Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:drunk:zdrówko

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:drunk: który ma srebrnego avanta a4 b6 w Łaziskach Górnych i właśnie stoi na Moniuszki ? :eusathink:
Opublikowano
:drunk: który ma srebrnego avanta a4 b6 w Łaziskach Górnych i właśnie stoi na Moniuszki ? :eusathink:

żodyn :decayed:

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

:drunk: który ma srebrnego avanta a4 b6 w Łaziskach Górnych i właśnie stoi na Moniuszki ? :eusathink:

żodyn :decayed:

czekej zejdę do garażu :shock3:

ja właśnie sobie polałem śląską łychę 2 kielonki i idę z małą na spacer :wink:

Opublikowano
:drunk: który ma srebrnego avanta a4 b6 w Łaziskach Górnych i właśnie stoi na Moniuszki ? :eusathink:

żodyn :decayed:

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

:drunk: który ma srebrnego avanta a4 b6 w Łaziskach Górnych i właśnie stoi na Moniuszki ? :eusathink:

żodyn :decayed:

czekej zejdę do garażu :shock3:

ja właśnie sobie polałem śląską łychę 2 kielonki i idę z małą na spacer :wink:

ramki klubowe ma :facepalm:

Opublikowano
:drunk: który ma srebrnego avanta a4 b6 w Łaziskach Górnych i właśnie stoi na Moniuszki ? :eusathink:

żodyn :decayed:

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

:drunk: który ma srebrnego avanta a4 b6 w Łaziskach Górnych i właśnie stoi na Moniuszki ? :eusathink:

żodyn :decayed:

czekej zejdę do garażu :shock3:

ja właśnie sobie polałem śląską łychę 2 kielonki i idę z małą na spacer :wink:

ramki klubowe ma :facepalm:

ale na spoty nie jeździ :whistling: no chyba, że ostatnio zaczął bo nie już prawie dwa miechy nie było :whistling:

Opublikowano
:drunk: który ma srebrnego avanta a4 b6 w Łaziskach Górnych i właśnie stoi na Moniuszki ? :eusathink:

żodyn :decayed:

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

:drunk: który ma srebrnego avanta a4 b6 w Łaziskach Górnych i właśnie stoi na Moniuszki ? :eusathink:

żodyn :decayed:

czekej zejdę do garażu :shock3:

ja właśnie sobie polałem śląską łychę 2 kielonki i idę z małą na spacer :wink:

ramki klubowe ma :facepalm:

ale na spoty nie jeździ :whistling: no chyba, że ostatnio zaczął bo nie już prawie dwa miechy nie było :whistling:

blachy SMI już 2 raz się naciąlem :naughty:a nie ma z kim pić na tym śląsku z klubu :facepalm::grin:

Opublikowano

blachy SMI już 2 raz się naciąlem :naughty:a nie ma z kim pić na tym śląsku z klubu :facepalm::grin:

na Tychy dawaj :wink:

Opublikowano
:siema::heat:

bydziesz żygołłłłłłłłł :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Witka chłopaki.... ma ktoś Xbox 360 do sprzedania :naughty::naughty::naughty::naughty:????

mam :naughty:

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

widziałem że kliknołeś 3 szt :naughty:

Opublikowano

blachy SMI już 2 raz się naciąlem :naughty:a nie ma z kim pić na tym śląsku z klubu :facepalm::grin:

na Tychy dawaj :wink:

:shock3: już nie mogę,bronki chłeptam :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

zdrowie:wink:

Opublikowano
zdrowie:wink:

:drinks:

Opublikowano

blachy SMI już 2 raz się naciąlem :naughty:a nie ma z kim pić na tym śląsku z klubu :facepalm::grin:

na Tychy dawaj :wink:

Chwilowo sie zawodnicy koncza.

Ucho rano banioki wezmiesz?

Tapatalk 4

Opublikowano

blachy SMI już 2 raz się naciąlem :naughty:a nie ma z kim pić na tym śląsku z klubu :facepalm::grin:

na Tychy dawaj :wink:

Chwilowo sie zawodnicy koncza.

Ucho rano banioki wezmiesz?

Tapatalk 4

da

Opublikowano

O 6 bede pod blokiem psytal i grzebal w oooo od kumpla.

Tapatalk 4

Opublikowano
po tajniaku z dużego robiłem:grin:

blachy mówią same za siebie :grin:

:polew: ty zaś się ich czepiasz

ja tu jestem :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

ps. Miszka gdzie Twój braciak dziara... zbieram sie juz jakis czas z reka... a jesien zima to idealny moment bo dobrze sie wygoi..

Opublikowano
po tajniaku z dużego robiłem:grin:

blachy mówią same za siebie :grin:

:polew: ty zaś się ich czepiasz

ja tu jestem :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

ps. Miszka gdzie Twój braciak dziara... zbieram sie juz jakis czas z reka... a jesien zima to idealny moment bo dobrze sie wygoi..

https://www.facebook.com/rockninktattoo

nie będę reklamował ale czołówka w PL :wink:

a i nie zawsze zrobią to co chcesz, jeśli stwierdzą, że to lipa - nie robią ogólnie dużo by gadać jak wpadniesz na Festiwal tatuażu Katowice Tattoo Konwent | 21-22 września 2013 to dostaniesz odp, oczywiście robią swoje projekty itp

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.