Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: siema z wieczora
tobie to dobrze

:facepalm:jutro w trase

jak to w trasie ? a ja myślałem że coś porezamy u mnie :decayed:

quwa niestety w poniedziałek na 7 musze być w Aachen

kaj tam do poniedziałku :whistling:

taaa tylko w niedziele u sąsiadów z zachodu zakaz jazdy jest:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

zdrówko :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: siema z wieczora
tobie to dobrze

:facepalm:jutro w trase

jak to w trasie ? a ja myślałem że coś porezamy u mnie :decayed:

quwa niestety w poniedziałek na 7 musze być w Aachen

kaj tam do poniedziałku :whistling:

taaa tylko w niedziele u sąsiadów z zachodu zakaz jazdy jest:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

zdrówko :wink:

ucho....wydupcasz tarczkę....śmigasz klekotem na odcięciu.....jesteś w 10h ......kein problem....:decayed:

Opublikowano
:hi: siema z wieczora
tobie to dobrze

:facepalm:jutro w trase

jak to w trasie ? a ja myślałem że coś porezamy u mnie :decayed:

quwa niestety w poniedziałek na 7 musze być w Aachen

kaj tam do poniedziałku :whistling:

taaa tylko w niedziele u sąsiadów z zachodu zakaz jazdy jest:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

zdrówko :wink:

ucho....wydupcasz tarczkę....śmigasz klekotem na odcięciu.....jesteś w 10h ......kein problem....:decayed:

osobówką:grin:

:facepalm:karta,to już nie te czasy żeby na tarczkach jeździć:wink:

Opublikowano

tosz kurfa piszę ,że masz dużym jechać na odcięciu :decayed:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Pany....kumpela szuka kawalerki w Kato do wynajęcia ....jakby ktoś coś wiedział dajcie znać proszę ........:wink:

Opublikowano
tosz kurfa piszę ,że masz dużym jechać na odcięciu :decayed:

na ocięciu max 850km w 10h idzie zrobić:wink: a mam 1150:facepalm: ebana terminuwka z domkiem

ale może dzięki temu uda mi się do was na spota dotrzeć:naughty:

Opublikowano

powietrza dmuchnij w koła więcej....opory jakoś trać.....co Cię tam z resztą uczył będę....w końcu tez 2.5 jeździsz ......:polew::polew::polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

psyt :wink: z wieczora

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

powietrza dmuchnij w koła więcej....opory jakoś trać.....co Cię tam z resztą uczył będę....w końcu tez 2.5 jeździsz ......:polew::polew::polew:

:grin:

Opublikowano
psyt :wink: z wieczora
zdrówko drynio:wink:
Opublikowano

:hi:

Chłopy, szukam ładnej A4 2003-2004 3.0 w manualu :naughty:

Opublikowano
:grin::grin::grin: no nic...tyle ode mnie....kładę się....rano moje padło idzie na warsztat...nowe oleum (silnik) ,płyn wspomagania ,pompę wspomagania...... komplet filterków ...........dostanie.....ciekawe jak się odwdzięczy ?? :wink:
Opublikowano
:hi:

Chłopy, szukam ładnej A4 2003-2004 3.0 w manualu :naughty:

na połówkę chcesz zmieniać :grin:

Opublikowano
:hi:

9.01-10.01 będę w KTC lipnie trochę że nie we wtorek to bym na spota podjechał ale zawsze można się spotkać jak by ktoś miał ochotę :decayed:

Poszukuję noclegu w tych dniach ktoś coś poleci ? Hotel , motel , hostel , i nie wiem co tam jeszcze macie :naughty:

Hotel Olympia

Hotel Katowice - ibis budget Katowice Centrum (wcześniej ETAP HOTEL)

koło Etap Hotel stoją fajne dziweksy :decayed:

Opublikowano
:hi:

Chłopy, szukam ładnej A4 2003-2004 3.0 w manualu :naughty:

Ty kórfa w manualu ? muliti padło i się zraziłeś...za dużo jeździsz :naughty:

Musti dam znac jutro :wink:

Opublikowano

Kupiłem nową zmywarkę, pierwsze uruchomienie i chuuj....

Po kilku minutach zmywarka woła mnie do siebie jakimś pikaniem i komunikatem, że coś nie teges....

Nie wypompowywuje wody...... :facepalm::facepalm: jutro trzeba dzwonić po serwis :doh:

Opublikowano
:hi:

9.01-10.01 będę w KTC lipnie trochę że nie we wtorek to bym na spota podjechał ale zawsze można się spotkać jak by ktoś miał ochotę :decayed:

Poszukuję noclegu w tych dniach ktoś coś poleci ? Hotel , motel , hostel , i nie wiem co tam jeszcze macie :naughty:

Hotel Olympia

Hotel Katowice - ibis budget Katowice Centrum (wcześniej ETAP HOTEL)

koło Etap Hotel stoją fajne dziweksy :decayed:

:grin::grin::grin::grin: stanley.... widzę ,że jesteś bardzo obiektywny :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Kupiłem nową zmywarkę, pierwsze uruchomienie i chuuj....

Po kilku minutach zmywarka woła mnie do siebie jakimś pikaniem i komunikatem, że coś nie teges....

Nie wypompowywuje wody...... :facepalm::facepalm: jutro trzeba dzwonić po serwis :doh:

a może odkręć zawór :grin: podłączyłeś to ścieku czy do kontaktu :polew:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

btw coś te zmywarki Cię nie lubią :decayed:

Opublikowano
Kupiłem nową zmywarkę, pierwsze uruchomienie i chuuj....

Po kilku minutach zmywarka woła mnie do siebie jakimś pikaniem i komunikatem, że coś nie teges....

Nie wypompowywuje wody...... :facepalm::facepalm: jutro trzeba dzwonić po serwis :doh:

a odpływ ma ???? :whistling::decayed:

:dziura:

Opublikowano

Ma dopływ i odpływ :wink:

Opublikowano
:hi:

Chłopy, szukam ładnej A4 2003-2004 3.0 w manualu :naughty:

Ty kórfa w manualu ? muliti padło i się zraziłeś...za dużo jeździsz :naughty:

Musti dam znac jutro :wink:

Szukam kumplowi, Następne to tylko 4.2

Co do multi, to chętnie bym kupił cos z tym, tylko mieć pewne, najlepsza skrzynia z jaką jeździłem , DSG wysiada :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.