Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siema z wieczora

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Imperial Snowdragon 3 215/50 R17 95 V. Opony Imperial . Oponeo

Nokian WR A3 215/50 R17 95 V XL. Opony Nokian . Oponeo

co myślicie :eusathink:

Opublikowano

masz tu dosc ciekawa aukcje

MICHELIN ALPIN A4 225/50 R17 94H. ZA PÓŁ CENY! (3555308010) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

kupil je w tym roku w czerwcu a poza tym michaly

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

a za nówki 4x 650

Opublikowano
masz tu dosc ciekawa aukcje

MICHELIN ALPIN A4 225/50 R17 94H. ZA PÓŁ CENY! (3555308010) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

kupil je w tym roku w czerwcu a poza tym michaly

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

a za nówki 4x 650

nie ten rozmiar 225 za duży musi byc 215 na 50 lub 45 - R 17

Opublikowano

o 1 cm bedziesz wydawac 1000 wiecej no nie bij mnie

az taka roanica

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

jakbym mial fele 17 to nawet bym ci tego linka nie podsylal :decayed:

jak tam to moje lustro ogarniesz mi ???? chyba ze masz focha

Opublikowano
:hi: siema z wieczora

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Imperial Snowdragon 3 215/50 R17 95 V. Opony Imperial . Oponeo

Nokian WR A3 215/50 R17 95 V XL. Opony Nokian . Oponeo

co myślicie :eusathink:

WR A3 są git :thumbup1: też takie kupię w tym roku :wink:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

:naughty::kox: 335kmh tyle to nawet sirred'owi na letnich nie jedzie :decayed:

Opublikowano
o 1 cm bedziesz wydawac 1000 wiecej no nie bij mnie

az taka roanica

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

jakbym mial fele 17 to nawet bym ci tego linka nie podsylal :decayed:

jak tam to moje lustro ogarniesz mi ???? chyba ze masz focha

nie mam focha , ogarne :wink:

synek zrozum że przy tym profilu tzn 50 lub 45 na 225 bedzie haczyć o zawieszenie, ty chyba wcześniej jeździłeś ino na 15 :whistling:

Opublikowano

225,45,17 na jakiej feldze haczy o zawias ?

miałem "łopaty" z a8 et 48 8j i było ciasno ale było z 225/45....musiałbyś mieć jeszcze większe et by po zawiasie haczyć.....chyba ,że by 6 jest aż tyle inne od by 5....nie wiem ....nie znam się ...:grin::grin::grin::wink:

Opublikowano
o 1 cm bedziesz wydawac 1000 wiecej no nie bij mnie

az taka roanica

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

jakbym mial fele 17 to nawet bym ci tego linka nie podsylal :decayed:

jak tam to moje lustro ogarniesz mi ???? chyba ze masz focha

nie mam focha , ogarne :wink:

synek zrozum że przy tym profilu tzn 50 lub 45 na 225 bedzie haczyć o zawieszenie, ty chyba wcześniej jeździłeś ino na 15 :whistling:

nie wieze ze bedzie haczyc nie ma takiej opcji

poczułem sie jak gówniarz

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

obraził się

Opublikowano

na pewno nie.....pewnie.............na fajkę poszedł :decayed:

Opublikowano

poszedł do auta zmierzyć czy wejdzie

Opublikowano

proszę Cię....to nie typ co tupie nóżką :wink:

Opublikowano

jak tam moje naklejki ? będziesz jutro czy znowu w pracy

Opublikowano

mam 2 zmianę :facepalm:............pociąć sie idzie................cały dzień spieprzony bo ani coś przed ani po robocie....niech się wrzesień mkończy bo mam dość....................

mogę Ci kurierem podesłać :thumbup::decayed:

Opublikowano

spoko dam rade nie pali sie pytałem z ciekawości

Opublikowano
:hi: z wieczora, wyszedłem z domu o 7, przed chwilą wróciłem :facepalm:
Opublikowano

robisz u mnie w branży ?? :decayed:...bo jakoś tak znajomo zaleciało :grin:

Opublikowano
225,45,17 na jakiej feldze haczy o zawias ?

miałem "łopaty" z a8 et 48 8j i było ciasno ale było z 225/45....musiałbyś mieć jeszcze większe et by po zawiasie haczyć.....chyba ,że by 6 jest aż tyle inne od by 5....nie wiem ....nie znam się ...:grin::grin::grin::wink:

hmm teraz to juz sam nie wiem... :eusathink:

45 może nie ale 50 t0 już musi :whistling:

stanley kiedyś miął 225 na 50 czy 45 i mu haczyło taki mi sie przynajmniej wydawało

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.