Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Z czym się nie zgadzasz, że 2.5 nie jest tanie w naprawach?

Nie, z tym że tylko 2.5 tdi. Kazdy tdi kosztuje swoje, wiem po sobie, szczegolnie jak sie kupuje auto, ktore ma juz nascie lat i set tysiecy przejechane.

No spoko, ale nie powiesz mi że benzynka jest tańsza.

Oczywiscie ze tak, mowimy o naprawach a nie o eksploatacji :wink:

Głupi termostat do benzynki to 250zl, swego czasu zamawialem części do 2litrowej benzynki i tanie to to nie było...

Porownaj najczestsze problemy jak np turbo, wtryski, pompa, pompki, dwumas, egr, dolot ;) Wszystko kosztuje wiecej, nie liczac spalania.

Cycu ochłoń ....boś się napiął jak jasny gwint.......wpadnij na szklaneczkę kiedy ,a nie się spinasz całkiem niepotrzebnie :wink:

wszystko co jeździ się psuje ....życie

Ostatnio mam wstret do tego trunku zmieniajac temat :decayed:

musisz wpaść ...może wstręt przejdzie :decayed:

Za miesiac :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Atmosfera napięta jak plała na żuku :decayed:

Co to plała :naughty::grin:

To czego cesaroki nie mają :decayed:

kuźwa, Ty masz jakiś swój język, jesteśmy w Polsce i obowiązuje polski :decayed:

Na Śląsku piczo :decayed:

http://www.rudaslaska.pl/slasko-godka/plala/

Opublikowano
Jest co raz lepiej. :grin:

coraz więcej wlane mają wszyscy :grin:

Opublikowano

Raczej prawie 2 miechy jeszcze :naughty:

---------- Post dopisany at 02:09 ---------- Poprzedni post napisany at 02:07 ----------

Atmosfera napięta jak plała na żuku :decayed:

Co to plała :naughty::grin:

To czego cesaroki nie mają :decayed:

kuźwa, Ty masz jakiś swój język, jesteśmy w Polsce i obowiązuje polski :decayed:

Na Śląsku piczo :decayed:

Ruda Śląska ť plała

To pisz tak abym zrozumiał a nie dodatkowo z translatorem jeszcze siedział :grin:

---------- Post dopisany at 02:09 ---------- Poprzedni post napisany at 02:09 ----------

Jest co raz lepiej. :grin:

coraz więcej wlane mają wszyscy :grin:

No, sama woda, Kinga :doh:

Opublikowano
Artur jak zapraszasz na szklaneczkę to ja chętny :slina:

adres na pw :wink:

Opublikowano
Jest co raz lepiej. :grin:

coraz więcej wlane mają wszyscy :grin:

Ja mam coraz mniej i więcej nie mam. :kwasny::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Raczej prawie 2 miechy jeszcze :naughty:

Tomek gdzieś czytałem że ostatnio na kebabie jak byłem, to byłeś z synem, a ja kurna myślałem że to Twój brat...

Opublikowano
Artur jak zapraszasz na szklaneczkę to ja chętny :slina:

adres na pw :wink:

Mam w navi :wink:

Opublikowano
Jest co raz lepiej. :grin:

coraz więcej wlane mają wszyscy :grin:

No, sama woda, Kinga :doh:

:facepalm::decayed:

Opublikowano
Raczej prawie 2 miechy jeszcze :naughty:

Tomek gdzieś czytałem że ostatnio na kebabie jak byłem, to byłeś z synem, a ja kurna myślałem że to Twój brat...

To niby że ja tak młodo wyglądam :naughty::grin:

Opublikowano

Spadam cos odespac :wink::hi:

Opublikowano
Spadam cos odespac :wink::hi:

olej to, szkoda nocy marnować :decayed:

Opublikowano
Raczej prawie 2 miechy jeszcze :naughty:

Tomek gdzieś czytałem że ostatnio na kebabie jak byłem, to byłeś z synem, a ja kurna myślałem że to Twój brat...

To niby że ja tak młodo wyglądam :naughty::grin:

Nie, Ty to stary piernik jesteś i juz Ci dwa razy z d*py huba wycinali :decayed:

Opublikowano
Raczej prawie 2 miechy jeszcze :naughty:

Tomek gdzieś czytałem że ostatnio na kebabie jak byłem, to byłeś z synem, a ja kurna myślałem że to Twój brat...

To niby że ja tak młodo wyglądam :naughty::grin:

Nie, Ty to stary piernik jesteś i juz Ci dwa razy z d*py huba wycinali :decayed:

Tak, ja nie Przemo że lubię pałki z drzazgami, w sumie to obaj coś tam w d... mieliście, ja nie z takich :decayed:

Opublikowano
Jest co raz lepiej. :grin:

coraz więcej wlane mają wszyscy :grin:

Ja mam coraz mniej i więcej nie mam. :kwasny::decayed::decayed::decayed::decayed:

:thumbdown: serducho mi się kroi jak tak piszesz....mi na 2-3 driny zostało ....dziękować Bogu :decayed:

Opublikowano
Jest co raz lepiej. :grin:

coraz więcej wlane mają wszyscy :grin:

Ja mam coraz mniej i więcej nie mam. :kwasny::decayed::decayed::decayed::decayed:

:thumbdown: serducho mi się kroi jak tak piszesz....mi na 2-3 driny zostało ....dziękować Bogu :decayed:

Zazdroszczę :slina:

Opublikowano
Raczej prawie 2 miechy jeszcze :naughty:

Tomek gdzieś czytałem że ostatnio na kebabie jak byłem, to byłeś z synem, a ja kurna myślałem że to Twój brat...

To niby że ja tak młodo wyglądam :naughty::grin:

Nie, Ty to stary piernik jesteś i juz Ci dwa razy z d*py huba wycinali :decayed:

Tak, ja nie Przemo że lubię pałki z drzazgami, w sumie to obaj coś tam w d... mieliście, ja nie z takich :decayed:

Znowu mam Ci link podać co to huba :facepalm:

Opublikowano
Raczej prawie 2 miechy jeszcze :naughty:

Tomek gdzieś czytałem że ostatnio na kebabie jak byłem, to byłeś z synem, a ja kurna myślałem że to Twój brat...

To niby że ja tak młodo wyglądam :naughty::grin:

Nie, Ty to stary piernik jesteś i juz Ci dwa razy z d*py huba wycinali :decayed:

jak hub wpadnie to się dowiesz za co on Cię szanuje :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Raczej prawie 2 miechy jeszcze :naughty:

Tomek gdzieś czytałem że ostatnio na kebabie jak byłem, to byłeś z synem, a ja kurna myślałem że to Twój brat...

To niby że ja tak młodo wyglądam :naughty::grin:

Nie, Ty to stary piernik jesteś i juz Ci dwa razy z d*py huba wycinali :decayed:

Tak, ja nie Przemo że lubię pałki z drzazgami, w sumie to obaj coś tam w d... mieliście, ja nie z takich :decayed:

Znowu mam Ci link podać co to huba :facepalm:

Raczej nie bo te Twoje linki mi w pracy nie działają a w domu to strach patrzeć :wink:

Opublikowano
Raczej prawie 2 miechy jeszcze :naughty:

Tomek gdzieś czytałem że ostatnio na kebabie jak byłem, to byłeś z synem, a ja kurna myślałem że to Twój brat...

To niby że ja tak młodo wyglądam :naughty::grin:

Nie, Ty to stary piernik jesteś i juz Ci dwa razy z d*py huba wycinali :decayed:

jak hub wpadnie to się dowiesz za co on Cię szanuje :polew::polew::polew::polew::polew:

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.