Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To już wszystko ogarnięte? :good: TV jest i lodóweczka? :naughty:

nie ma TV :kwasny: nie weszliśmy z Pajdą na dach bo mam za krótką drabinę :grin:

:facepalm: no podejście nie udane,jak byś wspomniał coś że wodka na dachu się mrozi to bym się jakoś tam wdrapał :decayed::decayed:

ale myślę że w tygodniu to ogarniamy i tak ustawimy że bedziesz odebierał ultraHD exlusive :wink:

zależy mi na czasie, musimy to zrobic w poniedziałek - ze względów porządkowych w domu :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

PS. idę zanieść 0,5l na dach :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To już wszystko ogarnięte? :good: TV jest i lodóweczka? :naughty:

nie ma TV :kwasny: nie weszliśmy z Pajdą na dach bo mam za krótką drabinę :grin:

:facepalm: no podejście nie udane,jak byś wspomniał coś że wodka na dachu się mrozi to bym się jakoś tam wdrapał :decayed::decayed:

ale myślę że w tygodniu to ogarniamy i tak ustawimy że bedziesz odebierał ultraHD exlusive :wink:

zależy mi na czasie, musimy to zrobic w poniedziałek - ze względów porządkowych w domu :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

PS. idę zanieść 0,5l na dach :decayed:

he he

tak z poniedziałku walic wóde do ryja :eusathink:

no dobra przekonałeś mnie

Opublikowano
:naughty::naughty:
Opublikowano
To już wszystko ogarnięte? :good: TV jest i lodóweczka? :naughty:

nie ma TV :kwasny: nie weszliśmy z Pajdą na dach bo mam za krótką drabinę :grin:

:facepalm: no podejście nie udane,jak byś wspomniał coś że wodka na dachu się mrozi to bym się jakoś tam wdrapał :decayed::decayed:

ale myślę że w tygodniu to ogarniamy i tak ustawimy że bedziesz odebierał ultraHD exlusive :wink:

zależy mi na czasie, musimy to zrobic w poniedziałek - ze względów porządkowych w domu :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

PS. idę zanieść 0,5l na dach :decayed:

he he

tak z poniedziałku walic wóde do ryja :eusathink:

no dobra przekonałeś mnie

:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
To już wszystko ogarnięte? :good: TV jest i lodóweczka? :naughty:

nie ma TV :kwasny: nie weszliśmy z Pajdą na dach bo mam za krótką drabinę :grin:

:facepalm: no podejście nie udane,jak byś wspomniał coś że wodka na dachu się mrozi to bym się jakoś tam wdrapał :decayed::decayed:

ale myślę że w tygodniu to ogarniamy i tak ustawimy że bedziesz odebierał ultraHD exlusive :wink:

zależy mi na czasie, musimy to zrobic w poniedziałek - ze względów porządkowych w domu :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

PS. idę zanieść 0,5l na dach :decayed:

he he

tak z poniedziałku walic wóde do ryja :eusathink:

no dobra przekonałeś mnie

no i git:naughty:

Opublikowano
To już wszystko ogarnięte? :good: TV jest i lodóweczka? :naughty:

nie ma TV :kwasny: nie weszliśmy z Pajdą na dach bo mam za krótką drabinę :grin:

:facepalm: no podejście nie udane,jak byś wspomniał coś że wodka na dachu się mrozi to bym się jakoś tam wdrapał :decayed::decayed:

ale myślę że w tygodniu to ogarniamy i tak ustawimy że bedziesz odebierał ultraHD exlusive :wink:

zależy mi na czasie, musimy to zrobic w poniedziałek - ze względów porządkowych w domu :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

PS. idę zanieść 0,5l na dach :decayed:

he he

tak z poniedziałku walic wóde do ryja :eusathink:

no dobra przekonałeś mnie

no i git:naughty:

na wtorek wezme sobie drugą zmianę :naughty:

Opublikowano
To już wszystko ogarnięte? :good: TV jest i lodóweczka? :naughty:

nie ma TV :kwasny: nie weszliśmy z Pajdą na dach bo mam za krótką drabinę :grin:

:facepalm: no podejście nie udane,jak byś wspomniał coś że wodka na dachu się mrozi to bym się jakoś tam wdrapał :decayed::decayed:

ale myślę że w tygodniu to ogarniamy i tak ustawimy że bedziesz odebierał ultraHD exlusive :wink:

zależy mi na czasie, musimy to zrobic w poniedziałek - ze względów porządkowych w domu :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

PS. idę zanieść 0,5l na dach :decayed:

he he

tak z poniedziałku walic wóde do ryja :eusathink:

no dobra przekonałeś mnie

no i git:naughty:

na wtorek wezme sobie drugą zmianę :naughty:

pasuje :decayed:

Opublikowano

Na środę se też weź jakbyście się gdzieś na dachu zgubili... :grin:

Opublikowano
Na środę se też weź jakbyście się gdzieś na dachu zgubili... :grin:

albo bali się zejść :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano
Na środę se też weź jakbyście się gdzieś na dachu zgubili... :grin:

albo bali się zejść :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

no i nie będzie dziś rezania do serii za późno wstałech :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::decayed::hi:
Opublikowano

:hi:Miszka ctc tele. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.