Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:nabijasie:

I szykuj wątek o swojej :audi::cool:

wolę nie, psycha mi siądzie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie łam się. :naughty:

Opublikowano
Nie łam się. :naughty:

to jako znawca b6/b7 jutro obczisz jaki mam wypas i mi to ładnie opiszesz :decayed:

Opublikowano

Weź jaką butle i zrobimy to na miejscu... :pali::wink4:

Opublikowano
Weź jaką butle i zrobimy to na miejscu... :pali::wink4:

jaką kurna butlę...z LPG ? :polew:

Opublikowano

Tą to zatankuj! :decayed: A inną butle weź do innych celów. :naughty:

Opublikowano
Tą to zatankuj! :decayed: A inną butle weź do innych celów. :naughty:

hmmm ja nie piję no chyba, że... ?

Opublikowano
Tą to zatankuj! :decayed: A inną butle weź do innych celów. :naughty:

hmmm ja nie piję no chyba, że... ?

:grin:

Opublikowano
Tą to zatankuj! :decayed: A inną butle weź do innych celów. :naughty:

hmmm ja nie piję no chyba, że... ?

:whistling::naughty:
Opublikowano
Tą to zatankuj! :decayed: A inną butle weź do innych celów. :naughty:

hmmm ja nie piję no chyba, że... ?

:whistling::naughty:

chyba, że to drugie co mam na myśli ? :whistling:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

k**wa TAK CZY NIE ? :decayed:

Opublikowano
:decayed: No qr** jego mać!
Opublikowano

AAAAAAA no ok :decayed:

Opublikowano
Elektryka lędźwi. :wink4: Dobra wiadomość jest taka, że jakbyś chciał kiedyś wrzucić (jak dużo wody upłynie w Wiśle) elektrycznie sterowane fotele to P&P. Wkładasz i działają. :naughty:A jak tego nie ma to trzeba rezać wiązki. Także jest plus. :grin:

Dobrze wiedzieć, jak ta woda już upłynie to może i recaro do mnie jakoś do mnie przypłyna :) bo na tych sportach to czasem mało wygodnie

Opublikowano
Elektryka lędźwi. :wink4: Dobra wiadomość jest taka, że jakbyś chciał kiedyś wrzucić (jak dużo wody upłynie w Wiśle) elektrycznie sterowane fotele to P&P. Wkładasz i działają. :naughty:A jak tego nie ma to trzeba rezać wiązki. Także jest plus. :grin:

Dobrze wiedzieć, jak ta woda już upłynie to może i recaro do mnie jakoś do mnie przypłyna :)bo na tych sportach to czasem mało wygodnie

chyba na plackach nie jeździłeś :decayed:

Opublikowano
AAAAAAA no ok :decayed:
No.. :naughty:
Elektryka lędźwi. :wink4: Dobra wiadomość jest taka, że jakbyś chciał kiedyś wrzucić (jak dużo wody upłynie w Wiśle) elektrycznie sterowane fotele to P&P. Wkładasz i działają. :naughty:A jak tego nie ma to trzeba rezać wiązki. Także jest plus. :grin:

Dobrze wiedzieć, jak ta woda już upłynie to może i recaro do mnie jakoś do mnie przypłyna :) bo na tych sportach to czasem mało wygodnie

:whistling:
Elektryka lędźwi. :wink4: Dobra wiadomość jest taka, że jakbyś chciał kiedyś wrzucić (jak dużo wody upłynie w Wiśle) elektrycznie sterowane fotele to P&P. Wkładasz i działają. :naughty:A jak tego nie ma to trzeba rezać wiązki. Także jest plus. :grin:

Dobrze wiedzieć, jak ta woda już upłynie to może i recaro do mnie jakoś do mnie przypłyna :)bo na tych sportach to czasem mało wygodnie

chyba na plackach nie jeździłeś :decayed:

Ja jeździłem na tym i na tym i na RECARO... I mówcie co chcecie oale różnica jest fest odczuwalna. Nie mówię tu o naleśnikach bo to jest jakaś masakra!

Opublikowano

psssssyt woda mineralna :decayed:

Opublikowano

:hi:

30 minut stracone bo kilku się spać nie chciało :facepalm:

ja jebie jutro nadrobię SG i SZO :polew:

Opublikowano

co jest rezacze :)

Stasiu kolega sie wycofal z felunku

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.