Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tvp2

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TVP 1 :decayed:

Opublikowano

tvn turbo :kox:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

uwaga ważny komunikat :

wczoraj i dziś nic nie waliłem do ryja :naughty:

Opublikowano

psyt :whistling:

Opublikowano
tvn turbo :kox:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

uwaga ważny komunikat :

wczoraj i dziś nic nie waliłem do ryja :naughty:

:klamie:

zdrówko

Opublikowano
tvn turbo :kox:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

uwaga ważny komunikat :

wczoraj i dziś nic nie waliłem do ryja :naughty:

:grin:

Opublikowano
tvn turbo :kox:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

uwaga ważny komunikat :

wczoraj i dziś nic nie waliłem do ryja :naughty:

pij póki Sara siedzi u Mamy w brzuszku :decayed:

Opublikowano

miszka kazdy ci wierzy widze:decayed:

Opublikowano
:naughty: życie na trzeźwo jest piękne :polew:
Opublikowano
:naughty: życie na trzeźwo jest piękne :polew:

:sarcastic:

Opublikowano

pajda - opony na mokrym testowałem i jest :naughty:

no widisz, dobry wybór --> flaszke lecisz :naughty:

mi też się na nich dobrze jeździ, tylko ty masz lepszy zawias :whistling: ale już nie długo ....

a jak twój wóz ?? zadowolony??

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

tvn turbo :kox:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

uwaga ważny komunikat :

wczoraj i dziś nic nie waliłem do ryja :naughty:

:laughing2:

dzisiejszy dzień jeszcze się nie skończył :przebiegly:

Opublikowano
ucho - jutrzejszy wypad - nici - :facepalm:

lipa z pogoda :facepalm:

Opublikowano

Witka po urlopie :hi::hi::hi:

chłopaki wybiera się ktoś do Ostrowa ?

Opublikowano

pajda - opony na mokrym testowałem i jest :naughty:

no widisz, dobry wybór --> flaszke lecisz :naughty:

mi też się na nich dobrze jeździ, tylko ty masz lepszy zawias :whistling: ale już nie długo ....

a jak twój wóz ?? zadowolony??

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

tvn turbo :kox:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

uwaga ważny komunikat :

wczoraj i dziś nic nie waliłem do ryja :naughty:

:laughing2:

dzisiejszy dzień jeszcze się nie skończył :przebiegly:

Po dzisiejszym sprincie z bramki do bramki na mokrym - mega zadowolony.

jeszcze tylko bixy s-line i będzie git

Opublikowano
Witka po urlopie :hi::hi::hi:

chłopaki wybiera się ktoś do Ostrowa ?

w tym czasie jest woodstock :naughty:

Opublikowano
Witka po urlopie :hi::hi::hi:

chłopaki wybiera się ktoś do Ostrowa ?

w tym czasie jest woodstock :naughty:

tyś się chyba za młodu nie wyszalał :decayed:

Opublikowano

szalec trzeba caly czas jak to mawia Janek :naughty:

Opublikowano
szalec trzeba caly czas jak to mawia Janek :naughty:

true :whistling:

Opublikowano
tvn turbo :kox:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

uwaga ważny komunikat :

wczoraj i dziś nic nie waliłem do ryja :naughty:

...powiym to po naszymu...: "nie ciulej Nas i nie ciulej siebie...miej chocioż szacunek do siebie..."

:decayed::decayed::polew::polew:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.