Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
co zam z wieczorka??

ja wróciłem z urodzin :decayed: pełna kultórka wyszłem jak się wódka skończyła:whistling:

toś się chyba jednak najeoboł :sarcastic:

się czepiasz :bla:

:hi:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ----------

Psyt. I po zawodach. Musze zas dopijac w domu. Ucho to sie jednak starzeje.

Tapatalk 4

Adika na barana nosić nie będę:grin:

:hi:

Padl ci po drodze?

Tapatalk 4

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ----------

Psyt. I po zawodach. Musze zas dopijac w domu. Ucho to sie jednak starzeje.

Tapatalk 4

Adika na barana nosić nie będę:grin:

:hi:

Padl ci po drodze?

Tapatalk 4

Dał radę:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
co zam z wieczorka??

ja wróciłem z urodzin :decayed: pełna kultórka wyszłem jak się wódka skończyła:whistling:

toś się chyba jednak najeoboł :sarcastic:

się czepiasz :bla:

:hi:

a Ty się tak nie spinaj :decayed:

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

za tydzień mój bracik organiuzuje kolejną imprezę poświęconą tatuażom i wszystkim tym co koło tego się dzieje...

wybiera się ktoś z Was ?

Festiwal tatuażu Katowice Tattoo Konwent | 21-22 września 2013

Opublikowano

Ucho. Fura czysta?

Tapatalk 4

Opublikowano
Ucho. Fura czysta?

Tapatalk 4

:co::eusathink::co:

Opublikowano

Mialem jechac na myjnie. Temu pytalem.

Tapatalk 4

Opublikowano

nic o tym nie wiem:facepalm:

a luk w pamięci nie mam

Opublikowano

Niewazne..

Tapatalk 4

Opublikowano
:siema::heat:
Opublikowano
:siema::heat:

bydziesz żygołłłłłłłłł :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Witka chłopaki.... ma ktoś Xbox 360 do sprzedania :naughty::naughty::naughty::naughty:????

Opublikowano
[...]za tydzień mój bracik organiuzuje kolejną imprezę poświęconą tatuażom i wszystkim tym co koło tego się dzieje...

wybiera się ktoś z Was ?

Festiwal tatuażu Katowice Tattoo Konwent | 21-22 września 2013

Może ja się pokażę. Bracik zrobi mi tatoo w promocyjnej cenie? :whistling:

Opublikowano

mistrz tuningu :grin:,nie mogłem się powstrzymać żeby foty nie zrobić:polew:

20130910_101239.jpg

Opublikowano
[...]za tydzień mój bracik organiuzuje kolejną imprezę poświęconą tatuażom i wszystkim tym co koło tego się dzieje...

wybiera się ktoś z Was ?

Festiwal tatuażu Katowice Tattoo Konwent | 21-22 września 2013

Może ja się pokażę. Bracik zrobi mi tatoo w promocyjnej cenie? :whistling:

tak zamiast 2k dasz 3k :decayed:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

mistrz tuningu :grin:,nie mogłem się powstrzymać żeby foty nie zrobić:polew:

http://s22.postimg.org/p30edyq1t/20130910_101239.jpg

blachy mówią same za siebie :grin:

Opublikowano
mistrz tuningu :grin:,nie mogłem się powstrzymać żeby foty nie zrobić:polew:

http://s22.postimg.org/p30edyq1t/20130910_101239.jpg

Widziałem ten kosmodrom ostatnio pod kodza obok carefoura ale wstyd mi bylo zdjecia robic.:naughty:

Opublikowano

po tajniaku z dużego robiłem:grin:

blachy mówią same za siebie :grin:

:polew: ty zaś się ich czepiasz

Opublikowano
:decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.