Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
psyt i spać :whistling:

Co tak szybko dzisiaj? :shock3:

łeb mnie boli cosik :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niedopite.. :naughty:

Opublikowano

Miszka, nie mam pojęcie jaka cena :whistling:

Opublikowano
Miszka, nie mam pojęcie jaka cena :whistling:

a możesz obczaić w robo jak będziesz :wink:

Opublikowano

Na allegro tego jest fciul! :wink4:

Opublikowano
Nie wiem czy ja nie mam jakiegoś kompletu. Muszę poszukać. :wink4:

to rzuć okiem potrzebuję dwa :naughty:

Opublikowano
Miszka, nie mam pojęcie jaka cena :whistling:

a możesz obczaić w robo jak będziesz :wink:

jutro mam wolne za sobotę, więc dopiero we wtorek

Opublikowano

Jutro zerknę bo dziś w robo jestem. :wink4: Potrzebujesz pojedyncze czy które?

Opublikowano
Jutro zerknę bo dziś w robo jestem. :wink4: Potrzebujesz pojedyncze czy które?

dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie

Opublikowano
psyt i spać :whistling:

Co tak szybko dzisiaj? :shock3:

łeb mnie boli cosik :kwasny:

Mam nadzieję że nie z mojego powodu :decayed:

Opublikowano
Jutro zerknę bo dziś w robo jestem. :wink4: Potrzebujesz pojedyncze czy które?

dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie

:facepalm: curva widać że ałdi...2 na prądzie a dwie typu korbotronik:facepalm:
Opublikowano
Jutro zerknę bo dziś w robo jestem. :wink4: Potrzebujesz pojedyncze czy które?

dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie

:facepalm: curva widać że ałdi...2 na prądzie a dwie typu korbotronik:facepalm:

No z tym to jest tragedia! U mnie to samo!

Opublikowano
Jutro zerknę bo dziś w robo jestem. :wink4: Potrzebujesz pojedyncze czy które?

dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie

:facepalm: curva widać że ałdi...2 na prądzie a dwie typu korbotronik:facepalm:

No z tym to jest tragedia! U mnie to samo!

ani nie gadaj... kuzyn ma passka z 96' i ma 4:facepalm:

Opublikowano
Jutro zerknę bo dziś w robo jestem. :wink4: Potrzebujesz pojedyncze czy które?

dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie

:facepalm: curva widać że ałdi...2 na prądzie a dwie typu korbotronik:facepalm:

No z tym to jest tragedia! U mnie to samo!

ani nie gadaj... kuzyn ma passka z 96' i ma 4:facepalm:

w gulfie z 94r też 4 miałem :wink:

Opublikowano

psyytt...:beer:za tych co mają noworoczne postanowienia:polew:

Opublikowano
:good:
Jutro zerknę bo dziś w robo jestem. :wink4: Potrzebujesz pojedyncze czy które?

dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie

:facepalm: curva widać że ałdi...2 na prądzie a dwie typu korbotronik:facepalm:

No z tym to jest tragedia! U mnie to samo!

ani nie gadaj... kuzyn ma passka z 96' i ma 4:facepalm:

Oszczędności qr**! I to auta z DE czy innych Europejskich państw maja takie opcje...Aż dziwne, że nikt nie chciał dopłacić co nieco! :facepalm:
Opublikowano
Nie ma ktoś z Was takiego przełącznika na sell albo na pożyczenie? Chce sprawdzić czy lusterka mi się składają :decayed:

http://i.imgur.com/SUpArl.jpg

Ja chyba będę miał. Muszę sprawdzić. :wink4: A co masz z lusterkami? Kupiłeś nowe i chcesz sprawdzić czy co?

Jestem jutro w Kato do 15-ej, mogę się wyrwać o dowolnej porze i podjechać, tylko gdzie ?

Opublikowano

jutro jadę do bielska ale szukam okazji np po 5zł :grin:

tu masz pierwszą modyfikacje zaliczoną

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.