Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: po robo
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka. Masz kanal?

Tapatalk 4

Opublikowano

No żeby mieć

Opublikowano
Miszka. Masz kanal?

Tapatalk 4

mam tam gdzie się poznaliśmy :kwiatek:

na długo potrzebujesz ? ja będę siedział na garażu w sobotę ale mam sporo roboty więc na chwilę mogę udostępnić , przy okazji flachę oddam :naughty:

Opublikowano

No. Wracalem i mi predkosciomierz zgasl. Moze wtyka abu co. Jesli kumpel bedzie mial podnosnik zajety to bede uderzalndo cie. Aha. Multi juz zaponniane. Twoj sie jeszcze trzyma?

Tapatalk 4

Opublikowano
No. Wracalem i mi predkosciomierz zgasl. Moze wtyka abu co. Jesli kumpel bedzie mial podnosnik zajety to bede uderzalndo cie. Aha. Multi juz zaponniane. Twoj sie jeszcze trzyma?

Tapatalk 4

jak ma paść skoro to auto więcej stoi jak jeździ :grin:

spoko jak co dawaj cyne

Opublikowano

W razie czego mam goscia co zmienia na manu.

Tapatalk 4

Opublikowano
Pajda juz mam prawie wszystkie graty

lustro

uchwyt z b7 pod to lustro

goscia ktory mi to wszystko pomaluje na czarno i przyklei do szyby i da zelek

musze jeszcze tylko kupic czujnik deszczu i

a efekt bedzie taki ( to co na czerwono bedzie pomalowane na czarno jak ori )

http://s21.postimg.org/bwav3lak7/final.jpg

jutro beda piny

jeszcze czekam na stasia jak tam te wtyczki

Nie spiesz się i zrób tak jak ma być a nie rób druciarstwa! :cool::facepalm::rant:
Opublikowano

Będzie dobrze tylko z ta różnica ze nie będzie ori szyby tylko ta i czujnik będzie przesunięty o 2 cm

Mi to nie Będzie przeszkadzać a będzie spelnialo swoją rolę

Opublikowano
Będzie dobrze tylko z ta różnica ze nie będzie ori szyby tylko ta i czujnik będzie przesunięty o 2 cm

Mi to nie Będzie przeszkadzać a będzie spelnialo swoją rolę

To będzie właśnie ta różnica... :thumbdown: U mnie by to nie przeszło ale Twój wóz i rób jak chcesz. :hi:
Opublikowano

naranie dochodzę swojego z ubezpieczalnią i nie mam zamiaru jeszcze czekać miesiąca lub pol roku jeżeli sprawa się wyjaśni to przekładka szyby i tylko nowy żelek

Opublikowano

soprano, tylko ta jedna część ?

wczoraj jeszcze o jakiś wtyczkach pisałeś....

podeślij mi całość na PW, w robo mam taki zajob, że nie siedzę na forum, a tym bardziej nie mam czasu tego szukać :facepalm:

Opublikowano

tak tak narazie zamow tylko to

bo jutro ma mi gosc sprawdzic i moze bedzie mial te wtyczki sorry za zamieszanie

Opublikowano
tak tak narazie zamow tylko to

bo jutro ma mi gosc sprawdzic i moze bedzie mial te wtyczki sorry za zamieszanie

rezacz:decayed:

Opublikowano

najgorsze bedzie jak znajdzie powiedzmy jedna a mnie potrzeba 3 i znowu bede Cię nachodził

Opublikowano
Będzie dobrze tylko z ta różnica ze nie będzie ori szyby tylko ta i czujnik będzie przesunięty o 2 cm

Mi to nie Będzie przeszkadzać a będzie spelnialo swoją rolę

To będzie właśnie ta różnica... :thumbdown: U mnie by to nie przeszło ale Twój wóz i rób jak chcesz. :hi:

no właśnie , żeby mieć czujnik deszczu tak jak należy to musisz zmienić szybe , a ty tu walisz na skróty i jakieś pół środki wymyślasz :thumbdown:

kaszana bedzie z tego i tyle !!!:whistling:

Opublikowano

jak nie wyjdzie to będę czekał na koniec sprawy z ubezpieczalnia

ale będę miał już wszystko popodpinane potem tylko żel i tyle a wy mi tu po majtach grubo jeździcie

popatrz na swoje lustro tez masz tam niezły burdel i ci tak nie wbijam - foch foch

Opublikowano
:whistling: No... Soprano Nie spiesz się bo nic dobrego z tego nie będzie. Chcesz mieć wszystko zrobione tak jak trzeba to po lekku i do przodu. :cool:
Opublikowano
Będzie dobrze tylko z ta różnica ze nie będzie ori szyby tylko ta i czujnik będzie przesunięty o 2 cm

Mi to nie Będzie przeszkadzać a będzie spelnialo swoją rolę

To będzie właśnie ta różnica... :thumbdown: U mnie by to nie przeszło ale Twój wóz i rób jak chcesz. :hi:

no właśnie , żeby mieć czujnik deszczu tak jak należy to musisz zmienić szybe , a ty tu walisz na skróty i jakieś pół środki wymyślasz :thumbdown:

kaszana bedzie z tego i tyle !!!:whistling:

i jeszcze chce tajle kupić poza ASO :decayed:

Opublikowano

stan tys to jest naprawdę żywa reklama ASO

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

:whistling: No... Soprano Nie spiesz się bo nic dobrego z tego nie będzie. Chcesz mieć wszystko zrobione tak jak trzeba to po lekku i do przodu. :cool:

za 2 dychy spróbuje to nie majątek a jak sie nie uda to trudno poczekam i wymienię szybę

jak rezałem halogeny w przedlifcie to tez jedna kratkę więcej zniszczyłem

i nie opierdalaliscie mnie tak

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.