Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro jadę do bielska ale szukam okazji np po 5zł :grin:

:grin:

Nie ma ktoś z Was takiego przełącznika na sell albo na pożyczenie? Chce sprawdzić czy lusterka mi się składają :decayed:

http://i.imgur.com/SUpArl.jpg

Ja chyba będę miał. Muszę sprawdzić. :wink4: A co masz z lusterkami? Kupiłeś nowe i chcesz sprawdzić czy co?

Jestem jutro w Kato do 15-ej, mogę się wyrwać o dowolnej porze i podjechać, tylko gdzie ?

Sprawdzę jutro i dam znać bo teraz jestem w pracy. :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Widziałem na tablicy ten przełącznik wraz z przełącznikami do szyb za 50zł .

Może ktoś sprawdzić http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-257032/ :kox:

Przełączniki DO SZYB AUDI A4 B7 Dębica ? Tablica.pl

Turzol łykasz to jak tak do się dorzucam i zabieram sterowanie szyb o ile da się wyciągnąć same te guziki

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

jednak chyba wszyscy skacowani :decayed:

Jak to cena za calosc to warto łyknąć, ty wezmiesz co trza i ja

Opublikowano
:good:
Jutro zerknę bo dziś w robo jestem. :wink4: Potrzebujesz pojedyncze czy które?

dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie

:facepalm: curva widać że ałdi...2 na prądzie a dwie typu korbotronik:facepalm:

No z tym to jest tragedia! U mnie to samo!

ani nie gadaj... kuzyn ma passka z 96' i ma 4:facepalm:

Oszczędności qr**! I to auta z DE czy innych Europejskich państw maja takie opcje...Aż dziwne, że nikt nie chciał dopłacić co nieco! :facepalm:
:facepalm: czasem to aż wstyd otwierać drzwi jak się widzi tylko dwa knefle:facepalm::polew:
Opublikowano

No dokładnie! Bierzcie i się podzielicie. :wink4:

Opublikowano
psyytt...:beer:za tych co mają noworoczne postanowienia:polew:

:wink:

Opublikowano
Widziałem na tablicy ten przełącznik wraz z przełącznikami do szyb za 50zł .

Może ktoś sprawdzić http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-257032/ :kox:

Przełączniki DO SZYB AUDI A4 B7 Dębica ? Tablica.pl

Turzol łykasz to jak tak do się dorzucam i zabieram sterowanie szyb o ile da się wyciągnąć same te guziki

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

jednak chyba wszyscy skacowani :decayed:

Jak to cena za calosc to warto łyknąć, ty wezmiesz co trza i ja

turzol a czy ty nie zapodałeś kąpletu z a3

Opublikowano
Widziałem na tablicy ten przełącznik wraz z przełącznikami do szyb za 50zł .

Może ktoś sprawdzić http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-257032/ :kox:

Przełączniki DO SZYB AUDI A4 B7 Dębica ? Tablica.pl

Turzol łykasz to jak tak do się dorzucam i zabieram sterowanie szyb o ile da się wyciągnąć same te guziki

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

jednak chyba wszyscy skacowani :decayed:

Jak to cena za calosc to warto łyknąć, ty wezmiesz co trza i ja

no to dzwoń pytej i bieremy :wink:

Opublikowano
Widziałem na tablicy ten przełącznik wraz z przełącznikami do szyb za 50zł .

Może ktoś sprawdzić http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-257032/ :kox:

Przełączniki DO SZYB AUDI A4 B7 Dębica ? Tablica.pl

Turzol łykasz to jak tak do się dorzucam i zabieram sterowanie szyb o ile da się wyciągnąć same te guziki

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

jednak chyba wszyscy skacowani :decayed:

Jak to cena za calosc to warto łyknąć, ty wezmiesz co trza i ja

turzol a czy ty nie zapodałeś kąpletu z a3

:mysli: a nie... kOMpletu:decayed: ??

Opublikowano

to psyt jeszcze raz :whistling:

Opublikowano

moja usypia małą, choojnia teraz z dzwonieniem

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

Dołączył Dec 2008

Wiek 30

Imię F

Miejscowość SK/ST

Posty801

Model A4 B6

Nadwozie Avant

Rocznik 2002

Silnik 1.8 T

Napęd FWD

Skrzynia Multitronic

Spalanie jeszcze nie wiem

Miszka...teraz to ten profil wygląda:kox::decayed:

Opublikowano
moja usypia małą, choojnia teraz z dzwonieniem

nie pali mi się :decayed:

Opublikowano

czepliwy jesteś

Opublikowano

ucho mam z A3 ale nie te pokrętło, bo takie sobie nowe zamowilem ale znajac zycie przyjdzie za tydzien, a ja chce składać lustra juuuuuz :kox:

Opublikowano
DołączyłDec 2008Wiek30ImięFMiejscowośćSK/STPosty801ModelA4 B6NadwozieAvantRocznik2002Silnik1.8 TNapędFWDSkrzyniaMultitronicSpalaniejeszcze nie wiem

Miszka...teraz to ten profil wygląda:kox::decayed:

jest Audi i od razu życie stało się piękniejsze :naughty:

Opublikowano

ja tu jestem 3 rok, a A4 mam od roku . Teraz mysle jak to mozliwe :D

Opublikowano
ucho mam z A3 ale nie te pokrętło, bo takie sobie nowe zamowilem ale znajac zycie przyjdzie za tydzien, a ja chce składać lustra juuuuuz :kox:
Fajna sprawa! I wcale sie nie dziwię, że chcesz już. :naughty:
DołączyłDec 2008Wiek30ImięFMiejscowośćSK/STPosty801ModelA4 B6NadwozieAvantRocznik2002Silnik1.8 TNapędFWDSkrzyniaMultitronicSpalaniejeszcze nie wiem

Miszka...teraz to ten profil wygląda:kox::decayed:

jest Audi i od razu życie stało się piękniejsze :naughty:

:grin::kox:

Opublikowano
ja tu jestem 3 rok, a A4 mam od roku . Teraz mysle jak to mozliwe :D

czasem człowiek żyje w nieświadomości, popełnia błędy, błądzi ale grunt to odnaleźć dobrą drogę :decayed:

Opublikowano
ucho mam z A3 ale nie te pokrętło, bo takie sobie nowe zamowilem ale znajac zycie przyjdzie za tydzien, a ja chce składać lustra juuuuuz :kox:

ale za jednym razem zakładasz ładniejsze wszystkie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.