Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:
:naughty::whistling:
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:

On robi zakupy na YouTube :decayed:

Jakie Ty robisz zakupy na YT? :facepalm::decayed:

my są wypici ale on musi być nadupany :grin::decayed::grin::grin::decayed::grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:

On robi zakupy na YouTube :decayed:

Jakie Ty robisz zakupy na YT? :facepalm::decayed:

Oglądasz i zamawiasz :decayed:

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

on młody jest nie stresuj się :wink:

Zalosne ale pozostawie bez komentarza :thumbdown:

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.

No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.

Opublikowano
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:

On robi zakupy na YouTube :decayed:

Jakie Ty robisz zakupy na YT? :facepalm::decayed:

Oglądasz i zamawiasz :decayed:

Ale masz fajnie. :decayed:
Opublikowano
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:
:naughty::whistling:
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:

On robi zakupy na YouTube :decayed:

Jakie Ty robisz zakupy na YT? :facepalm::decayed:

my są wypici ale on musi być nadupany :grin::decayed::grin::grin::decayed::grin:

Te uważaj bo znowu garnek zjarasz..

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.

No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.

Oczywiscie ze tak, mowimy o naprawach a nie o eksploatacji :wink:

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

on młody jest nie stresuj się :wink:

Zalosne ale pozostawie bez komentarza :thumbdown:

ochłoń :wink:

Opublikowano
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:
:naughty::whistling:
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:

On robi zakupy na YouTube :decayed:

Jakie Ty robisz zakupy na YT? :facepalm::decayed:

my są wypici ale on musi być nadupany :grin::decayed::grin::grin::decayed::grin:

:grin::decayed::grin::grin::decayed::grin:
Opublikowano
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:
:naughty::whistling:
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:

On robi zakupy na YouTube :decayed:

Jakie Ty robisz zakupy na YT? :facepalm::decayed:

my są wypici ale on musi być nadupany :grin::decayed::grin::grin::decayed::grin:

Te uważaj bo znowu garnek zjarasz..

spoko mam zakaz zbliżania się do palników :grin:

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.

No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.

Oczywiscie ze tak, mowimy o naprawach a nie o eksploatacji :wink:

Głupi termostat do benzynki to 250zl, swego czasu zamawialem części do 2litrowej benzynki i tanie to to nie było...

Opublikowano
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:

On robi zakupy na YouTube :decayed:

Jakie Ty robisz zakupy na YT? :facepalm::decayed:

Oglądasz i zamawiasz :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:
:naughty::whistling:
akjam o tobie nie mówie - ty pewnie przegladasz allegro albo ebay - i polujesz na jakieś mody ?:decayed:

On robi zakupy na YouTube :decayed:

Jakie Ty robisz zakupy na YT? :facepalm::decayed:

my są wypici ale on musi być nadupany :grin::decayed::grin::grin::decayed::grin:

Te uważaj bo znowu garnek zjarasz..

spoko mam zakaz zbliżania się do palników :grin:

Przezorny zawsze ubezpieczony. :good::naughty:
Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.

No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.

Oczywiscie ze tak, mowimy o naprawach a nie o eksploatacji :wink:

Głupi termostat do benzynki to 250zl, swego czasu zamawialem części do 2litrowej benzynki i tanie to to nie było...

Porownaj najczestsze problemy jak np turbo, wtryski, pompa, pompki, dwumas, egr, dolot ;) Wszystko kosztuje wiecej, nie liczac spalania.

Opublikowano

po co ta agresja ??????????????

grunt ,że heble jeżdżą i ,że zdrowie mamy ....reszta się nie liczy :decayed::wink:

Opublikowano
:naughty::naughty:
Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?
Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.
No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.
Oczywiscie ze tak, mowimy o naprawach a nie o eksploatacji :wink:
Głupi termostat do benzynki to 250zl, swego czasu zamawialem części do 2litrowej benzynki i tanie to to nie było...
Porownaj najczestsze problemy jak np turbo, wtryski, pompa, pompki, dwumas, egr, dolot ;) Wszystko kosztuje wiecej, nie liczac spalania.

Ja nie miałem takich problemów :wink:

Opublikowano
po co ta agresja ??????????????

grunt ,że heble jeżdżą i ,że zdrowie mamy ....reszta się nie liczy :decayed::wink:

Gdzie widzisz agresje? :wink:

Cos zdrowia stracil to Twoje :whistling:

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.

No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.

Oczywiscie ze tak, mowimy o naprawach a nie o eksploatacji :wink:

Głupi termostat do benzynki to 250zl, swego czasu zamawialem części do 2litrowej benzynki i tanie to to nie było...

Porownaj najczestsze problemy jak np turbo, wtryski, pompa, pompki, dwumas, egr, dolot ;) Wszystko kosztuje wiecej, nie liczac spalania.

Cycu ochłoń ....boś się napiął jak jasny gwint.......wpadnij na szklaneczkę kiedy ,a nie się spinasz całkiem niepotrzebnie :wink:

wszystko co jeździ się psuje ....życie

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?
Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.
No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.
Oczywiscie ze tak, mowimy o naprawach a nie o eksploatacji :wink:
Głupi termostat do benzynki to 250zl, swego czasu zamawialem części do 2litrowej benzynki i tanie to to nie było...
Porownaj najczestsze problemy jak np turbo, wtryski, pompa, pompki, dwumas, egr, dolot ;) Wszystko kosztuje wiecej, nie liczac spalania.

Ja nie miałem takich problemów :wink:

Toć mowie, TDI :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.