grin::grin:
test..... trzymajta się :wink:
Nie wierzę. :decayed:
ja też......coś pisał ostatnio ,że Kędzior formę opuścił ,a tu widzę ,że nie tylko Kędzior :decayed:
:whistling:
Opublikowano
a co tu nikt spać nie może czy co ??

Luzik, w dzień wszyscy spali :decayed:

---------- Post dopisany at 01:33 ---------- Poprzedni post napisany at 01:32 ----------

a co tu nikt spać nie może czy co ??

Niema z kim :decayed:

Guru nie ma tego problemu, wyciąga z szafy kiedy chce

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

i nie ma ,że boli głowa :decayed:

a my paciuloki się z niego śmiali...., on wcale głupi nie jest ....

i na zakupy nie jeździ do Sfery ,Forum ,czy SCC....bo od tego ma allegro :good:

Opublikowano

"Nie jeżdżony po polskich drogach, przywieziony z kraju

z wysoką kulturą eksploatacji pojazdów" :naughty:

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:

Opublikowano
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:

On robi zakupy na YouTube :decayed:

Opublikowano

Oglądałem, za***ista :slina:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano
a co tu nikt spać nie może czy co ??

Luzik, w dzień wszyscy spali :decayed:

---------- Post dopisany at 01:33 ---------- Poprzedni post napisany at 01:32 ----------

a co tu nikt spać nie może czy co ??

Niema z kim :decayed:

Guru nie ma tego problemu, wyciąga z szafy kiedy chce

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

i nie ma ,że boli głowa :decayed:

a my paciuloki się z niego śmiali...., on wcale głupi nie jest ....

i na zakupy nie jeździ do Sfery ,Forum ,czy SCC....bo od tego ma allegro :good:

To w piątek się nie pokazujemy bo nam napi.....oli :polew:

Opublikowano
w obecnej sytuacji, ja nic nie doradzam :whistling:

:doh: kuźwa, wszyscy na tym forum mają problemy z alkoholem czy jak?

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

Artur, a co myślisz o tej czarnej? Pchać się w 2,5? Ewentualnie na co zwrócić uwagę, np. podczas jazdy?

po .uj Ci problemy ??????????

dziś bym tego nie szukał.....dłubanie przy silniku jest kosztowne ....grube tysie lecą jak km w drodze na spota z sjz do sg :decayed:

a takie cuś ??

Oferta - Audi A6 - Witam mam do sprzedania AUDI A6 AVANT z 2002r z silnikiem 2.7 BI-TURBO o mocy 250KM Auto świeżo sprowadzone ze Szwajcarii od pierwsze

Odpada, ,ma być klekot, spytam się czy może być A6 :decayed:

klekot jest tani w jeździe....przy dłubaniu już nie do końca :wink:

Chyba mówisz tu tylko o 2,5...

raczej tak :decayed:

Ja tam sie nie zgadzam :wink:

Opublikowano
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:
:naughty::whistling:
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:

On robi zakupy na YouTube :decayed:

Jakie Ty robisz zakupy na YT? :facepalm::decayed:
Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

on młody jest nie stresuj się :wink:

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Ja, trzeba w totka wygrać :wink:

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.