Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To chyba ja też nabąbany :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.

No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.

Oczywiscie ze tak, mowimy o naprawach a nie o eksploatacji :wink:

Głupi termostat do benzynki to 250zl, swego czasu zamawialem części do 2litrowej benzynki i tanie to to nie było...

Porownaj najczestsze problemy jak np turbo, wtryski, pompa, pompki, dwumas, egr, dolot ;) Wszystko kosztuje wiecej, nie liczac spalania.

Cycu ochłoń ....boś się napiął jak jasny gwint.......wpadnij na szklaneczkę kiedy ,a nie się spinasz całkiem niepotrzebnie :wink:

wszystko co jeździ się psuje ....życie

:shock3:

Atmosfera prawie jak w dziale sprzedam, jak ktoś powie, ze cena z d*py, a reszta ataka bo to nasze, klubowe :grin:

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.

No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.

Oczywiscie ze tak, mowimy o naprawach a nie o eksploatacji :wink:

Głupi termostat do benzynki to 250zl, swego czasu zamawialem części do 2litrowej benzynki i tanie to to nie było...

Porownaj najczestsze problemy jak np turbo, wtryski, pompa, pompki, dwumas, egr, dolot ;) Wszystko kosztuje wiecej, nie liczac spalania.

A kiedy to wszystko siada? 250-300kkm to w tym czasie w benzynie już wymieniasz cewki, kable i inne badziewie. Poza tym spalania rekompensuje naprawy w dieslu.

Opublikowano

To ta pora tak wpływa :naughty:

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.

No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.

Oczywiscie ze tak, mowimy o naprawach a nie o eksploatacji :wink:

Głupi termostat do benzynki to 250zl, swego czasu zamawialem części do 2litrowej benzynki i tanie to to nie było...

Porownaj najczestsze problemy jak np turbo, wtryski, pompa, pompki, dwumas, egr, dolot ;) Wszystko kosztuje wiecej, nie liczac spalania.

A kiedy to wszystko siada? 250-300kkm to w tym czasie w benzynie już wymieniasz cewki, kable i inne badziewie. Poza tym spalania rekompensuje naprawy w dieslu.

Kazdy chwali co ma, tego sie nie zmieni :wink:

Opublikowano
To ta pora tak wpływa :naughty:
Chyba tak :shock3::naughty:
Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.

No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.

Oczywiscie ze tak, mowimy o naprawach a nie o eksploatacji :wink:

Głupi termostat do benzynki to 250zl, swego czasu zamawialem części do 2litrowej benzynki i tanie to to nie było...

Porownaj najczestsze problemy jak np turbo, wtryski, pompa, pompki, dwumas, egr, dolot ;) Wszystko kosztuje wiecej, nie liczac spalania.

Cycu ochłoń ....boś się napiął jak jasny gwint.......wpadnij na szklaneczkę kiedy ,a nie się spinasz całkiem niepotrzebnie :wink:

wszystko co jeździ się psuje ....życie

Ostatnio mam wstret do tego trunku zmieniajac temat :decayed:

Opublikowano
Atmosfera napięta jak plała na żuku :decayed:

Co to plała :naughty::grin:

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.

No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.

Oczywiscie ze tak, mowimy o naprawach a nie o eksploatacji :wink:

Głupi termostat do benzynki to 250zl, swego czasu zamawialem części do 2litrowej benzynki i tanie to to nie było...

Porownaj najczestsze problemy jak np turbo, wtryski, pompa, pompki, dwumas, egr, dolot ;) Wszystko kosztuje wiecej, nie liczac spalania.

A kiedy to wszystko siada? 250-300kkm to w tym czasie w benzynie już wymieniasz cewki, kable i inne badziewie. Poza tym spalania rekompensuje naprawy w dieslu.

Kazdy chwali co ma, tego sie nie zmieni :wink:

to znowu jestem wyjątkiem :polew:

Opublikowano
:grin::decayed:
Opublikowano
Atmosfera napięta jak plała na żuku :decayed:

Co to plała :naughty::grin:

To czego cesaroki nie mają :decayed:

Opublikowano

Artur jak zapraszasz na szklaneczkę to ja chętny :slina:

Opublikowano
Atmosfera napięta jak plała na żuku :decayed:

Co to plała :naughty::grin:

:grin::decayed:
Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.

No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.

Oczywiscie ze tak, mowimy o naprawach a nie o eksploatacji :wink:

Głupi termostat do benzynki to 250zl, swego czasu zamawialem części do 2litrowej benzynki i tanie to to nie było...

Porownaj najczestsze problemy jak np turbo, wtryski, pompa, pompki, dwumas, egr, dolot ;) Wszystko kosztuje wiecej, nie liczac spalania.

A kiedy to wszystko siada? 250-300kkm to w tym czasie w benzynie już wymieniasz cewki, kable i inne badziewie. Poza tym spalania rekompensuje naprawy w dieslu.

Kazdy chwali co ma, tego sie nie zmieni :wink:

to znowu jestem wyjątkiem :polew:

Ja widocznie tez, bo mimo ze sie sprawuje, to widze wady, a nie wiem po co te nakrecanie tematu .

Opublikowano
Atmosfera napięta jak plała na żuku :decayed:

Co to plała :naughty::grin:

to jakieś zabełkowskie narzecze :decayed::wink:

Opublikowano
Atmosfera napięta jak plała na żuku :decayed:

Co to plała :naughty::grin:

To czego cesaroki nie mają :decayed:

kuźwa, Ty masz jakiś swój język, jesteśmy w Polsce i obowiązuje polski :decayed:

Opublikowano

Jest co raz lepiej. :grin:

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.

No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.

Oczywiscie ze tak, mowimy o naprawach a nie o eksploatacji :wink:

Głupi termostat do benzynki to 250zl, swego czasu zamawialem części do 2litrowej benzynki i tanie to to nie było...

Porownaj najczestsze problemy jak np turbo, wtryski, pompa, pompki, dwumas, egr, dolot ;) Wszystko kosztuje wiecej, nie liczac spalania.

Cycu ochłoń ....boś się napiął jak jasny gwint.......wpadnij na szklaneczkę kiedy ,a nie się spinasz całkiem niepotrzebnie :wink:

wszystko co jeździ się psuje ....życie

Ostatnio mam wstret do tego trunku zmieniajac temat :decayed:

musisz wpaść ...może wstręt przejdzie :decayed:

Opublikowano

Nio :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.