Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
DołączyłDec 2008Wiek30ImięFMiejscowośćSK/STPosty801ModelA4 B6NadwozieAvantRocznik2002Silnik1.8 TNapędFWDSkrzyniaMultitronicSpalaniejeszcze nie wiem

Miszka...teraz to ten profil wygląda:kox::decayed:

jest Audi i od razu życie stało się piękniejsze :naughty:

ale przez to, że masz audi oczywiście a nie, że nie pijesz?! Tak tylko pytam:decayed::polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to bedzie pierwszy mod, potem juz z górki

miszka zapodaj se z A3 w chromie, dużo lepiej to wyglada :decayed:, ja u siebie też bede robił chrom :wink:

Opublikowano
ja tu jestem 3 rok, a A4 mam od roku . Teraz mysle jak to mozliwe :D

czasem człowiek żyje w nieświadomości, popełnia błędy, błądzi ale grunt to odnaleźć dobrą drogę :decayed:

Gdzieś to słyszał? W klubie AA?:grin::decayed:

Opublikowano

a są takie w chromie ??:kox:

Opublikowano
ja tu jestem 3 rok, a A4 mam od roku . Teraz mysle jak to mozliwe :D

czasem człowiek żyje w nieświadomości, popełnia błędy, błądzi ale grunt to odnaleźć dobrą drogę :decayed:

tja, coś w tym jest bo przez prawie rok bujałem się autem na 3-litery :facepalm:

Opublikowano

Są z A8...:whistling:

Opublikowano

qurwa , za***ali mi z roweru klocki :facepalm:, rower stał na klatce spięty łańcuchem, ale klocki za***ali tył a przod probowali ale odkręcili jedna srubke tylko.

jak tu nie pić,

Opublikowano
ja tu jestem 3 rok, a A4 mam od roku . Teraz mysle jak to mozliwe :D

czasem człowiek żyje w nieświadomości, popełnia błędy, błądzi ale grunt to odnaleźć dobrą drogę :decayed:

tja, coś w tym jest bo przez prawie rok bujałem się autem na 3-litery :facepalm:

:mysli: KIA ??
Opublikowano
a są takie w chromie ??:kox:

oj są i ładnie wyglądają

Opublikowano
a są takie w chromie ??:kox:

oj są i ładnie wyglądają

poka bo nie umiem znaleźć:whistling::decayed:
Opublikowano

tja, coś w tym jest bo przez prawie rok bujałem się autem na 3-litery :facepalm:

:mysli: KIA ??

muaheheh , no tego bym qr** nie zniósł. Chociaż szef kupil żonie nową Sportage i nachwalić się nie może

Opublikowano
qurwa , za***ali mi z roweru klocki :facepalm:, rower stał na klatce spięty łańcuchem, ale klocki za***ali tył a przod probowali ale odkręcili jedna srubke tylko.

jak tu nie pić,

Jaka qr** patologia! :facepalm:
Opublikowano
qurwa , za***ali mi z roweru klocki :facepalm:, rower stał na klatce spięty łańcuchem, ale klocki za***ali tył a przod probowali ale odkręcili jedna srubke tylko.

jak tu nie pić,

napisz do mirona...on potrafi znaleźć zgubę:kox:

:polew:

Opublikowano

4 post od turzola

Opublikowano
ja tu jestem 3 rok, a A4 mam od roku . Teraz mysle jak to mozliwe :D

czasem człowiek żyje w nieświadomości, popełnia błędy, błądzi ale grunt to odnaleźć dobrą drogę :decayed:

Gdzieś to słyszał? W klubie AA?:grin::decayed:

w d*pie k**wa :kox:

Opublikowano
ja tu jestem 3 rok, a A4 mam od roku . Teraz mysle jak to mozliwe :D

czasem człowiek żyje w nieświadomości, popełnia błędy, błądzi ale grunt to odnaleźć dobrą drogę :decayed:

Gdzieś to słyszał? W klubie AA?:grin::decayed:

w d*pie k**wa :kox:

Emocje na bok. :cool: Widzę, że spotkania nie pomagają... :decayed::grin:

Opublikowano
ja tu jestem 3 rok, a A4 mam od roku . Teraz mysle jak to mozliwe :D

czasem człowiek żyje w nieświadomości, popełnia błędy, błądzi ale grunt to odnaleźć dobrą drogę :decayed:

Gdzieś to słyszał? W klubie AA?:grin::decayed:

w d*pie k**wa :kox:

Emocje na bok. :cool: Widzę, że spotkania nie pomagają... :decayed::grin:

:grin: mam bronka w lodówce - trenuję silną wolę choć jakby tam stała gorzała to już by było po zawodach :grin:

Opublikowano

turzol to co to za auto było na 3 litery ??:whistling:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

ja tu jestem 3 rok, a A4 mam od roku . Teraz mysle jak to mozliwe :D

czasem człowiek żyje w nieświadomości, popełnia błędy, błądzi ale grunt to odnaleźć dobrą drogę :decayed:

Gdzieś to słyszał? W klubie AA?:grin::decayed:

w d*pie k**wa :kox:

Emocje na bok. :cool: Widzę, że spotkania nie pomagają... :decayed::grin:

:grin: mam bronka w lodówce - trenuję silną wolę choć jakby tam stała gorzała to już by było po zawodach :grin:

a to ja miałbym dokładnie odwrotnie:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.