Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
proszę Cię....to nie typ co tupie nóżką :wink:

jakoś pomyślało mi się o pewnej osobie:whistling::grin:

:hi:

Opublikowano

:siema:

No to żeby tradycji stało się zadość...:decayed: Kto dziś będzie? :naughty:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

zobaczymy:wink: jak będę w kato w okolicach 19 podjadę na chwilę

Opublikowano
:siema:

No to żeby tradycji stało się zadość...:decayed: Kto dziś będzie? :naughty:

:hi:

nie wytrzymał :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

:decayed: niektórych nie rozumiem

[h=5]Lamborghini Forum:

- Powietrze świszcze pod uszczelkami szyb przy 330 km/h, czy to normalne?!

MX-5 Forum:

- Jakiś bydlak w VW Tuaregu przejechał dzisiaj nade mną!

Porsche-Cayenne-Forum:

- Zużycie paliwa poniżej 40L/100km - czyżby coś z motorem się działo?

Smart Forum:

- Wbudowałem motor od kosiarki: wreszcie więcej koni pod maska!

Mustang Forum:

- Jakiś **** w Civicu próbował mnie dziś wyprzedzić!

Civic Forum:

- Jakiś **** próbował mnie dziś Mustangiem wyprzedzić.

Mazda MX-5 Forum:

- Czy właściwie nie jest głupio jeździć babskim autem ?

Viper-Forum:

- Wessało mi smarta do kolektora wlotowego, jak go wyciągnąć?

Seat Marbella Forum:

- He he dzisiaj dogoniłem ciężarówkę!

Honda-Forum:

- Moja Integra przestaje na 9000 obrotów, czyżby coś z motorem ?

Bentley Forum

- Użyłem dziś popielniczki,gdzie dostane nowa?

Cadillac forum

- Wczoraj bylem na bingo i nie moglem tyłem zaparkować.

Honda Accord forum

- Mama dała mi właśnie to auto. Gdzie dostanę tanie 18 calowe aluśki ?

Porsche forum

- Złapałem właśnie kapcia, czy lepiej oddać auto w rozliczeniu, czy sprzedawać na własną rękę ?

Ford 2.3 forum

- Pomocy! Wymieniłem już wszystko i dalej nie startuje!

Jaguar Forum

- Gdzie wbudować dodatkowy zbiornik oleju, aby wyrównać braki z powodu wycieków ?

Twingo-Forum

- Brewki z prawdziwego końskiego włosia (Zdjęcia)

Fiat-Forum

- Czy poza warsztatem jest jeszcze jakiś inny świat ?

Lexus-Forum

- Gdzie dostane tylne światła w stylu VW?

Renault-Forum:

- Odsprzedam kartę miesięczną na autobus. Samochód naprawili wcześniej niż oczekiwałem

Honda CRX Forum:

- Pomocy, jak się otwiera pasy bezpieczeństwa? Kończy mi się prąd w notebooku....

TDI Forum

- Pomocy, sportowy wydech nie daje odpowiedniego dźwięku!

Bora Forum

- Kto ma numery części od Passata, co pasuje?

Golf Forum

- Pasuje W8 Motor do 1,6?

Polo Forum

- Wreszcie skróciłem sprężyny zawieszenia, ale mikrofon w McDrive teraz za wysoko!

Audi A6 TDI-Forum

- Gdzie jest wlew paliwa?

VW-Forum

- Jak zrobić mojego Polo 1.0 żeby był głośniejszy?

Audi A8 Forum

- Gdzie naprawiają Rolexy?

Opel Forum:

- Moja corsa nie rdzewieje (NAPRAWDĘ) (Temat zablokowany przez admina).

Opel Forum:

- Hamerite, czy pomoże?

Omega Forum

- Odleciał mi wentylator, gdzie szukać???

Manta Forum

- Pomuszcie ,polycjnty muwiom ze musze do djagnozdy, co to jezd??

Calibra Forum

- Który spojler wybrać? (Link)

MB 190D Forum

- Sprzedałem auto na allegro, kupujący zagraniczniak, zna ktoś Kiswahilli?

Mercedes C-Klasse Forum:

- W niedziele padało i w drodze do kościoła auto zrobiło się mokre, co robić?

BMW M3 Forum:

- Gdzie do ciężkiej cholery dostane lusterka od Golfa3 ?

BMW 3er E36-Forum:

- Gdzie stoją najlepsze laski?

BMW M5

- Pomocy, coś wprowadziłem do programu i nie mogę teraz wyjść do menu!!!

Maybach Forum

- Co za głupek nagrywał moje wykłady?

McLaren Forum

- Czy opony od Ferrari będą pasować?

Trabant forum

- Ranking najlepszych taśm klejących.

126p forum

- Gdzie do ortopedy? (skrzywienie kręgosłupa)

Wartburg forum

- Wasze najdłuższe przejazdy na wolnobiegu

Alfa forum:

- To o której spotykamy się w warsztacie?

Subaru Libero Forum

- Gdzie w ogóle dostać części?[/h]

Opublikowano

:hi:

Dobre

Opublikowano

...stare, ale za każdym razem uśmiech się pojawi jak to czytam:grin:

Opublikowano

Miszka, jedziesz dziś?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Miszka, jedziesz dziś?

:jaaaaa:kwitnę w robo

Opublikowano

Pany...żarówka w halogenie to w polifcie h3 ?...:whistling:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

dobra są h7 ...już znalazłem

Opublikowano

sorry chlopaki za zamieszanie :facepalm:

Opublikowano

:wink: Spoko, luz.

Thx za spota i pysznego kebsa! :naughty:

Opublikowano

Ja. Mnie kebs minal. Ech. Robota wzywa.

Tapatalk

Opublikowano

Ja też już w robo. :wink4::whistling:

Opublikowano

Dzieki za spota - kebab lux :decayed:

Opublikowano
:hi: z wieczora, za tydzień w końcu powinienem dojechać :whistling:
Opublikowano

thx za mini spocika, chyba już czas kebabów nadszedł :naughty::decayed: i nie ma co liczyc na gilla :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.