Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heil :hi:

po śniadanku i teraz czekam na grilla :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: postaram sie was dzis odwiedzic bo slyszalem ze Max niezlego grilla robi :naughty:
Opublikowano

młodszy grilowy melduje swoją obecność

ps:

tylko nie kupujcie tego białego gówna co ostatnio bo tego się jeść nie da

ps 2

i kupcie przyprawę

a tak w ogóle to

:hi::hi::hi:

Opublikowano

:hi:

ja jebie wóda na okrągło tutaj :decayed:

:decayed:

:shock3: Od poniedziałku wio. :naughty: WYpijcie moje zdrowie bo w robo siedzę. :wink:

:thumbup1:..............a słowo drinem się stało :grin:

no to pyrsk last :kwasny:....od dziś do następnego pon L4.....

to ładnie się leczysz...:kox:

:hi:

receptury na tym wątku znalazłem :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

młodszy grilowy melduje swoją obecność

ps:

tylko nie kupujcie tego białego gówna co ostatnio bo tego się jeść nie da

ps 2

i kupcie przyprawę

a tak w ogóle to

:hi::hi::hi:

karczek trza zabrać :slina: ,a nie kiełbachą się będziemy zachwycać :decayed:

Opublikowano
młodszy grilowy melduje swoją obecność

ps:

tylko nie kupujcie tego białego gówna co ostatnio bo tego się jeść nie da

ps 2

i kupcie przyprawę

a tak w ogóle to

:hi::hi::hi:

:kox::kox::kox::kox:

to mnie się podoba krótko zwięźle i na temat :thumbup1:

Opublikowano
:siema: Też raczej będę! :kox::slina::wink4:
Opublikowano

:hi: i ja zawitam

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

:hi: postaram sie was dzis odwiedzic

nie zapomnij

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja odpadam jednak :kwasny:....miłego grilowania :wink:

Opublikowano

psyt małe z soczkiem na ochłodę :beer::wink:

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

Pajda weź mi kabel, to ja wezmę ci piny :wink:

czy ktoś wie czy Krolu zawita dziś??

Opublikowano
psyt małe z soczkiem na ochłodę :beer::wink:

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

Pajda weź mi kabel, to ja wezmę ci piny :wink:

czy ktoś wie czy Krolu zawita dziś??

:hi:

jeszcze kumpla bede vagował :whistling:

co kupić w sklepie ??

wagiel jest ?

Opublikowano

jeszcze kumpla bede vagował :whistling:

od tygodnia go vagujesz więc jak już tyle czeka,to poczeka parę dni dłużej :naughty:

Opublikowano

jeszcze kumpla bede vagował :whistling:

od tygodnia go vagujesz więc jak już tyle czeka,to poczeka parę dni dłużej :naughty:

jak już tyle czekasz to poczekasz, moge na spota wiąź kabel i kompa to cie podepne :naughty:

Opublikowano

Ja będę po 19ej. :wink: Pajda jak będziesz w sklepie to weź mnie tez pod uwagę. Dam cash za tamten tydzień razem z dzisiaj. :hi:Do zoba:naughty:

Opublikowano

jeszcze kumpla bede vagował :whistling:

od tygodnia go vagujesz więc jak już tyle czeka,to poczeka parę dni dłużej :naughty:

jak już tyle czekasz to poczekasz, moge na spota wiąź kabel i kompa to cie podepne :naughty:

olka muszimy podpiąć

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

kto ma wolnego vcds-a przygarnę na tydzień :wink:

Opublikowano
Ja będę po 19ej. :wink: Pajda jak będziesz w sklepie to weź mnie tez pod uwagę. Dam cash za tamten tydzień razem z dzisiaj. :hi:Do zoba:naughty:

i za mnie :decayed:

Opublikowano
Ja będę po 19ej. :wink: Pajda jak będziesz w sklepie to weź mnie tez pod uwagę. Dam cash za tamten tydzień razem z dzisiaj. :hi:Do zoba:naughty:

i za mnie :decayed:

za mnie też :decayed:

Opublikowano
Ja będę po 19ej. :wink: Pajda jak będziesz w sklepie to weź mnie tez pod uwagę. Dam cash za tamten tydzień razem z dzisiaj. :hi:Do zoba:naughty:

i za mnie :decayed:

no w sumie to za Ciebie. :decayed: Będę za parę minut.:naughty:
Opublikowano

THX za spota i kiełbaski :decayed:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

quwa tragedia z komarami :facepalm:

na przyszły tydzień Pajda kupujesz pochodnie na nie :wink:

Opublikowano

:hi:Dzięki za miłe towarzystwo i pyszną kolację :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.