Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

225/50 na wspomnianej feldze haczyło mi :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pajda

a jakie masz teraz et i jaka opone

a jakie masz et na zime ?

Opublikowano

teraz ma et43 i gume 225 jak sie nie mylę

Opublikowano
o 1 cm bedziesz wydawac 1000 wiecej no nie bij mnie

az taka roanica

nie o 1000 tylko 612 zyli :naughty::whistling:

poza tym michały sa 2012 a to już nie nówka z 2013 :decayed:

Opublikowano

zarobas :grin:

Opublikowano
pajda

a jakie masz teraz et i jaka opone

a jakie masz et na zime ?

teraz mam 18 225/40 et 38 albo 43

zima 17 215/50 et 38 lub 43

+ dystans 20 na tył

Opublikowano
o 1 cm bedziesz wydawac 1000 wiecej no nie bij mnie

az taka roanica

nie o 1000 tylko 612 zyli :naughty::whistling:

poza tym michały sa 2012 a to już nie nówka z 2013 :decayed:

a źle Ci się jeździ na good year ?

ja sobie bardzo chwalę te gumy :wink:

Opublikowano
o 1 cm bedziesz wydawac 1000 wiecej no nie bij mnie

az taka roanica

nie o 1000 tylko 612 zyli :naughty::whistling:

poza tym michały sa 2012 a to już nie nówka z 2013 :decayed:

no tak

Opublikowano
o 1 cm bedziesz wydawac 1000 wiecej no nie bij mnie

az taka roanica

nie o 1000 tylko 612 zyli :naughty::whistling:

poza tym michały sa 2012 a to już nie nówka z 2013 :decayed:

no tak

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
o 1 cm bedziesz wydawac 1000 wiecej no nie bij mnie

az taka roanica

nie o 1000 tylko 612 zyli :naughty::whistling:

poza tym michały sa 2012 a to już nie nówka z 2013 :decayed:

a źle Ci się jeździ na good year ?

ja sobie bardzo chwalę te gumy :wink:

jakich GY

nie mam GY to miałem na 16 dawno temu

teraz mam dunlop ale z 2005 roku chyba i porażka jak nic

Opublikowano
pajda

a jakie masz teraz et i jaka opone

a jakie masz et na zime ?

teraz mam 18 225/40 et 38 albo 43

zima 17 215/50 et 38 lub 43

+ dystans 20 na tył

:wink:

Opublikowano
pajda

a jakie masz teraz et i jaka opone

a jakie masz et na zime ?

teraz mam 18 225/40 et 38 albo 43

zima 17 215/50 et 38 lub 43

+ dystans 20 na tył

:wink:

ty masz jeszcze moje koło 17 ?

to luknij jakie tam ET ?:decayed:

czy już sprzedane na allegro ?:grin:

Opublikowano
o 1 cm bedziesz wydawac 1000 wiecej no nie bij mnie

az taka roanica

nie o 1000 tylko 612 zyli :naughty::whistling:

poza tym michały sa 2012 a to już nie nówka z 2013 :decayed:

a źle Ci się jeździ na good year ?

ja sobie bardzo chwalę te gumy :wink:

jakich GY

nie mam GY to miałem na 16 dawno temu

teraz mam dunlop ale z 2005 roku chyba i porażka jak nic

na ale chyba 3 zimy jeździłeś na GY

Opublikowano

cały czas w kufrze :embarrassed::whistling:

na alegro wiszą tylko rzeczy od srb38vx ...bo mu zależało :decayed:

Opublikowano

jesli moge spytac to ile osob planuje jutro byc ???

Opublikowano
o 1 cm bedziesz wydawac 1000 wiecej no nie bij mnie

az taka roanica

nie o 1000 tylko 612 zyli :naughty::whistling:

poza tym michały sa 2012 a to już nie nówka z 2013 :decayed:

a źle Ci się jeździ na good year ?

ja sobie bardzo chwalę te gumy :wink:

jakich GY

nie mam GY to miałem na 16 dawno temu

teraz mam dunlop ale z 2005 roku chyba i porażka jak nic

na ale chyba 3 zimy jeździłeś na GY

2 zimy o ile mnie pamięć nie myli :decayed: , no GY byly spoko chodz przy 2-ej zimie koła nie były wyważone bo nie wchodziły na heble 320 :doh:

Opublikowano
jesli moge spytac to ile osob planuje jutro byc ???

ja :no:

a...i to pytanie zadaje tylko akjam :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::wink:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

3 psyt się kończy ,a więc zawijam

:hi:

Opublikowano
jesli moge spytac to ile osob planuje jutro byc ???

ja :no:

a...i to pytanie zadaje tylko akjam :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::wink:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

3 psyt się kończy ,a więc zawijam

:hi:

no to dozoba :)

Opublikowano

ja

stan ???

Opublikowano

Też bym się wybrał...

---------- Post dopisany at 06:39 ---------- Poprzedni post napisany at 03:18 ----------

Psyt:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.