Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
buahahaha ahahahahahhaaaaaa a aha ha a aa aha aa- wy nawet nie wiecie co to jest spalony :jerk:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

pajda kiedy mozemy sie ustawic ???

jutro bedzie wszystko zdrutowane

hmmm

no trzeba by jakieś popołudnie

a czy niedziela też wchodzi w grę ?

Opublikowano
buahahaha ahahahahahhaaaaaa a aha ha a aa aha aa- wy nawet nie wiecie co to jest spalony :jerk:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

pajda kiedy mozemy sie ustawic ???

jutro bedzie wszystko zdrutowane

hmmm

no trzeba by jakieś popołudnie

a czy niedziela też wchodzi w grę ?

w niedziele sie nie pracuje

niedziele jadę na grzyby

w sobote tez mnie nie ma

najwyzej w przyszlym tygodniu

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

no i tak sprawa sie wyjasnila po wyslaniu meila do (osobistego doradcy ) o tresci takie ze zglosilem spawe na policje o wyłudzenie ktoś odpisał ze jutro będzie dzwonic do mnie pani z proamy o wymiane uszkodzonej szyby :decayed::banan:[oczywiscie szyba pod czujnik z paskiem ] a niech tylko powiedzą ze nie - moja szyba ma juz czujnik i lustro foto i niech se robia zdjecia i inne takie

a co to reszty problemow z tym panem poprosili o wycofanie oskarzenia w jego kierunku poniewaz sprawa zostala wyjasniona ten ( doradca zmienił miejsce pracy i juz nie pracuje na tym stanowisku) czyli wszystko się skonczylo dobrze i napisali ze w trybie natychmiastowym zostanie jeszcze raz przeanalizowana moja reklamacja - buahahahha

Opublikowano

i ruszyli ... :facepalm:

Opublikowano

taki moloch w centrum ale odjebal

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

Pajda ile CI zajmie ogarniecie tego coś mam rozebrać ?

Opublikowano
taki moloch w centrum ale odjebal

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

Pajda ile CI zajmie ogarniecie tego coś mam rozebrać ?

hmm nie wiem ok 2 h, jak chcesz to możesz rozebrać a jak nie to zrobimy to razem , lewy słupek i ten plastki pod kierownicą żeby się dostać do modułu nie ma dużo rozbierania ze słupkiem jest troche zabawy

Opublikowano

Pajda, widzę jesteś rozrywany... :whistling:

O której będziesz u mnie jutro ? Ja tam siedzę cały dzień

Opublikowano
buahahaha ahahahahahhaaaaaa a aha ha a aa aha aa- wy nawet nie wiecie co to jest spalony :jerk:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

pajda kiedy mozemy sie ustawic ???

jutro bedzie wszystko zdrutowane

hmmm

no trzeba by jakieś popołudnie

a czy niedziela też wchodzi w grę ?

w niedziele sie nie pracuje

niedziele jadę na grzyby

w sobote tez mnie nie ma

najwyzej w przyszlym tygodniu

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

no i tak sprawa sie wyjasnila po wyslaniu meila do (osobistego doradcy ) o tresci takie ze zglosilem spawe na policje o wyłudzenie ktoś odpisał ze jutro będzie dzwonic do mnie pani z proamy o wymiane uszkodzonej szyby :decayed::banan:[oczywiscie szyba pod czujnik z paskiem ] a niech tylko powiedzą ze nie - moja szyba ma juz czujnik i lustro foto i niech se robia zdjecia i inne takie

a co to reszty problemow z tym panem poprosili o wycofanie oskarzenia w jego kierunku poniewaz sprawa zostala wyjasniona ten ( doradca zmienił miejsce pracy i juz nie pracuje na tym stanowisku) czyli wszystko się skonczylo dobrze i napisali ze w trybie natychmiastowym zostanie jeszcze raz przeanalizowana moja reklamacja - buahahahha

No i qr** da się!? :naughty: Będzie tak jak ma być! :wink4::good:

Opublikowano
Pajda, widzę jesteś rozrywany... :whistling:

O której będziesz u mnie jutro ? Ja tam siedzę cały dzień

chyba popołudniu bo w robo armagedon :kwasny:

no szkoda że dziś się nie udało podjechać ale wóź na podnośniku wisi i bedzie gotowy jutro :kwasny:

w wejdzie mi 18 225/40 bez dystansu ?

Opublikowano
Pajda, widzę jesteś rozrywany... :whistling:

O której będziesz u mnie jutro ? Ja tam siedzę cały dzień

chyba popołudniu bo w robo armagedon :kwasny:

no szkoda że dziś się nie udało podjechać ale wóź na podnośniku wisi i bedzie gotowy jutro :kwasny:

w wejdzie mi 18 225/40 bez dystansu ?

ja nie mam pojęcia, ale chyba powinno się zmieścić

Opublikowano
Pajda, widzę jesteś rozrywany... :whistling:

O której będziesz u mnie jutro ? Ja tam siedzę cały dzień

chyba popołudniu bo w robo armagedon :kwasny:

no szkoda że dziś się nie udało podjechać ale wóź na podnośniku wisi i bedzie gotowy jutro :kwasny:

w wejdzie mi 18 225/40 bez dystansu ?

Wejść wejdzie chyba bo niby czemu miałoby nie wejść. :wink4: Co z wozem?
Opublikowano
Pajda, widzę jesteś rozrywany... :whistling:

O której będziesz u mnie jutro ? Ja tam siedzę cały dzień

chyba popołudniu bo w robo armagedon :kwasny:

no szkoda że dziś się nie udało podjechać ale wóź na podnośniku wisi i bedzie gotowy jutro :kwasny:

w wejdzie mi 18 225/40 bez dystansu ?

Wejść wejdzie chyba bo niby czemu miałoby nie wejść. :wink4: Co z wozem?

hamulce z tyłu się robią z 245 na 288 :whistling:

i nie idzie dystansu odkręcić trzeba bedzie rozwiertywać :doh:

Opublikowano

Uuuu... To masz przykręcany osobno dystans?

Opublikowano
Pajda, widzę jesteś rozrywany... :whistling:

O której będziesz u mnie jutro ? Ja tam siedzę cały dzień

chyba popołudniu bo w robo armagedon :kwasny:

no szkoda że dziś się nie udało podjechać ale wóź na podnośniku wisi i bedzie gotowy jutro :kwasny:

w wejdzie mi 18 225/40 bez dystansu ?

Wejść wejdzie chyba bo niby czemu miałoby nie wejść. :wink4: Co z wozem?

hamulce z tyłu się robią z 245 na 288 :whistling:

i nie idzie dystansu odkręcić trzeba bedzie rozwiertywać :doh:

w końcu :good:....:decayed:

Opublikowano
Pajda, widzę jesteś rozrywany... :whistling:

O której będziesz u mnie jutro ? Ja tam siedzę cały dzień

chyba popołudniu bo w robo armagedon :kwasny:

no szkoda że dziś się nie udało podjechać ale wóź na podnośniku wisi i bedzie gotowy jutro :kwasny:

w wejdzie mi 18 225/40 bez dystansu ?

Wejść wejdzie chyba bo niby czemu miałoby nie wejść. :wink4: Co z wozem?

hamulce z tyłu się robią z 245 na 288 :whistling:

i nie idzie dystansu odkręcić trzeba bedzie rozwiertywać :doh:

ja już się przyzwyczaiłem- zawsze jest "pod górkę" :wink:

Opublikowano
Pajda, widzę jesteś rozrywany... :whistling:

O której będziesz u mnie jutro ? Ja tam siedzę cały dzień

chyba popołudniu bo w robo armagedon :kwasny:

no szkoda że dziś się nie udało podjechać ale wóź na podnośniku wisi i bedzie gotowy jutro :kwasny:

w wejdzie mi 18 225/40 bez dystansu ?

Wejść wejdzie chyba bo niby czemu miałoby nie wejść. :wink4: Co z wozem?

hamulce z tyłu się robią z 245 na 288 :whistling:

i nie idzie dystansu odkręcić trzeba bedzie rozwiertywać :doh:

w końcu :good:....:decayed:

No! Bo zapomniałem dodać!:decayed: Ideę spać bo nic nie ma ciekawego na tym allegro...:grin:
Opublikowano

mi się pomysły kończą na padlinę :facepalm:................chyba koniec z dłubaniem ....na allegro są już tylko brewki spojlery i inne graty ,które mnie nie interesują :thumbdown:

Opublikowano
mi się pomysły kończą na padlinę :facepalm:................chyba koniec z dłubaniem ....na allegro są już tylko brewki spojlery i inne graty ,które mnie nie interesują :thumbdown:

wróć do serii :decayed:

Opublikowano

serią to jeżdżę :facepalm:

Opublikowano

Nie ma nic... Poza tym...allegro.pl/audi-rs4-a4-tapicerka-fotele-i3528777924.html :decayed:

Albo to...allegro.pl/s4-b8-8k-rs4-s-line-fotele-tapicerka-skora-recaro-i3548809561.html za nieco mniej i można by było coś porezać i zmieścić to w B7 za prawie połowę kasy. :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.