Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
stan tys to jest naprawdę żywa reklama ASO

c**j z ASO :thumbdown:

u mnie przed serwisem już niedługo będzie napis : Arbeit macht frei :facepalm::facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Będzie dobrze tylko z ta różnica ze nie będzie ori szyby tylko ta i czujnik będzie przesunięty o 2 cm

Mi to nie Będzie przeszkadzać a będzie spelnialo swoją rolę

To będzie właśnie ta różnica... :thumbdown: U mnie by to nie przeszło ale Twój wóz i rób jak chcesz. :hi:

no właśnie , żeby mieć czujnik deszczu tak jak należy to musisz zmienić szybe , a ty tu walisz na skróty i jakieś pół środki wymyślasz :thumbdown:

kaszana bedzie z tego i tyle !!!:whistling:

i jeszcze chce tajle kupić poza ASO :decayed:

No! :decayed: Ja zawsze kupuje w ASO. :cool: Nawet tłumik do turba kupowałem w ASO za 4 stówy. :whistling: A o pinach to już nie mówię! Przynajmniej wszystko działa. :good:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

stan tys to jest naprawdę żywa reklama ASO

c**j z ASO :thumbdown:

u mnie przed serwisem już niedługo będzie napis : Arbeit macht frei :facepalm::facepalm:

No cos cie nie widać na forum... :whistling:
stan tys to jest naprawdę żywa reklama ASO

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

:whistling: No... Soprano Nie spiesz się bo nic dobrego z tego nie będzie. Chcesz mieć wszystko zrobione tak jak trzeba to po lekku i do przodu. :cool:

za 2 dychy spróbuje to nie majątek a jak sie nie uda to trudno poczekam i wymienię szybę

jak rezałem halogeny w przedlifcie to tez jedna kratkę więcej zniszczyłem

i nie opierdalaliscie mnie tak

Ale teraz Ci się należy. :decayed:
Opublikowano

poproszę o chłostę

Opublikowano

Jak tak zrobisz to nie będziesz musiał prosić! :grin::decayed:

Opublikowano

Akjam, o robocie szkoda gadać, jeszcze Ci powiedzą, że uja robisz, tylko siedzisz i patrzysz w monitor :facepalm: pierdollone ściule :thumbdown:

Opublikowano
poproszę o chłostę

:bicz:

Opublikowano
Akjam, o robocie szkoda gadać, jeszcze Ci powiedzą, że uja robisz, tylko siedzisz i patrzysz w monitor :facepalm: pierdollone ściule :thumbdown:
No tak to już jest... Szefostwo to je szefostwo! :naughty:
Opublikowano
Akjam, o robocie szkoda gadać, jeszcze Ci powiedzą, że uja robisz, tylko siedzisz i patrzysz w monitor :facepalm: pierdollone ściule :thumbdown:
No tak to już jest... Szefostwo to je szefostwo! :naughty:

a wiesz czym się różni szef od wibratora?

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

wibrator nigdy nie będzie prawdziwym c**jem :grin:

Opublikowano

chopy juto się melduje w Mikołowie czyli także tego :drunk: Łaziska Górne taka sytuacja :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
chopy juto się melduje w Mikołowie czyli także tego :drunk: Łaziska Górne taka sytuacja :decayed:

fajnie :decayed:

Opublikowano

budynek sądu w Mikołowie "odnawiam" :naughty:

Opublikowano
jak nie wyjdzie to będę czekał na koniec sprawy z ubezpieczalnia

ale będę miał już wszystko popodpinane potem tylko żel i tyle a wy mi tu po majtach grubo jeździcie

popatrz na swoje lustro tez masz tam niezły burdel i ci tak nie wbijam - foch foch

zrób jak doradzają.....pod remizą nie parkujesz :naughty::whistling::decayed:

Będzie dobrze tylko z ta różnica ze nie będzie ori szyby tylko ta i czujnik będzie przesunięty o 2 cm

Mi to nie Będzie przeszkadzać a będzie spelnialo swoją rolę

To będzie właśnie ta różnica... :thumbdown: U mnie by to nie przeszło ale Twój wóz i rób jak chcesz. :hi:

no właśnie , żeby mieć czujnik deszczu tak jak należy to musisz zmienić szybe , a ty tu walisz na skróty i jakieś pół środki wymyślasz :thumbdown:

kaszana bedzie z tego i tyle !!!:whistling:

i jeszcze chce tajle kupić poza ASO :decayed:

tego to już zupełnie nie rozumiem :thumbdown:

:decayed:

poproszę o chłostę

Ty nas k...a nie podpuszczaj :grin::grin::grin:

budynek sądu w Mikołowie "odnawiam" :naughty:

kawa wieczorkiem ?? :grin:

aaaaa i najważniejsze.....ppyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyrsk :facepalm::grin:

Opublikowano

ja już skończyłem na dzisiaj...

jutro trzeba wstać, gruppen fuhrer patrzy na kazdy moj ruch :grin:

Opublikowano

ja zacząłem na orzechu z mlekiem ,a skończyłem na mleku z orzechem :decayed:

Opublikowano
budynek sądu w Mikołowie "odnawiam" :naughty:

kawa wieczorkiem ?? :grin:

aaaaa i najważniejsze.....ppyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyrsk :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

ale o so chodzi? :grin:

Opublikowano

aleś nacytował ...:facepalm::decayed:

budynek sądu w Mikołowie "odnawiam" :naughty:

kawa wieczorkiem ?? :grin:

aaaaa i najważniejsze.....ppyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyrsk :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

ale o so chodzi? :grin:

zadzwonię po południu :wink:

Opublikowano
aleś nacytował ...:facepalm::decayed:

zadzwonię po południu :wink:

ok,tylko umyj wiesz co:wink: :grin: bo fama poszła w Polskje :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.