Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może trzeba by już pomyśleć o wjeździe na SCC? :wink4: Jak byłaby jeszcze pogoda to się podjedzie na dolinę a tak wjechać już na SCC... :wink4:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

:hi: z wieczora, za tydzień w końcu powinienem dojechać :whistling:

:good: No! I Miszkę jeszcze trzba obudzić. :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: z wieczora, za tydzień w końcu powinienem dojechać :whistling:

no fioletowy opuszczasz się ,

za nie długo jak wpadniesz to bedziesz traktowany jak nowy --> bez kratki nie masz co przyjeżdzać :whistling:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:hi: z wieczora, za tydzień w końcu powinienem dojechać :whistling:

no fioletowy opuszczasz się ,

za nie długo jak wpadniesz to bedziesz traktowany jak nowy --> bez kratki nie masz co przyjeżdzać :whistling:

remont ma się ku końcowi :wink:

PS. czw i pt mam chyba wolny, jakby nie padało to możemy cyfrę podłączyć :wink:

Opublikowano

Weźcie sobie UŻ na następny dzień... :naughty::wink:

Opublikowano

kiedy macie następnego spota? :whistling:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

tylko we wtorki ?

Opublikowano

Psssyyutty po robocie

Opublikowano

Po udanym seksie. On pali. Ona nadal oszołomiona orgazmem mówi :

- Kochanie. Myślę, że w takiej sytuacji najwyższa pora, żebyśmy przypieczętowali nasz związek.

- Masz całkowitą rację, kochanie. Przybij piątkę ..

Opublikowano
kiedy macie następnego spota? :whistling:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

tylko we wtorki ?

W Katowicach we wtorki ale w czwartek możesz wpaść na Żory. :wink4:

Opublikowano
:hi: z wieczora, za tydzień w końcu powinienem dojechać :whistling:

no fioletowy opuszczasz się ,

za nie długo jak wpadniesz to bedziesz traktowany jak nowy --> bez kratki nie masz co przyjeżdzać :whistling:

remont ma się ku końcowi :wink:

PS. czw i pt mam chyba wolny, jakby nie padało to możemy cyfrę podłączyć :wink:

jak tylko pogoda dopisze to nie ma problemu

PS. teraz to na LM idzie patrzeć 4 meczki do wyboru + multi liga :decayed: dobrze że powstało to nc+ :naughty:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Psyt :)

Tapatalk

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: z wieczora, za tydzień w końcu powinienem dojechać :whistling:

no fioletowy opuszczasz się ,

za nie długo jak wpadniesz to bedziesz traktowany jak nowy --> bez kratki nie masz co przyjeżdzać :whistling:

remont ma się ku końcowi :wink:

PS. czw i pt mam chyba wolny, jakby nie padało to możemy cyfrę podłączyć :wink:

jak tylko pogoda dopisze to nie ma problemu

PS. teraz to na LM idzie patrzeć 4 meczki do wyboru + multi liga :decayed: dobrze że powstało to nc+ :naughty:

:hi:

:good: Spiżdżam powoli na chatę. :hi:
Opublikowano
kiedy macie następnego spota? :whistling:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

tylko we wtorki ?

W Katowicach we wtorki ale w czwartek możesz wpaść na Żory. :wink4:

dokładnie...w czwartek Żory:naughty: zapraszamy:decayed:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

no ja się już niedługo ogarnę :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

no ja się już niedługo ogarnę :wink:

No dawaj, dawaj bo dawno gęby nie widziałem. :decayed:
Opublikowano
:hi:

no ja się już niedługo ogarnę :wink:

No dawaj, dawaj bo dawno gęby nie widziałem. :decayed:

:sesese:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.