Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hmm a wogóle jest potrzebny ten dystans ? :eusathink:

a czemu z kołnierzem ?

Jak jest piasta za krótka to felga niema się na czym osadzić i wisi tylko na śrubach a to jest mało bezpieczne. Może pojawić się bicie na kole a to już jest mało fajne...

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

Ja na przód teraz chyba też potrzebuje 7mm a na tyle mam 12mm z H&R. :wink4: Na przód chciałbym 5mm ale nie ma takich z kołnierzem a tylko takie mnie interesują. :naughty:

Minimum 10mm jest z kołnierzem, chyba że felga ma większy otwór niż piasta.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powiem tak...Tomuś pamiętasz jak ja miałem staczane z 10 na 6mm?? I przy tej grubości ori fele same "już" łapią się kołnież z tarczy...bynajmniej jeśli chodzi o fl:decayed:aty

Opublikowano
:hi:po urlopie :wink:

akjam wielkie THX za miejsca - czy tak dobre miejsca na powrocie to tez Twoja sprawka :naughty: ?? :drinks:

jarasz się miejscami w samolocie czy na parkingu ? :sarcastic:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

akjam wbijasz jutro na KTK ? ja będę tam na 14 :whistling:

Opublikowano
hmm a wogóle jest potrzebny ten dystans ? :eusathink:

a czemu z kołnierzem ?

Jak jest piasta za krótka to felga niema się na czym osadzić i wisi tylko na śrubach a to jest mało bezpieczne. Może pojawić się bicie na kole a to już jest mało fajne....

a z tyłu są dystanse bez kołnierza ?

Opublikowano
hmm a wogóle jest potrzebny ten dystans ? :eusathink:

a czemu z kołnierzem ?

Jak jest piasta za krótka to felga niema się na czym osadzić i wisi tylko na śrubach a to jest mało bezpieczne. Może pojawić się bicie na kole a to już jest mało fajne....

a z tyłu są dystanse bez kołnierza ?

Jak są? Z tyłu też masz piastę i wypadało by żeby dystans miał kołnierz.

Opublikowano
:hi:po urlopie :wink:

akjam wielkie THX za miejsca - czy tak dobre miejsca na powrocie to tez Twoja sprawka :naughty: ?? :drinks:

jarasz się miejscami w samolocie czy na parkingu ? :sarcastic:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

akjam wbijasz jutro na KTK ? ja będę tam na 14 :whistling:

Ja też powinienem być o tej porze. Kontakt mobile. :wink4:

hmm a wogóle jest potrzebny ten dystans ? :eusathink:

a czemu z kołnierzem ?

Jak jest piasta za krótka to felga niema się na czym osadzić i wisi tylko na śrubach a to jest mało bezpieczne. Może pojawić się bicie na kole a to już jest mało fajne....

a z tyłu są dystanse bez kołnierza ?

No ja mam z kołnierzem i tak jak Tomasz mówi powinny takie być ze względów bezpieczeństwa... :cool:
Opublikowano
:hi:po urlopie :wink:

akjam wielkie THX za miejsca - czy tak dobre miejsca na powrocie to tez Twoja sprawka :naughty: ?? :drinks:

jarasz się miejscami w samolocie czy na parkingu ? :sarcastic:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

akjam wbijasz jutro na KTK ? ja będę tam na 14 :whistling:

Ja też powinienem być o tej porze. Kontakt mobile. :wink4:

hmm a wogóle jest potrzebny ten dystans ? :eusathink:

a czemu z kołnierzem ?

Jak jest piasta za krótka to felga niema się na czym osadzić i wisi tylko na śrubach a to jest mało bezpieczne. Może pojawić się bicie na kole a to już jest mało fajne....

a z tyłu są dystanse bez kołnierza ?

No ja mam z kołnierzem i tak jak Tomasz mówi powinny takie być ze względów bezpieczeństwa... :cool:

jakie macie ET felgi ?

Opublikowano

18/8J et 43 i 20 mm

teraz myślę czy dać mniejszy dystans np 15 lub 12 mm ?:eusathink:

jak myślicie ?

Opublikowano

ja mam 19/8,5j ET44 i dystans 12mm... :wink4:

Opublikowano

ja mam 16/7j et 35 bez dystansu :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

:polew:

Opublikowano
ja mam 16/7j et 35 bez dystansu :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

:polew:

tylko czekałem, jak Miszka wejdzie i ciulnie coś w swoim stylu:whistling::kox::polew:

Opublikowano
ja mam 16/7j et 35 bez dystansu :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

:polew:

:decayed::decayed:
Opublikowano
Opublikowano

Mario już tam był 8 razy :decayed:

:polew::polew:

Opublikowano
ja mam 16/7j et 35 bez dystansu :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

:polew:

tylko czekałem, jak Miszka wejdzie i ciulnie coś w swoim stylu:whistling::kox::polew:

no właśnie szukam klapy do B6 z TDI bo jak mu jebnę kick down to dymi jak skurwisyn :grin::polew:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

czy lepiej kapę silnika zrobić :polew:

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano
ja mam 16/7j et 35 bez dystansu :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

:polew:

tylko czekałem, jak Miszka wejdzie i ciulnie coś w swoim stylu:whistling::kox::polew:

no właśnie szukam klapy do B6 z TDI bo jak mu jebnę kick down to dymi jak skurwisyn :grin::polew:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

czy lepiej kapę silnika zrobić :polew:

yyy...po co klapę...ja mam gdzieś oznaczenia z mojej :decayed::grin:
Opublikowano
ja mam 16/7j et 35 bez dystansu :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

:polew:

tylko czekałem, jak Miszka wejdzie i ciulnie coś w swoim stylu:whistling::kox::polew:

no właśnie szukam klapy do B6 z TDI bo jak mu jebnę kick down to dymi jak skurwisyn :grin::polew:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

czy lepiej kapę silnika zrobić :polew:

W multitronicu niema kick downa :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.