Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Akjam Ty u siebie miałeś te fele s liny 18"/8J/ET43 ? jakiś dystans tam był czy nie ?

guma 225/40 ?

idź w 19" :decayed: 18 to już małe i podobno nie ma różnicy między 18 a 19 w komforcie jazdy :decayed:

za twardo będzie..............teraz czasem mam wrażenie ,że jednak 17 było by lepsze...biorąc pod uwagę jazdę z dzieckiem :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wzór idealny pod b6 :kox:

ja pod warunkiem że b6 ma zewnętrzny s line :grin::facepalm:

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

Akjam Ty u siebie miałeś te fele s liny 18"/8J/ET43 ? jakiś dystans tam był czy nie ?

guma 225/40 ?

idź w 19" :decayed: 18 to już małe i podobno nie ma różnicy między 18 a 19 w komforcie jazdy :decayed:

15=19 jak ktoś nie wierzy to musi poczytać to forum :grin:

Opublikowano
wzór idealny pod b6 :kox:

ja pod warunkiem że b6 ma zewnętrzny s line :grin::facepalm:

.....

no u mnie tylko jest eslajn :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

Akjam Ty u siebie miałeś te fele s liny 18"/8J/ET43 ? jakiś dystans tam był czy nie ?

guma 225/40 ?

To jakieś swoje będziesz miał na sprzedaż? :naughty:

Opublikowano

Miszka dawaj 19tki! :decayed:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

Akjam Ty u siebie miałeś te fele s liny 18"/8J/ET43 ? jakiś dystans tam był czy nie ?

guma 225/40 ?

To jakieś swoje będziesz miał na sprzedaż? :naughty:

tak mam 15 i 16 i myślę co zostawić na przyszłą zimę na razie plan jest na 15 na zimę ale kto wie jak w pełni "wrócę" na forum to we łbie może się pojebać i trza będzie rezać heble a wtedy 15 nie wejdzie :grin:

na tą chwilę mam 16' za6paczek do oddania

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

Miszka dawaj 19tki! :decayed:

no w sumie i tak nie ma różnicy :grin:

Opublikowano

No widzę, że powoli wracasz... :grin::decayed:

Opublikowano

:hi:akjam ten GWARANT u Was zaszalal w sprawie zlapania tego dzieciaka...

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

z wieczorka :hi:

już to widze jak miszka zakłada 19 to swojego multi :whistling: jak bedzie 19 to stawiam litra :wink:

Opublikowano
z wieczorka :hi:

już to widze jak miszka zakłada 19 to swojego multi :whistling: jak bedzie 19 to stawiam litra :wink:

na łep :decayed::naughty:

Opublikowano

na tą chwilę mam 16' za6paczek do oddania

Napisz coś więcej bo może się okazać że pilnie będą potrzebne. Rozmiar, jaka fela, jakie opony, bieżnik, były łatane, jakieś były, nic nie bije, felgi proste itp itd. :naughty::decayed:

Opublikowano

na tą chwilę mam 16' za6paczek do oddania

Napisz coś więcej bo może się okazać że pilnie będą potrzebne. Rozmiar, jaka fela, jakie opony, bieżnik, były łatane, jakieś były, nic nie bije, felgi proste itp itd. :naughty::decayed:

proste wszystko ok, opony dla mnie kosz ale pewnie niejeden sezon lub dwa obśmiga zależy jak kto jeździ :grin:

Oryginalne alufelgi Audi 5x112 7J 16 ET45 205/55 (3792044680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Miszka, ja mam 18" do pogonienia z VW CC :wink:

A i jakieś 16" z Golfa też by się znalazły...... :whistling:

Opublikowano
Miszka, ja mam 18" do pogonienia z VW CC :wink:

A i jakieś 16" z Golfa też by się znalazły...... :whistling:

te z cc fajne ale nie do tego co mam w wizji

jutro prawdopodobnie stanę się posiadaczem ori s linów

Opublikowano

na tą chwilę mam 16' za6paczek do oddania

Napisz coś więcej bo może się okazać że pilnie będą potrzebne. Rozmiar, jaka fela, jakie opony, bieżnik, były łatane, jakieś były, nic nie bije, felgi proste itp itd. :naughty::decayed:

proste wszystko ok, opony dla mnie kosz ale pewnie niejeden sezon lub dwa obśmiga zależy jak kto jeździ :grin:

Oryginalne alufelgi Audi 5x112 7J 16 ET45 205/55 (3792044680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

No to żeś pojechał z ceną :decayed:

Opublikowano

na tą chwilę mam 16' za6paczek do oddania

Napisz coś więcej bo może się okazać że pilnie będą potrzebne. Rozmiar, jaka fela, jakie opony, bieżnik, były łatane, jakieś były, nic nie bije, felgi proste itp itd. :naughty::decayed:

proste wszystko ok, opony dla mnie kosz ale pewnie niejeden sezon lub dwa obśmiga zależy jak kto jeździ :grin:

Oryginalne alufelgi Audi 5x112 7J 16 ET45 205/55 (3792044680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

No to żeś pojechał z ceną :decayed:

6 paczek to dużo ?

Opublikowano

Nie wiem czy dużo ale dla kumpla chyba tak jak na koła na których nie da się już jeździć :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.