Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja mam 16/7j et 35 bez dystansu :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

:polew:

tylko czekałem, jak Miszka wejdzie i ciulnie coś w swoim stylu:whistling::kox::polew:

no właśnie szukam klapy do B6 z TDI bo jak mu jebnę kick down to dymi jak skurwisyn :grin::polew:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

czy lepiej kapę silnika zrobić :polew:

W multitronicu niema kick downa :grin:

to jest MIszka "ON MA" :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

humorek jest nie bez powodu - burbonik się leje delikatnie 3 drin bo rano o 7 na garaż i swap hamulców tył z 245 old na 245 new :kox: przód wymieniony tydzień temu :wink:

rezanko do serii w toku :decayed:

Opublikowano
:naughty::naughty:
Opublikowano
ja mam 16/7j et 35 bez dystansu :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

:polew:

tylko czekałem, jak Miszka wejdzie i ciulnie coś w swoim stylu:whistling::kox::polew:

no właśnie szukam klapy do B6 z TDI bo jak mu jebnę kick down to dymi jak skurwisyn :grin::polew:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

czy lepiej kapę silnika zrobić :polew:

W multitronicu niema kick downa :grin:

:polew::polew: ja mam

a tako poważnie to co to jest jak mu doj**ię i pojawia się lekki opór i później mogę jeszcze dowalić tak jakby właśnie kick down :eusathink:

Opublikowano

kICK DAŁN... :decayed:

Opublikowano

:polew::polew::polew:

To sprzedaj mi te sporty a bierz naleśniki i co tam jeszcze masz :grin:

Opublikowano
:blink:
Opublikowano

He he...

Opublikowano
ja mam 16/7j et 35 bez dystansu :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

:polew:

tylko czekałem, jak Miszka wejdzie i ciulnie coś w swoim stylu:whistling::kox::polew:

no właśnie szukam klapy do B6 z TDI bo jak mu jebnę kick down to dymi jak skurwisyn :grin::polew:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

czy lepiej kapę silnika zrobić :polew:

W multitronicu niema kick downa :grin:

:polew::polew: ja mam

a tako poważnie to co to jest jak mu doj**ię i pojawia się lekki opór i później mogę jeszcze dowalić tak jakby właśnie kick down :eusathink:

Skrzynia musi zatrybić że chcesz przyspieszyć :decayed:

Opublikowano

:siema:chlory

Psyt :decayed:

Opublikowano
ja mam 16/7j et 35 bez dystansu :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

:polew:

tylko czekałem, jak Miszka wejdzie i ciulnie coś w swoim stylu:whistling::kox::polew:

no właśnie szukam klapy do B6 z TDI bo jak mu jebnę kick down to dymi jak skurwisyn :grin::polew:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

czy lepiej kapę silnika zrobić :polew:

W multitronicu niema kick downa :grin:

:polew::polew: ja mam

a tako poważnie to co to jest jak mu doj**ię i pojawia się lekki opór i później mogę jeszcze dowalić tak jakby właśnie kick down :eusathink:

Skrzynia musi zatrybić że chcesz przyspieszyć :decayed:

no niby tak ale zasada jak w kick down bo w momencie dojebania obroty idą do oporu

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

różni się chyba tylko tym że nie ma redukcji na bieg który w danej chwili daje max moc

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

chociaż ja mam wrażenie że moja multi zmienia biegi :polew:

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano

Chodziło mi o rezanie do serii

Jeździłem B5 a auto to porażka nie wiem jaka dokładnie to była skrzynia ale jechało się jak skuterem , obroty full a auto w miejscu :facepalm:

Opublikowano

:hi: pierwsza noc na nowym mieszkaniu

psyt :decayed:

Opublikowano

To już wszystko ogarnięte? :good: TV jest i lodóweczka? :naughty:

Opublikowano
To już wszystko ogarnięte? :good: TV jest i lodóweczka? :naughty:

nie ma TV :kwasny: nie weszliśmy z Pajdą na dach bo mam za krótką drabinę :grin:

Opublikowano
:grin: Cza było dzwonić gdzieś po wzwyżke. :naughty:
Opublikowano

Pamietaj co Ci sie przysni... jak wogole bedziesz spac :decayed:

:hi: pierwsza noc na nowym mieszkaniu

psyt :decayed:

Opublikowano
ja mam 16/7j et 35 bez dystansu :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

:polew:

masz dobre et to po cholerę dystans .:good:...............:grin:

:hi: pierwsza noc na nowym mieszkaniu

psyt :decayed:

graty :wink:

Opublikowano
To już wszystko ogarnięte? :good: TV jest i lodóweczka? :naughty:

nie ma TV :kwasny: nie weszliśmy z Pajdą na dach bo mam za krótką drabinę :grin:

:facepalm: no podejście nie udane,jak byś wspomniał coś że wodka na dachu się mrozi to bym się jakoś tam wdrapał :decayed::decayed:

ale myślę że w tygodniu to ogarniamy i tak ustawimy że bedziesz odebierał ultraHD exlusive :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.