Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tą to zatankuj! :decayed: A inną butle weź do innych celów. :naughty:

hmmm ja nie piję no chyba, że... ?

ty możesz nie pić, nie przeszkadza nam to, tylko quwa flache bier jurto!!! a nie pierdo...!!!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
Tą to zatankuj! :decayed: A inną butle weź do innych celów. :naughty:

hmmm ja nie piję no chyba, że... ?

ty możesz nie pić, nie przeszkadza nam to, tylko quwa flache bier jurto!!! a nie pierdo...!!!

ciekawe kto ją wypije jutro :grin:

Opublikowano

Weź a my se rozlejemy do kubków i wypijemy w domu. :decayed:

Opublikowano
Weź a my se rozlejemy do kubków i wypijemy w domu. :decayed:

po pierwsze do kubków ? to ile ja tej gorzały mam przywieź ?

po drugie nie ma na wynos :grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

To kto jutro będzie ? :polew:

Opublikowano

To ja zawsze zadaje to pytanie! :naughty::grin:

Opublikowano

pytam odnośnie tej gorzały ile mam kupić :wink:

Opublikowano

Ze 6 litrów. :grin::decayed:

Opublikowano
Ze 6 litrów. :grin::decayed:

czyli będzie 6 osób :naughty:

Opublikowano
Tą to zatankuj! :decayed: A inną butle weź do innych celów. :naughty:

hmmm ja nie piję no chyba, że... ?

ty możesz nie pić, nie przeszkadza nam to, tylko quwa flache bier jurto!!! a nie pierdo...!!!

dobrze powiedziane :decayed: ale niech weżmie 19.01 :kox:

PS. Nawet nie musi brać, w City mają na miejscu :decayed:

Opublikowano
pytam odnośnie tej gorzały ile mam kupić :wink:
Ze 6 litrów. :grin::decayed:

dobrze pisze :good:

skoro nie ma na wynos :decayed:

Opublikowano
Tą to zatankuj! :decayed: A inną butle weź do innych celów. :naughty:

hmmm ja nie piję no chyba, że... ?

ty możesz nie pić, nie przeszkadza nam to, tylko quwa flache bier jurto!!! a nie pierdo...!!!

dobrze powiedziane :decayed: ale niech weżmie 19.01 :kox:

PS. Nawet nie musi brać, w City mają na miejscu :decayed:

i cena tez przystepna :decayed:

Opublikowano
co jest rezacze :)

Stasiu kolega sie wycofal z felunku

on jest ze Sosnowca ? :thumbdown::kwasny:

Opublikowano
Tą to zatankuj! :decayed: A inną butle weź do innych celów. :naughty:

hmmm ja nie piję no chyba, że... ?

ty możesz nie pić, nie przeszkadza nam to, tylko quwa flache bier jurto!!! a nie pierdo...!!!

dobrze powiedziane :decayed: ale niech weżmie 19.01 :kox:

PS. Nawet nie musi brać, w City mają na miejscu :decayed:

i cena tez przystepna :decayed:

RACJA MISZKA BIERZE PIERWSZY FLASZKE W CITY ROKU!!!!:decayed:

Opublikowano

I drugą, trzecią...:naughty:

Opublikowano
co jest rezacze :)

Stasiu kolega sie wycofal z felunku

on jest ze Sosnowca ? :thumbdown::kwasny:

uwielbiam to określenie :grin:

btw w filmie Reich była laska modelka

o znalazłem od 0:15

Opublikowano

dobry kawałek

PS. Mógłby Pasikowski zrobić jakiś dobry film - coś w stylu PSY 2 :kox::kox:

Opublikowano
I drugą, trzecią...:naughty:

jestem za :banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.