Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Miszka pochwal się tą audicą :naughty:

Wpadnij we wtorek na Kato :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Miszka pochwal się tą audicą :naughty:

przyjedź we wtorek do Kato :grin:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

Miszka pochwal się tą audicą :naughty:

Wpadnij we wtorek na Kato :decayed:

:decayed:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

czytasz mi w myślach :grin::polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

narka

Opublikowano

Kurna, aż się boję pisać to co myślę :polew:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Ja raczej na 99% będę na spocie chyba że będę śmigał pod ukraińską granicę :doh:po tą A4 :decayed:

Opublikowano
Miszka pochwal się tą audicą :naughty:

przyjedź we wtorek do Kato :grin:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

Miszka pochwal się tą audicą :naughty:

Wpadnij we wtorek na Kato :decayed:

:decayed:

Chce zobaczyć czy warto :grin:

Opublikowano

Zawsze warto :wink:

Opublikowano

oj Kuna b6 jak b6 avant srebrny i tyle

Opublikowano

i w dodatku multi :decayed::grin:

Opublikowano

ale mam świało w drzwiach, na słonecznikach i MC Donalds z tyłu :grin:

Opublikowano
ale mam świało w drzwiach, na słonecznikach i MC Donalds z tyłu :grin:
:good: To jest dobrze.:grin:
Opublikowano
ale mam świało w drzwiach, na słonecznikach i MC Donalds z tyłu :grin:

No to grubo, czyli tylko fotelików dla dzieci Ci brakuje na tył :decayed: Jak tam z wypasem? :whistling:

Opublikowano
ale mam świało w drzwiach, na słonecznikach i MC Donalds z tyłu :grin:
:good: To jest dobrze.:grin:

i siatki z tyłu foteli :polew:można rzec full :polew:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

ale mam świało w drzwiach, na słonecznikach i MC Donalds z tyłu :grin:

No to grubo, czyli tylko fotelików dla dzieci Ci brakuje na tył :decayed: Jak tam z wypasem? :whistling:

fotelik będzie już niebawem :whistling: a wypas w środku ma kubły, 3rami kiera reszta mnie jebie podoba mi się ta opcja wiadomo recaro itp ale nie w moim budżecie, zewnątrz będzie s line/S4 może mix się obada ale to jeszcze wile wody w Wiśle upłynie zanim to nastąpi.amen

Opublikowano
ale mam świało w drzwiach, na słonecznikach i MC Donalds z tyłu :grin:
:good: To jest dobrze.:grin:

i siatki z tyłu foteli :polew:można rzec full :polew:

Full pakiet schowek. :naughty: A schowki pod fotelami są?
ale mam świało w drzwiach, na słonecznikach i MC Donalds z tyłu :grin:

No to grubo, czyli tylko fotelików dla dzieci Ci brakuje na tył :decayed: Jak tam z wypasem? :whistling:

fotelik będzie już niebawem :whistling: a wypas w środku ma kubły, 3rami kiera reszta mnie jebie podoba mi się ta opcja wiadomo recaro itp ale nie w moim budżecie, zewnątrz będzie s line/S4 może mix się obada ale to jeszcze wile wody w Wiśle upłynie zanim to nastąpi.amen

Miszka bedzie rezał! :naughty::banan:
Opublikowano
ale mam świało w drzwiach, na słonecznikach i MC Donalds z tyłu :grin:
:good: To jest dobrze.:grin:

i siatki z tyłu foteli :polew:można rzec full :polew:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

ale mam świało w drzwiach, na słonecznikach i MC Donalds z tyłu :grin:

No to grubo, czyli tylko fotelików dla dzieci Ci brakuje na tył :decayed: Jak tam z wypasem? :whistling:

fotelik będzie już niebawem :whistling: a wypas w środku ma kubły, 3rami kiera reszta mnie jebie podoba mi się ta opcja wiadomo recaro itp ale nie w moim budżecie, zewnątrz będzie s line/S4 może mix się obada ale to jeszcze wile wody w Wiśle upłynie zanim to nastąpi.amen

A czyli normalnie. No wiesz mi też się podoba, ale sobie tak myślę dorezam a później i tak tej kasy nie odzyskam :grin: Moje prawdopodobnie do żyda pójdzie, bo chciałbym coś innego ale nie wiem co. Może b5 :whistling: albo b7 a może nie audi :grin:

Opublikowano

Akjam jeszcze nie wiem czy ma te schowki ale chyba nie

Opublikowano
Miszka bedzie rezał! :naughty::banan:

To samo mi na myśl przyszło, jeszcze wczoraj się zarzekał że nie :naughty::decayed:

Opublikowano
Miszka bedzie rezał! :naughty::banan:

To samo mi na myśl przyszło, jeszcze wczoraj się zarzekał że nie :naughty::decayed:

nie czytacie ze zrozumieniem, napisałem, że dużo wody w Wiśle upłynie :whistling:

Opublikowano

Upłynie czy nie ale będziesz rezaczem.:naughty::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.